kėrko:

Type: Posts; User: Vivo Communication shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Operator i Suportit Teknik

  Ne baze te sherbimit qe i oftohet klientit (internet, telefoni, e-mail), operatoret e suportit teknik ofrojne asistence teknike nepermjet telefonit ose komunikimit te drejtperdrejte me klientin. Si...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  "Vivo Communication" shpk , eshte nje kompani qe operon ne Fushen e Telekomunikacionit , prej me shume se 20 vite ne treg .

  Kjo kompani kerkon te punesoje nje Agjent Shitje Terreni .

  Te kete...
 3. Tirane, ofroj vend pune Jurist

  Vivo Communication shpk , eshte nje kompani qe operon ne fushen e telekomunikacionit dhe kerkon te punesoje nje Jurist

  Te interesuarit te dergojne Cv-te e tyre ne adresen : hr@vivo.al
 4. Tirane, ofroj vend pune Administrator Rrjeti IT

  Vivo Communication shpk , eshte nje kompani qe operon ne fushen e telekomunikacionit dhe kerkon te punesoje :

  Admin istrator Rrjeti -IP Network Operator

  Te interesuarit te aplikojn me Cv e...
 5. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesuese Marketingu

  Vivo Communication shpk , kerkon te punesoje , Perfaqesuese Marketingu ne terren ,
  Per te paraqitur Broshurat e Ofertave tona , neper zona te ndryshme te Tiranes .

  Te interesuarat/it te dergojne...
 6. Tirane, ofroj vend pune Suport Telefonik (teknik)

  Kompania Vivo Communication shpk , me adrese Autostrada Tirane Durres , Km 1, Fushe Mezez , godina ngjitur Digitalb .

  Kompania operon ne fushen e Telekomunikacionit dhe kerkon te punesoje nje...
 7. Tirane, ofroj vend pune Teknik terreni

  Vivo Communication shpk , eshte nje kompani qe operon ne fushen e Telekomunikacionit . Dhe kerkon te punesoje nje Teknik Terreni ne Instalimin fundor ( klienti ) Preferohet te kete eksperience .Te...
 8. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Vivo Communications shpk eshte nje kompani qe operon ne fushen e Telekomunikacionit , dhe kerkon te punesoje shitese , per dyqanin ne zonen e Myslym Shyrit .

  Aplikantet duhet te jene shume te...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8