Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: P.SH; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kerkojme Urgjent Mesuese part time te gjuhes gjermane

  Kerkojme mesuese part-time te gjuhes gjermane.

  Adresa: Prane 21-Dhjetorit, Rruga: "Kongresi i Lushnjes".
  200 m mbrapa Hotel "Mondial".
  Per me teper informacion telefononi ne nr: 069 74 11 660....
 2. Tirane, Ofrojme kurse per lenden e matematikes dhe fizikes.

  Ofrojme kurse per lenden e matematikes dhe fizikes
  Ne grup:
  500 leke/60 min, 700 leke/90 min.
  Ndersa individual
  800 leke/60 min, 1000 leke / 90 min.

  Adresa: Prane 21-dhjetorit, 200 m mbrapa...
 3. Tirane, Ofrojme kurse te gjuhes frenge

  Ofroj kurse te gjuhes frenge 500 leke/60 min ose 700 leke/ 90 min.
  Ambjenti ku zhvillohen kurset ndodhet prane 21-Dhjetorit,
  Rruga 'Kongresi i Lushnjes', 200m mbrapa Hotel "Mondial".
  ...
 4. Tirane, Kerkohet mesuese per ndarje qeraje ne nje ambjent kursesh.

  Kerkohet mesuese per ndarje qeraje ne nje ambjent kursesh.
  Adresa: Prane 21-Dhjetorit, 200 m mbrapa Hotel Mondial.
  Nese jeni te interesuara telefononi ne nr: 069 74 11 660.
 5. Tirane, Ofrojme kurse te gjuhes angleze dhe italiane per te gjitha moshat.

  Ofrojme kurse te gjuhes angleze dhe italiane per femije dhe te rritur.
  Ne grup Seanca 60 min kushton 300 leke te reja.
  Individual Seanca 60 min kushton 500 leke te reja.

  Ofrojme...
 6. Tirane, ofrohet vend pune Kamarier

  Bar Ennio kerkon kamarier. Paga e kenaqshme.

  Adresa : Rr. Gjik Kuqali prane stadiumit Dinamo.

  Cel : 068 43 06 100.
 7. Tirane, Ofroj vend pune part-time “Mesuese te gjuhes italiane”

  Ofrojme vend pune part-time mesuese te gjuhes italiane.

  Per me teper informacion telefononi ne nr: 069 74 11 660.
 8. Tirane, ofrojme kurse gjuhe te gjuhes gjermane

  ​OFROJME KURSE TE GJUHES GJERMANE

  Seancat ne grup
  Niveli A1(A1.1 + A1.2) 9500 leke
  Niveli A2(A2.1 + A2.2) 12 000 leke

  Niveli B1(B1.1 + B1.2) 14 000 leke
  Niveli B2(B2.1 + B2.2) 16 000...
 9. Tirane, Kurse pergatitore per provimin e lirimit dhe te matures: anglisht, frengjisht, matematike

  Ofrojme kurse pergatitore per provimin e lirimit dhe te matures.
  -"Anglisht"
  -"Frengjisht"
  -"Matematike"
  -"Fizike"

  Ejani sa me shpejt se ju erdhen provimet 📚🖊.

  Adresa: Prane 21-Dhjetorit,...
 10. Tirane, Kerkojme urgjent mesuese part-time te gjuhes angleze

  Kerkojme mesuese part-time te gjuhes angleze:

  Per informacione te metejshme telefononi ne nr: 069 74 11 660.
  Dergoni CV ne email: kurse_fr@yahoo.com.
 11. Tirane, Ofrojme Kurse Rrobaqepsie

  Ofrojme kurse rrobaqepsie me cmim shume te arsyeshem.
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel:
  069 22 37 098
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11