Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Infosoft Office sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj. kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin Menaxher Shitje.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Pirunist

  Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje Punonjes Magazine/Pirunist.

  Kandidatet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme:

  1- Te kete...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Produkti

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje:

  Menaxher/e Produkti

  Qellimi kryesor i ketij posti eshte menaxhimi i nje game te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projektesh

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj. kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin Menaxher Projektesh per...
 5. Tirane, ofroj vend pune Asistente Shitje

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregetimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon kandidate te kualifikuar dhe me experience per postin Asistente Shitje.


  Kandidatet duhet te...
 6. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Shitese

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregetimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon kandidate te kualifikuar dhe me experience per postin Ndihmes shitese.

  Kandidatet duhet te plotesojne...
 7. Tirane, ofroj vend pune Punetor Magazine

  Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje Punetor Magazine

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhte:  Te kete perfunduar...
 8. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje Shofer per shperndarje porosish.

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhte:  Te kete...
 9. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Produkti

  Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje:

  Menaxher/e Produkti

  Qellimi kryesor i ketij posti eshte menaxhimi i nje game...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9