Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Bledi.Caco; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Biciklete Citybike SWIFT 260TX e sjelle nga Zvicra 25.000 Leke

  Biciklete e tipit SWIFT 260TX, biciklete origjinale, ne gjendje shume te mire, e sjelle nga Zvicra, gomat CSTMTB CHAOYANG 26 X 1 .95, frena Alnova EDS linear, kompanjol Shimano tourney dhe...
 2. Tirane, shes Laptop Asus ultra slim i ri + cante 210 eur

  Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, model si Mac Book Air, i sjelle nga Austria, i ri, ne qese bashke me nje cante.


  Procesor dual core,
  Hardisk 320Gb,
  Wireless,
  Web cam.


  Cmimi...
 3. Tirane, shes iPhone 5c gjendje perfekte 13 500 lek i diskutuar

  Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA,

  Memoria 16 Gb,
  RAM 1 Gb,
  Kamera 8 mpx ,
  Kamera para 1.2 mpx,
  Bluetooth,
  Wireless,
  GPS,
  Ngjyra e bardhe ,
 4. Laptop i Ri, HP 635 bashke me canten 230 Euro

  Laptopi HP 635 i Ri i pa perdorur, bashke me canten origjinale HP, i sjelle nga Gjermania
  Ne nje blerje promocion bashke me nje printer laser te ri ( laptopi shitet pa printerin ),

  Procesor...
 5. Tirane, shes Laptop i3 Gen4 graf i dedikuar 2Gb 290 eur i diskutuar

  Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri, ekran 15.6inc, procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert ), ram 4Gb, hardisk 500Gb, karte grafike e dedikuar Nvidia...
 6. Tirane, shes Laptop Fujitsu LifeBook s751 250 Euro

  Laptop Fujitsu Lifebook s751, i sjelle nga Gjermania, ne gjende shume te mire estetike dhe fizike, Ekran HD+ 1600x900 14inch, procesor Intel core i7 2640M 2.8GHz, Ram 4Gb, HDD 250 GB, Intel HD...
 7. Videoprojektor NEC, 190 eur, gjendje perfekte

  Videoprojektor NEC model LT280,

  Brightness: 2,500 Lumens,
  Lamp Life : 4,000 hours ( gjendje a llampes ka ende 3950 ore pune, pothuaj e re ),
  videoprojektori eshte ne gjendje perfekte.

  ...
 8. Shitet vile trekateshe ne Korce e pershtashme per zyra ose Hotel 450000 euro e diskutuar

  Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel.

  Ndertesa ka 159 m katror ndertim ne nje siperfaqe...
 9. Tirane, shes biciklete Meilda 8600 cmimi 19 500 lek i diskutueshem

  Biciklete Austriake marka Meilda 8600, shume pak e perdorur, pothuaj si e re,

  disqe mjaft rezistente,
  dopio disqe,
  gomat Eywatire,
  comfortable Light Anti Stab,
  amortizatore EUON,
  rrota...
 10. Account per Xbox 360 me pistat, lojtaret dhe fifa points 110 eur i diskutuar

  Account per Xbox 360, pistat e reja ne BO2 Zombie dhe multiplayer te blera online tek Microsoft direkt nga llogaria e Xbox-it, Costumized Guns, DLC per Call of Duty: Black OPS 2 dhe pike per Fifa 16...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10