Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: OTP BANK ALBANIA; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Specialist per Modelimin e te Dhenave

  Objektivat Paresore

  Pozicioni i modelimit tė tė dhėnave ėshtė vendosur nėn Departamentin e Menaxhimit tė Riskut. Qėllimi i tij kryesor ėshtė tė implementojė dhe monitorojė rezultatet e modeleve...
 2. Durres, ofroj vend pune Arketar

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme


  Detyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:
 3. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Senior, Rajoni Tirane

  Kualifikimi i kerkuar:  Diplomė e shkollės sė lartė, dega Ekonomik ose fusha te tjera te lidhura me te.
  Te pakten 1 (nje) vit eksperiencė pune nė dhenien e kredive ne sistemin bankar.
  Tė...
 4. Shqiperi, ofroj vend pune Specialist Senior, Sektori ALM

  Objektivat Paresore


  Siguron, raportim nė kohė tė raporteve tė Bankės sė Shqipėrisė dhe te Grupit ne lidhje me ALM, duke pėrfshirė Likuiditetin, Rrezikun e Normave tė Interesit dhe rrezikun e...
 5. Shqiperi, ofroj vend pune Arketar i Perkohshem, Dega Lushnje

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme
 6. Tirane, ofroj vend pune Arketar, Rajoni Tirane

  Kualifikimi i kerkuar:

  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme


  Detyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:
 7. Tirane, ofroj vend pune Vleresues Kolaterali, Departamenti i Manaxhimit te Riskut

  Objektivat Paresore

  Pozicioni i vlerėsuesit tė kolateralit ėshtė vendosur nėn Departamentin e Menaxhimit tė Riskut. Qėllimi i tij kryesor ėshtė tė sigurojė qė vlerat e paraqitura nė raportet e...
 8. Specialist, Sektori Back Office i Kredise

  Objektivat Paresore


  Specialisti i Sektorit Back Office te Kredise eshte pergjegjes per kryerjen e detyrave te ngarkuara ne perputhje me Rregulloren dhe Procesin e Disbursimit te Kredive ne...
 9. Specialist per Projektin e Re Brandimit te Kartave (Me Afat)

  Objektivat Paresore

  Ri-Brandimi i portofolit te kartave te Debitit dhe Kreditit me logon e re OTP Bank.

  Rolet Kyēe & pergjegjesite


  Pergjegjes per procesin e shitjes dhe validimit te...
 10. Tirane, ofroj vend pune Specialist Middle Office, Sektori ALM

  Objektivat Paresore

  Objektivi kryesor ėshtė tė veprojė si njė ndėrmjetės i pavarur midis ALM dhe Thesarit. Ky pozicion ka si objektiv llogaritjen ditore te fitim/humbjes te vepriemeve te...
 11. Tirane, ofroj vend pune Auditues IT Senior, Departamenti i Auditit te Brendshem

  Rolet Kyēe & pergjegjesite  Kryen fazėn pėrgatitore tė auditimit tė IT-sė nė disa aktivitete/procese bankare;
  Pėrgatit raportin e diagnozės - (analiza selektive e zonave tė rrezikut,...
 12. Arketar i Perkohshem, Dega Sarande (Kontrate 3 Mujore)

  Kualifikimi i kerkuar:


  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme

  Detyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:
 13. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Junior, Rajoni Tirane

  Objektivat Kyce


  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.


  Objektivat e Riskut Operacional


  Te kujdeset qe cdo tranaksion i regjistruar dhe cdo produkt i shitur nga...
 14. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Corporate, Rajoni i Jugut

  Raporton tek: Pergjegjesi i Sektorit te Korporatave
  Lokacioni: Dega Fier

  Objektivat Kryesore  Manaxhimi i Portofolit te Klienteve
  Arritja e targetave vjetore
 15. Shqiperi, ofroj vend pune Arketar i Perkohshem, Dega Elbasan

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme


  Detyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:
 16. Shqiperi, ofroj vend pune Arketar i Perkohshem, Dega Sarande (Kontrate 3 Mujore)

