Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Proper Pizza Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Punetor Magazine

  Ofrojme vend pune: Punetor magazine
  Ofrohen kushte tė mira pune :

  1. Njė mjedis pune stimulues,
  2. 6 ore ne dite pune ,
  3. njė dite ne jave pushim .


  Nuk eshte e nevojshme te keni nje...
 2. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Pozicioni i punes: Ekonomiste

  Vend i lire pune ne pozicionin e Ekonomistes.

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
  § Diplomė nė...
 3. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Pozicioni Punes:Sanitare


  Kerkojme zonja te moshes 35-50 vjec me eksperienze pune si Sanitare.
  Duhet te jene te disponueshme te punojne me turne.


  Aftesite e Kerkuara:
 4. Lezhe, ofroj vend pune Ndihmes Picier

  Pozicioni Punes:Ndihmes Picier

  Happen vende te lira pune ne pozicionin e ndihmes Picierit/es
  Nuk eshte e nevojshme te keni nje experience te meparshme, kompania ju ofron vet mesimin e pozicionit...
 5. Lezhe, ofroj vend pune Shperndares me biciklete

  CIKLISTE

  Ofrojme vend pune: Shperndarje picash
  1-5 ore ne dite pune
  2-1 dite ne jave pushim
  3-Kater jave pushime vjetore te paguara


  Per me shume info
  +355 69 70 14 599
 6. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  2-Motoriste

  Ofrojme vend pune: Shperndares me Makine
  Ofrohen kushte tė mira pune

  AFTĖSITĖ E KĖRKUARA

  Te shperndaje me korrektesi dhe me efikasitet porosite e klienteve.
  Te jene te...
 7. Lezhe, ofroj vend pune Kamarier/ Banakier

  Pozicioni Punes: Kamarier/e, Banakier/e
  Hapen vende te reja pune.

  Te ofroje sherbim te shkelqyer sipas kerkesave te klieneteve

  Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara:

  Eksperiencė pune:...
 8. Lezhe, ofroj vend pune Sanitare

  Pozicioni Punes:Sanitare
  Kerkojme zonja te moshes 35-50 vjec me eksperienze pune si Sanitare.
  Duhet te jene te disponueshme te punojne me turne.
  Aftesite e Kerkuara:
  • Te kene aftesi...
 9. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Ofrojme vend pune: Shperndares me Motorr.
  Ofrohen kushte tė mira pune.
  Orari i punes

  AFTĖSITