Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Reni12345; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 67 m² 50.000 Euro (Okazion.. apartament 67 m2 e mobiluar 50000 euro)

  Zona/Rruga : Okazion.. apartament 67 m2 e mobiluar 50000 euro

  Okazion..Shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..E modifikuar si 2 +1 ..Perfshihet dhoma e gjumit,dhoma e...
 2. Tirane, shes biciklete Citybike Okazion biciklet Classic bike(cemim i diskutueshem) 8.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Okazio shitet biciklet Classic Bike e bardhe...shume e lehte dhe praktike...Frena te reja,pjese origjinale shimano,goma 27she,me 7 marsha.E pershtatshme per cdo...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Xhulio's Coffe Shop kerkon te punesoj 2 kamarier (m) me dhe pa eksperienc..Puna me turne..Rroga e kenaqeshme + siguracione..Preferoren me banim jo shume large zones.Mosha e preferuar 17-19 vjec..
  ...
 4. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 50.000 Euro (Urgjent,Ne brryl,i mobiluar plotsisht)

  Zona/Rruga : Urgjent,Ne brryl,i mobiluar plotsisht

  Okazion.Shitet urgjent apartament 66 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone ku cemimi per...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 50.000 Euro (Urgjent,Ne brryl,i mobiluar plotsisht)

  Zona/Rruga : Urgjent,Ne brryl,i mobiluar plotsisht

  Okazion.Shitet urgjent apartament 67 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone ku cemimi per...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 50.000 Euro (Okazion,i mobiluar plotesisht,me dy ballkone 50000)

  Zona/Rruga : Okazion,i mobiluar plotesisht,me dy ballkone 50000

  Okazion.Shitet urgjent apartament 66 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone...
 7. Shqiperi, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 50.000 Euro (Okazion,i mobiluar plotesisht,me dy ballkone 50000)

  Zona/Rruga : Okazion,i mobiluar plotesisht,me dy ballkone 50000

  Okazion.Shitet urgjent apartament 66 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone...
 8. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 66 m² 50.000 Euro (Okazion,i mobiluar,me dy ballkone)

  Zona/Rruga : Okazion,i mobiluar,me dy ballkone

  Okazion..Shitet urgjent apartament 66 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone ku cemimi per...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 66 m² 50.000 Euro (Sitki cico)

  Zona/Rruga : Sitki cico

  Okazion..Shitet urgjent apartament 66 m2 me 2 ballkone..i mobiluarr me pajiset m bashkohore.Cemimi okazion 50 000 euro..ne nje zone ku cemimi per shtepi po rritet nga dita...
 10. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Xhulio's Coffe Shop kerkon te pumesoj 2 kamarier (m) me dhe pa eksperienc..Puna me turne..Rroga e kenaqeshme + siguracione..Preferoren me banim jo shume large zones.Mosha e preferuar 17-19 vjec..
  ...
 11. Ofroj vend pune Kamarier

  Xhulios coffe shop" kerkon te punesoj 2 kamarier. Pagesa shume e mire +siguracione. Puna me turne.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0698700108 ose te paraqiten prane lokalit.
  Adresa : Rruga...
 12. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 67 m² 50.000 Euro (Ngjitur me Maternitetin e ri,Brryl)

  Zona/Rruga : Ngjitur me Maternitetin e ri,Brryl

  Okazion !!!! Shitet apartamenti n nje zone ku cmimet fillojn nga 1000Ā€ per m2

  Cel. : 0695278028
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12