Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: SoftExpres; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Software website e programe 199 EUR per bar,restorant, hotel

  http://www.softexpres.com/mktimages/logo.jpg
 2. Tirane, ofroj vend pune Programues ne Visual Basic 6,C#, Android programming

  Oferte Punesimi
  SOFTEXPRES kerkon te punesoje ne kohe te pjesshme /plote 1 programues(e) qe te plotesoje kushtet e meposhtme:
  · Te kete njohuri ne Visual Basic 6,C#, Android programming, VB.net,...
 3. Tirane - website e programe 199 EUR per bar,restorant,hotel

  http://www.softexpres.com/mktimages/logo.jpg
 4. Tirane, shes apartament Kati 5, 6.600.000 Leke te reja (Rr. Zoja Curre, pall 69. Mbrapa shkolles 1 Maji)

  Zona/Rruga : Rr. Zoja Curre, pall 69. Mbrapa shkolles 1 Maji

  OKAZION!!! Shes shtepi 1 dhome e kuzhine, pallat ekzistues me tulla, kati 5. Shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar shume mire ....
 5. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Qellimi i pozicionit:
  Menaxhimi i struktures se Shitjes duke synuar rritjen e tyre
  Kualifikime\Kerkesa:


  Arsimi i larte perben avantazh (preferohet dega Menaxhim ose dege te ngjashme)
  Aftesi...
 6. website e programe 149 EUR per bar,restorant,hotele,dyqane,farmaci

  SoftExpres Tashme edhe me KATER PRODUKTE TE REJA: PharmaExpres (per Farmaci... kliko ketu),ExchangeExpres (per Kembime Valutore... kliko ketu), ProExpres (per sipermarrje prodhimi si psh...
 7. Tirane, ofroj vend pune Fianancier

  SoftExpres kerkon te punesoje Fianancier ne kohe te plote. Per detaje rreth pozicionit vakant vizitoni faqen SoftExpres

  Cel. : 0682059507
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 9