Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: PetSopFarmima; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e paradites ( 9-17) per dyqanin tone tek Rr.Dervish Hatixhe .
  Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.
  Pa...
 2. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e mbazdites,
  Puna eshte 6 ore ( 15-21) per dyqanin tone tek Komuna e Parisit.
  Kushte shume te mira pune dhe page e...
 3. Pet Shop Farmina kerkon SHITESE

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e mbazdites,
  Puna eshte 6 ore ( 15-21) per dyqanin tone tek Komuna e Parisit.
  Kushte shume te mira pune dhe page e...
 4. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e paradites ( 9-15) per dyqanin tone tek Komuna e Parisit.
  Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.

  Per me...
 5. Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese per dyqanin tone ne Durres

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese per dyqanin tone ne qytetin e Durresit.
  Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.

  Per me shume informacion kontaktoni ne numrat e meposhtem: ...
 6. Shitese ne Pet Shop

  Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e paradites ( 9-15) per dyqanin tone tek Komuna e Parisit.
  Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.

  Per me...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6