Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: Merlin Imobiliare; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Ambjent Biznesi, BODRUM PER GARAZHDE Kati (-1), 252 m 100.800 Euro (KOMUNA PARISIT)

  Zona/Rruga : KOMUNA PARISIT

  SHITET BODRUM PER GARAZHDE TE KOMUNA PARISIT ME SUPER CMIME!!

  Bodrum per garazhde ndodhet afer lulishtes te Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe 252/m2 me 400 Euro/m2...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+2, me 110 m per 95.000 Euro (Fresku)

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK FRESKU

  Shitet apartament tek Fresku 110m2, 2+1+2 tualete dhe 110 m2 verand te madhe. Apartamenti eshte me punime extra te kushtueshme dhe i mobiluar. Orjentimi i...
 3. Lezhe, shes truall ne bregdet, panoramike, 16.333 m (Tale)

  Zona/Rruga : Tale

  TOKE NE BREGDET ''TALE TE LEZHES''

  Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te...
 4. Tirane, shes toke 19.600 m per 254.800 Euro ne (Marqinet te Vores)

  Zona/Rruga : Marqinet

  Shitet TOKE, 19.600 m2 ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret ...
 5. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 160 m 300 Euro (Rr. Kavajes perball Misto Mames)

  Zona/Rruga : Rr. Kavajes perball Misto Mames

  JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 PERBALL ISH MISTO MAMES

  JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 tek rruga e Kavajes perball Misto Mames, me nje siperfaqe...
 6. Tirane, shes truall 1.000 m per 180.000 Euro (Qaf Kashar Autostrad TR-DR)

  Zona/Rruga : Qaf Kashar Autostrad

  SHITET TOKE TEK QAFE E KASHARIT TIRANE

  Shitet toke ne QAF Kashar ne Autostrade , perball autosallonit te makinave BENC. Toka ndodhet ne autostrade me nje...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 11, 118 m 110.000 Euro (Kristali)

  Zona/Rruga : Kristali

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "KRISTALI"

  Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon te madh me kend, guzhine...
 8. Shes 30% te aksioneve te nje pallati (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  SHITEN 30% TE AKSIONEVE TE NJE PALLATI (ALI DEMI)

  Shiten 30% te aksioneve te nje pallati ne ndertim tek Tregu Elektrik- Ali Demi. Pallati eshte midis 2 rrugeve Petro Nini...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 125 m 90.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  SHITET APARTMANET 3+1 NE PORCELAN

  Shitet apartament 3+1 tek Porcelani, ngjitur me Kompleksin Xhura. Siperfaqja e tij eshte 125 m2 ( neto) Brenda tij ka tre dhoma gjumi,...
 10. Tirane, shes Vile 4 katshe, 480 m ndertim, per 150.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shitet vile 4-kateshe ne Kombinat afer Rajonit te Policise. Vila ka siperfaqe 480m2, ku secilin kate eshte 120m2. Vila eshte e perfundua , ka nje siperfaqe trualli 320m2. ...
 11. Tirane, shes lokal Kati perdhe me 72 m per 150.000Euro Rr. (Myslym Shyri)

  SHITET LOKAL NE Rr.MYSLYM SHYRI
  Shitet lokal 72 m2 afer Gj.Larte. Eshte punuar si restorant deri tani, eshte ne katin perdhe me vetem 2 shkalle poshte. Ndodhet 10 metro nga Rr.Myslym Shyri por...
 12. Shkozet /Durres, shes ambjent biznesi pallat 7 katesh 3.900 m per 1.560.000 Euro

  Zona/Rruga : Shkozet

  SHITET PALLAT KOMERCIAL NE SHKOZET /DURRES

  Shitet pallat ne Shkozet Durres 7 kate, me siperfaqe 3900 m2. Ndertimi i pallatit eshte shum cilesor dhe i studiuar per perdorim...
 13. Sarande, shes toke ne bregdet 6.000 m per 720.000 Euro ne (Jale)

  SHITET TOKE NE JALE

  Shitet toke ne Jale 6000 m2 afer detit Jone. Vendi me potencial per zhvillimin e turizmit. Gjiri me i mrekullueshem detar. Shitet per vetem 120 Euro/m2

  Lloji i prones: Toke...
 14. Tirane, shes shtepi 1 kateshe 2+1+A+BLK Kati 1, 104 m 60.000 Euro (Shkolla "Bajram Curii")

  ​Zona/Rruga : Shkolla "Bajram Curii"

  SHITET SHTEPI 1 KATESHE TEK SHKOLLA "BAJRAM CURRI"

  Shitet shtepi 1-kateshe ne Tirane tek shkolla Bajram Curri. Siperfaqja e shtepise eshte 104 m2....
 15. Tirane, jap me qera Hotel 3500 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

  JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES
  Jepet me qera hotel ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e City Park. Hoteli me 4 kate eshte ne nje zone...
 16. Shitet vile tre katshe tek Kodra e Diellit

