Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: lukian; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Semiaks Viti 2006, 15.000 Leke

  Semiaks per Toyota Corrolla portobagazh 1.4-Dizel viti 2006

  Cel. : 0699201680
 2. SHES " KODAK EASY SHARE P80 " - 110 Euro

  Lente 24-140 bateri + karikus + kart - memorie + fisha per lidhjen me kompjuterin
  Cel. : 0697239130
 3. Tirane, shes Penelope ore e Re

  Penelope, ore e re dhe shum e bukur.....Cel. : 69 920 1680
 4. Tirane, shes toke 3.500 m² 65 Euro/m² (alidem mbi kryegjyshaten e Bektashinjeve)

  Zona/Rruga : alidem mbi kryegjyshaten e BektashinjeveRRuga Agush Gjergjevica mbi kryegjyshaten Boterore te Bektashinjeve shitet 3.500 m/2 - Toke-Arre --- 65 euro m/2 me certifikate pronesieose...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4