Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Orkida Muēa; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Kurse Private Kompjuteri-Computer Private Courses

  Kurse Private Kompjuteri
  Computer Private Courses

  Mėsuese me experiencė 12 vjeēare, nė shkollė cilėsore amerikane ndėrkombėtare nė Tiranė nė lėndėn e teknologjisė sė kompjuterit dhe nė...
 2. Tirane, ofroj kurse kompjuterike per femije "Technokids"

  TechnoKids dhe tė mėsuarit e Shekullit 21!


  Mėsimi i Aftėsive tė Teknologjisė sė Kompjuterit tė sė Nesėrmes SOT! Nxėnėsit do tė punojnė nė projekte teknologjie me aktivitete kompjuteri pėr...
 3. Tirane, ofroj kurse kompjuteri IT-Paketa Office Kurse Private Kompjuteri-Computer Private Courses

  Kurse Private Kompjuteri
  Computer Private Courses

  Mėsuese me experiencė 12 vjeēare, nė shkollė cilėsore amerikane ndėrkombėtare nė Tiranė nė lėndėn e teknologjisė sė kompjuterit dhe nė organizata...
 4. Tirane, ofroj liber kompjuteri per paketen Microsoft Office 2007 dhe Windows 7

  Libėr kompjuteri pėr programet e paketės Microsoft Office 2007 dhe Windows 7

  Mėsuese me experiencė 12 vjeēare, nė shkollė cilėsore amerikane ndėrkombėtare nė Tiranė nė lėndėn e teknologjisė sė...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4