Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Oskar & Geno 1993; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Fier, Shitje Biznesi

  SHITJE BIZNESI – “ Oskar Group Albania “Fier




  Shoqeria “OSKAR Group Albania “ , Lider ne PRODHIMIN dhe TREGETIMIN e Kafese .

  KERKON TE...
 2. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitje ne terren

  Fier, Ofrojme vend pune Agjent/e shitje ne Terren
  Shoqeria “OSKAR & GENO 1993 “Shpk , Lider ne PRODHIMIN dhe TREGETIMIN e Kafese , nė
  kuadėr tė zgjerimit tė stafit tė saj kėrkon Agjent shitje,e...
 3. Fier, ofroj vend pune Arketar(e), Magazinier ( e)

  Oskar & Geno 1993 shpk ,lider ne tregun shqiptar te perpunimit dhe shitjes se kafese , kerkon kandidat pėr pozicionin "Arketar(e )- Magazinier(e ) " ne qendren e tij ne qytetin e Fierit.
  ...
 4. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  Fier, Ofroj vend pune "Agjent Shitje"
  ________________________________________
  Fier - Ofroj vend pune "Agjente Shitje

  Kompania OSKAR & GENO 1993 eshte nje kompani e mbeshtetur ne prodhimin dhe...
 5. Fier, ofroj vend pune Arketar -Magazinier

  Oskar & Geno 1993 shpk ,lider ne tregun shqiptar te perpunimit dhe shitjes se kafese , kerkon kandidat pėr pozicionin "Arketar- Magazinier " ne qendren e tij ne qytetin e Fierit.
  Orari i...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5