Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune punetore shtepie part time

  Kerkoj punrtore shtepie per tre here ne jave paradite orari 8-14 me eksperience pune.
  Mosha 40- 45 vjec mundesisht nga jugu ( jo duhanpirse ).Shtepia eshte tek 21 dhjetori.
  ...
 2. Tek sheshi UILLSON jap me qera dyqan Kati 0, 27 m²

  Zona/Rruga : Kryqezimi te Zogu i zi

  Tek shesh Uillson brenda rrethit, jepet me qera dyqan 27 m2.Dyqani eshte mjaft komod, me banje
  e me dokumenta te rregullta, me kontator uji e elektrik me...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 65 m² 25.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Tek 21 Dhjetori mbrapa Hotel Mondial ne katin e trete te nje vile jepet me qera 1+1, 65 m2 ,me ballkon ,ma ajer e me diell,
  me kondicioner,ne gjendje...
 4. Tirane, jap me qera 2+1 ne katin 1 te nje vile, 60 m² 25.000 Leke (Rr. Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : kongresi i Lushnjes

  Tek 21 dhjetori ne Rrugen Kongresi i Lushnjes jepet me qera apartament 2+1 dhe pak oborr perpara,
  kati i pare, pa lageshtire, i mobiluar totalisht, me...
 5. Tirane, shes biciklete per femije FREJUS 7.000 Leke

  Shitet biciklete 22 per femije 7-12 vjec ,ne gjendje te mire.  cmimi 7000 lek

  Cel. : 0692214881
 6. Tirane, shes biciklete per djem Mountainbike PEGASUS 12.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet biciklete Pegasus 22 per djem 7- 13 vjec me kamio te brendshme ne
  mocon e mbrapme,ne gjendje shume te mire.

  cmimi 12000 lek

  Cel. : 0692214881
 7. Tirane, shes biciklete per femije MONTANA 12.000 Leke

  Ngjyra.....: lejla

  Shitet biciklete Montana 24, me 6 marshe , per vajza mbi 14 vjec ose gra,ne gjendje shume te mire.

  cmimi 12000 lek

  Cel. : 0692214881
 8. Tirane, shes makine Benz 200 Viti 1993, 270.000 Leke

  Shitet Benz 200 me nafte ,viti 1993 ngjyre miu ne gjendje shume te mire motorike
  dhe ne paraqitje.Makina nuk eshte perdorur per pune.Ka 257000 km.
  Pagesat te kryera deri ne dhjetor 2019

  Cel :...
 9. Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 1.300 Euro/m² (Currila)

  Zona/Rruga : CurrilaNe Currila ngjitur me Universitetin A. Moisiu

  Shitet Apartament 2+1
  2 dhoma gjumi, sogiorno, dy banjo, dy ballkone,
  kati i katert, buze rruges, perballe detit, ndertim i ri...
 10. Tirane, shes disa stola shtange dhe vegla te tjera, vegla per palester

  Shiten keto stola shtange:
  1-
  2-Stol i pjerret 45 grade --15.000 lek
  3-Mbeshtetse per girat ...
 11. Durres, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 300 Euro (Rr Currila)

  Zona/Rruga : Rr Currila

  Ne Currila ngjitur me Universitetin A. Moisiu jepet me qera
  apartament mjaft komod, 2 dhoma gjumi,sogiorno, dy banjo,dy ballkone,kati i katert,
  buze...
 12. Tirane, shes PAISJE MASAZHI PER PALESTER 15.000 Leke

  Shitet paisje masazhi profesionale (me motor te fuqishem).
  Paisje eshte e perdorur dhe ka 4 rripa funksional,
  eshte ne gjendje shume te mire pune.
  Jepet me 6 muaj garanci.


  ...
 13. Jap me qera apartament 1+1 Kati 3-te, 75 m² --27000 lek (tek 21 dhjetori ,rr kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : kongresi i Lushnjes

  Tek 21 Dhjetori mbrapa Hotel Mondial ne katin e trete te nje vile jepet me qera 1+1, 80 m2 ,me ballkon e verande,ma ajer e me diell,
  me kondicioner,me...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13