  Perballe Crystal-Center tek Eleonora poshte Kodres se Diellit. Shitet vila me siperfaqe trualli 275 m2 dhe siperfaqe ndertimi 343 m2. Vila eshte 3 kateshe, me nje vend te gjelberuar, oaz qetesie dhe...
 17. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 160 m 90.000 Euro (Rruga Kavajes perball ish Misto Mames)

  Zona/Rruga : Rruga Kavajes perball Misto mames

  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES

  Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqe 160 m2 plus Verande 60 m2 kati 6, perball Misto...
 18. Shiten SERA ne Durres

  SHITEN SERA NE DURRES 25000m2

  Shiten sera ne Durres. Serat jane ndertuar ne Shtator 2016, dhe kane nje prodhimtari gjithevjetore. Serat kane nje infrastrukture shum moderne te kohes. ne keto sera...
 19. Tirane, jap me qera lokal 50 m 25.000 Leke (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  JEPET ME QERA LOKAL TEK FRESKU PER BAR-KAFE

  Jepet me qera Bar- Kafe tek FRESKU . Siperfaqja e lokalit eshte 50m2 . Lokali ndodhet ne lagje , dhe ka vende edhe per 6...
 20. Tirane, shes truall 1.000 m 125.000 Euro (Fark)

  Zona/Rruga : Fark

  SHITET TRUALL NE FARKE

  Shitet truall ne Farke buze rruges kryesore. Trualli eshte i rethuar me permasat 50*20. Ky truall mund te perdoret per vila, magazina, ambjente...
 21. Tirane, shes apartament Kati 4, 280 m 330.000 Euro (Komuna Parisit)

  Shitet apartament (papafingo) me siperfaqe 280m2, me pajisje luksoze. Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje me chiller,grila elektrike, ka dyer druri ,dritare termike , me punime te kombinuara...
 22. Tirane, jap me qera ambjent biznesi KAPANON, 600 mper 3.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  JEPET ME QERA KAPANON PER BIZNES NE KOMBINAT

  Jepet me qera KAPANON ne Kombinat me nje siperfaqe 600m2 dhe me nje lartesi prej 11m . Kapanoni ka nje siperfaqe perpara ...
 23. Tirane, shes Vile me pese kate, 780 m per 300.000 Euro (Kodra e Priftit)

  Zona/Rruga : Kodra e Priftit

  Shitet Vile tek kodra e Priftit. Vila ka dy hyrje te ndara per dy familje. Sejcila hyrje ka 390m2. Ne total vila eshte 780m2 ka dhe garazh poshte ne katin perdhe. ...
 24. Tirane, shes Resort, hotel pishina, restorant, bar 7.500 m per 850.000 Euro ne (Mullet) TIRANE

  Zona/Rruga : Mullet

  SHITET RESORT NE MULLET (OKAZION)
  Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. Me 7500 m2 Truall dhe...
 25. Lushnje, shes toke 212.600 m per 1.275.600 Euro (Fshati Divjak)

  Zona/Rruga : Fshati Divjak

  SHITET TOKE NE DIVJAKE TE LUSHNJES

  Shitet toke ne Divjak te Lushnjes me siperfaqe 212,600 m2. Nga kjo siperfaqe jan 180,000 m2 vaske peshku. 32,600 m2 toke dhe...
 26. Sarande, shes toke ne bregdet 8.000 m 880.000 Euro (Borsh)

  SHITET TOKE NE BORSH

  Shitet toke ne Borsh/Sarande 8000 m2, 200 metro afer detit. Toka eshte ne nje vend te disponueshem per zhvillimin turistik, me akses ne rrugen nacionale. Gjithashtu eshte e...
 27. Tirane, shes toke 2.730 m me 65 Euro/m2 (Fshatin TUFIN afer rruges se Arbrit)

  Zona/Rruga : Fshati TUFIN

  SHITET TOKE NE TUFINE AFER RRUGES SE ARBERIT

  Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. Toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 160 m (Rr.Durresit)

  SHITET AMBJENT BIZNESI Rr.DURRSIT AFER RING CENTER

  Shitet ambjent biznesi 160 m2 tek Rr.Durresit. Ambjenti ndodhet 100 metro poshte Zogut Zi nga krahu i Ring Center. Ambjenti ndodhet ne katin e...
 29. Tirane, shes bar-kafe 65 m 3000 Euro/m2 (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  SHITET BAR-KAFE TE LULISHTJA KOMUNA PARISIT


  Shitet Bar-Kafe te lulishtja te Komuna Parisit 65 m2 me vend jashte. Shume mire i mobiluar dhe i arreduar me te...
 30. Tirane, Shes Lokal 50 m2, 37.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  SHITET LOKAL TEK FRESKU

  Shitet lokal tek Fresku 50 m2. Lokali eshte ne lagje me vend perpara per 6 tavolina. I mobiluar me te gjitha paisjet. Shitet per 37,000 Euro. Nje...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 63
Faqja 1 nga 3 1 2 3