Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Tout le Monde; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse te gjuhes ANGLEZE

  Ofrojme mesimdhenien e gjuhes angleze ne te gjitha nivelet, per femije dhe te rritur!

  Regjistrimet zgjasin deri me 15/09


  Adresa: Rruga 5 maji!
  Ju mirepresim!
  Cel. : 0695649538
 2. Ofrojme kurse gjuhe ne FRENGJISHT

  Qendra e kurseve ‘Tout le Monde’ njofton se kane nisur regjistrimet per kurset ne gjuhen FRENGE, per femije dhe te rritur!

  Ju ofrojme kushte komode dhe nje mesidhenie te mirefillte!

  Adresa:...
 3. Tirane, ofrojme frengjisht Perkthime ne gjuhen FRENGE

  Qendra kurseve "Tout le Monde" ju vjen ne ndihme ne perkthime ne gjuhen frenge te tematikave te ndryshme!


  Rruga : Medreseja/ Tregu Industrial

  Cel. : 0695649538
 4. Kurse te gjuhes ITALIANE

  Ofrojme mesimdhenien e gjuhes italiane me metodat bashkekohore, ne kushte komode per mosha te ndryshme!


  Regjistrohuni duke telefonuar ne nr e cel : 0695649538


  Adresa: Prane tregut te...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4