Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Office Paper sh.p.k.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Ekonomiste

  Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Ekonomiste


  Kompania Office Paper sh.p.k e themeluar ne 2010, eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve leter dhe karton per...
 2. Tirane, ofroj vend pune Specialiste per Tender e Prokurimesh

  Tirane, ofroj vend pune Specialiste per Tender e Prokurimesh

  Kompania Office Center sh.p.k (Cartolandia) eshte nje nder kompanite lider ne Shqiperi ne fushen tregtimit te artikujve kancelarike...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Kompania Office Paper sh.p.k e themeluar ne 2010, eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve leter dhe karton per shtypshkrime, paketime etj

  Kėrkesa pėr kandidatėt:
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Produkti

  Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Produkti

  Kompania Office Paper sh.p.k e themeluar ne 2010, eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve leter dhe karton per...
 5. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes magazine me patente

  Tirane, ofroj vend pune Ndihmes magazine me patente


  Kompania Office Paper sh.p.k e themeluar ne 2010, eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve leter dhe karton...
 6. Tirane, ofroj vend pune Shitese turni i dyte

  Kerkohet Shitese ne dyqan kancelarie ne qender te Tiranes,


  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  · te kene eksperienc si shitse
  · te jete e paraqiteshme dhe e komunikushme
  · te...
 7. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  Tirane, ofroj vend pune Financiere


  Kompani Kanceleri e themeluar ne 2000, eshte nje nder kompanite e medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve kancelari, artikuj shkollor e per zyra.

  Detyrat...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7