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme
  Leje drejtimi
 17. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Perkohshem i Kartave dhe Kanaleve Alternative

  Objektivat Paresore

  Mbeshtet zhvillimin e portofolit te produkteve te Kartave dhe Kanaleve Alternative (e-Banking, M-pay) me fokus ne kenaqesine e klientit dhe perfitueshmerine, ne perputhje me...
 18. Tirane, ofroj vend pune Administrator SWIFT, Departamenti IT

  Objektivat Paresore  Monitorim i Aplikimi te SWIFT-it dhe performanca e operacioneve dhe backup ditor
  Menaxhimi i Problemeve te userave SWFT brenda Bankes  Implementimi i sherbimeve...
 19. Tirane, ofroj vend pune Analist Biznesi, Sektori i Analizave te Biznesit

  Objektivat Kryesore  Analiza e biznesit dhe menaxhimi i aktiviteteve te projekteve te lidhura me permiresimet e programit informatik, mundesimi i funksionaliteteve dhe menaxhimi i...
 20. Tirane, ofroj vend pune Arketar, Dega Piaza

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme
 21. Tirane, ofroj vend pune Operator Call Center (Turni i Dyte dhe i Trete)

  Objektivat Paresore  Te asistoje klientet Retail per produkte te ndryshme bankare nepermjet telefonit dhe kanaleve alternative 24/7 nga e Hena ne te Diele.
  Pergjegjes per monitorimin e...
 22. Tirane, Apliko Tani per Programin Veror te Internshipit

  Nė OTP Albania po kėrkojmė liderėt e ardhshėm tė Industrisė Bankare, studentė tė pėrkushtuar tė cilėt kanė dėshirė tė jenė pjesė e skuadrės dhe pėlqejnė idetė e reja.
  Pėr t’u pėrfshirė nė programin...
 23. Tirane, Apliko Tani per Programin Veror te Internshipit

  Nė OTP Albania po kėrkojmė liderėt e ardhshėm tė Industrisė Bankare, studentė tė pėrkushtuar tė cilėt kanė dėshirė tė jenė pjesė e skuadrės dhe pėlqejnė idetė e reja.
  Pėr t’u pėrfshirė nė...
 24. Tirane, ofroj vend pune Auditues IT Senior, Departamenti i Auditit te Brendshem

  Rolet Kyēe & pergjegjesite  Kryen fazėn pėrgatitore tė auditimit tė IT-sė nė disa aktivitete/procese bankare;
  Pėrgatit raportin e diagnozės - (analiza selektive e zonave tė rrezikut,...
 25. Lushnje, ofroj vend pune CRM Junior, Dega Lushnje

  Objektivat Kyce


  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.  Objektivat e Riskut Operacional
 26. Tirane, ofroj vend pune Administrator i Bazave te te Dhenave, Departamenti IT

  Objektivat ParesoreAdministratori i bazes se te dhenave (DBA) eshte pergjejgjes per performancen, integritetin dhe sigurine e sistemeve Baze te dhenash (Data Base). Ai/Ajo do te perfshihet ne...
 27. Ofroj vend pune Arketar i Perkohshem, Dega Berat

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme
 28. Ofroj vend pune Arketar i Perkohshem, Dega Sarande (Kontrate 3 Mujore)

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme
 29. Arketar/e, Dega Lushnje

  Kualifikimi i kerkuar:  Me arsim te larte Ekonomik.
  Njohuri tė mira nė pėrdorimin e kompjuterit
  Njohuri tė gjuhės angleze e preferueshme


  Detyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:
 30. Tirane, ofroj vend pune Specialist, Qendra e Sherbimit te Cilesise (Turni 2 & 3)

  Objektivat Paresore  Te asistoje klientet Retail per produkte te ndryshme bankare nepermjet telefonit dhe kanaleve alternative 24/7 nga e Hena ne te Diel.
  Pergjegjes per...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 186
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4