Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: Sherbime imobiliare 3AAAGJ; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 2 1 2

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 75 m 5500000 leke te vjetra (Kamez,Tirane)

  Zona/Rruga : Kamez,Tirane

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla te kuqe.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh.Apartamenti eshte i rikonstruktuar...
 2. Durres, shes Hotel ne plazh 3 Katesh 630 m NDERTIM DHE 800 M2 TRUALL,300.000 Euro (GOLEM)

  Zona/Rruga : GOLEM

  SHITET HOTEL 3 KATESH NE GOLEM, NE PLAZH,30 METRA LARG NGA DETI.HOTELI KA 18 DHOMA GJITHSEJT.DHOMAT SECILA KANE ANEKS GATIMI,TUALET ME DRITARE DHE BALLKON.DHOMAT JANE TE...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 122 m 110.000 Euro (Dritan Hoxha,Laprake)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha,Laprake

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 122 m2 neto me hipoteke,ne zonen e Laprakes,tek blloku i apartamenteve Gintash.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati...
 4. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 107 m, 77000 EURO (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e laprakes ne hyrje te Laprakes.Apartamenti ka siperfaqe neto 107 m2 me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m 58000 Euro (Zona e Freskut,Prane Tirana TV)

  Zona/Rruga : Zona e Freskut,Prane Tirana TV

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 94 m2 ne zonen e Freskut te rruga e Teleferikut prane Tirana TV. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m 15.600.000 leke te reja (Prane fakultetit te gjeologji miniera)

  Prane fakultetit te gjeologji miniera, shes apartament 2+1+banjo+2ballkone me siperfaqe 90 m2.
  Apartamenti eshte me ashensor dhe me hipoteke. Pamjet e apartamentit jane j-l me fushepamje te bollshme...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 3, 67.35m 35.000 Euro (Fresku,Rruga e Dajtit)

  Zona/Rruga : Fresku,Rruga e Dajtit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67.35 m2 ne zonen e Freskut,rruga per ne Dajt,prane restorant Qesarakut.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 113 m 58.000 Euro (Fresku, Rruga e Thesarit prane HIPPO MARKETIT)

  Zona/Rruga : Fresku,Rruga e THESARIT.PRANE HIPPO MARKETIT

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 113 m2 ne zonen e freskut,te rruga e Thesarit,prane HIPPO MARKETIT.Apartamenti ndodhet ne katin...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 76 m 65.000 Euro (Xhanfize Keko)

  Zona/Rruga : Xhanfize Keko

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2 ne zonen prane oxhakut,perballe karburant ELDA.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI 5 KATESH ME TULLA...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 84 m, 85.800 Euro (Porcelan,prane xhamise xhura)

  Zona/Rruga : Porcelan,prane xhamise xhura

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe banimi 76 m2 dhe siperfaqe te perbashketa 8 m2 ne total 84 m2 me cmim 880 euro/m2 ,plus 27 m2 verande,me cmim 440...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 1, 75 m 43000 Euro (Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen prane shkolles se bashkuar dhe komisariatit nr 4.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 125 m 500 Euro/m2 (Myslym Keta,)

  Zona/Rruga : Mysly Keta,

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me hipoteke.
  Apartamenti shitet...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 106 m 700 Euro/m2 (Rrapo Hekali,te kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Rrapo Hekali,te kodra e Diellit

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 te kodra e diellit sapo kalon mbikalimin te qendra kristal,rruga Rrapo Hekali.Apartamenti ndodhet ne katin e...
 14. Tirane, shes bar-kafe Kati 0, 70 m 220.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Shitet bar-kafe ne zonen prane ish-ekspozites.Ambjenti eshte me hipoteke dhe ndodhe ne katin perdhes te nje pallati ekzistues.Ambjenti aktualisht eshte ne pune...
 15. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m 140.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 70 m2 ne zonen e Myslym Shyrit,prane drejtorise se policise Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e perdhe tenje pallati ekzistues,pak...
 16. Tirane, shes bar-kafe Kati 0, 65 m 120.000 Euro (PRANE HARRY FULLTZ,BRENDA UNAZES)

  Zona/Rruga : PRANE HARRY FULLTZ,BRENDA UNAZES

  Shitet bar- kafe prane politeknikumit Harry Fulltz,brenda unazes.Objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues para vitit 1990.Ojekti eshte...
 17. Tirane, shes toke 2.000 m 120.000 Euro (PEZE-HELMES,Rruga Tirane-Plepa,DURRES)

  Zona/Rruga : PEZE-HELMES,Rruga Tirane-Plepa,DURRES

  Shitet toke me siperfaqe 2000 m2 ne PEZE-HELMES,buze rruges qe shkon nga Tirana per ne Plepa-Durres.Toka eshte me hipoteke.Toka sherben per...
 18. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 74 m 43.000 Euro (Fresku,prane Thesarit te Shtetit)

  Zona/Rruga : Fresku,prane Thesarit te Shtetit

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut,prane Thesarit te Shtetit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m 70.000 Euro ( Unaza e Re ,rruga Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Unaza e Re,rruga Teodor Keko

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 ne zonen e unazes se re(rreshti i pare i pallateve),prane karburant Kastratit.Apartamenti ndodhet ne katin e 2(i...
 20. Tirane, kerkoj pune part time si INXHINIER GJEOLOG ME LICENSE DHE VLERSUES I PASURIVE TE PALUJTSHME.

  KERKOJ TE PUNOJ PART TIME SI VLERSUES I PASURIVE TE PALUJTSHME PASI JAM I LIENSUAR,INXHINIER GJEOLOG I LICENSUAR APO SI PERFAQSUES I AUTORIZUAR PER PATENTATDHE MARKAT NE RSH,I LICENSUAR NGA...
 21. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 54 m 4.600.000 Leke (NJAZI MEKA)

  Zona/Rruga : NJAZI MEKA

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e Allias,PRANE BIG MARKETIT.Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht para 2 muajve.Apartamenti eshte me hipoteke dhe...
 22. Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK 80 m 38000 Euro (SHNGJIN)

  Zona/Rruga : SHNGJIN

  N SHNGJIN, LEZHE, SHES APARTAMENT 1+1+ANEKS +BALLKON +BANJO ME DRITARE, ME SIPRFAQE 80 M2.APAAPARTAMENTI NDODHET N KATIN E 4,T NJ PALLATI 10 KATSH ME HIPOTEK DHE...
 23. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 50 m 4.500.000 Leke (NIKO AVRAMI,PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI)

  Zona/Rruga : NIKO AVRAMI,PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh me...
 24. Lezhe, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 104 m 70.000 Euro (Shengjin,Lezhe)

  Zona/Rruga : Shengjin,Lezhe

  Shitet apartament 2+1,me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit ne vije te pare prane bregut te detit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 112 m 65.000 Euro (Fresku,prane ures qe kalon per nga Teleferiku)

  Zona/Rruga : Fresku,prane ures qe kalon per nga Teleferiku

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2 ne zonen e Freskut,prane ures qe kalon nga Teleferiku.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet...
 26. Tirane, shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 2, 240 m 170.000 Euro (Kodra e Priftit)

  Zona/Rruga : Kodra e Priftit

  Shitet shtepi 2 kateshe me siperfaqe 240 m2 ndertim+600 m2 toke.Shtepia dhe toka jane me hipoteke.Kati i pare i shtepise eshte magazine me lartesi 3 meter,ndersa kati...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 136 m 800 Euro/m2 (Prane Liqenit te thate)

  Zona/Rruga : Prane Liqenit te thate

  Ne zonen e Liqenit te Thate, shitet apartament 2+1 me siperfaqe totle prej 136 m2.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Apartamenti ka 2 tualete.Apartamenti...
 28. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 74 m 880 Euro/m2 (Porcelan,prane xhamise xhura)

  Zona/Rruga : Porcelan,prane xhamise xhura

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Porcelanit,te kompleksi xhurapa vajtur tek TV KLAN..Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...
 29. Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK Kati 3, 720 m 900.000 Euro (Rruga e Elbasanit,prane vilave Gjermane)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit,prane vilave Gjermane

  Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore te 3 katet,720 m2,plus 730 m2 truall rreth e perqark.Vila dhe trualli jane me...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m 60.000 Euro (Astir,Unaza e RE)

  Zona/Rruga : Astir,Unaza e RE

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit,Unaza e Re.Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte me leje ndertimi,por ne pritje per hipotekim.Apartamenti ndodhet ne...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 44
Faqja 1 nga 2 1 2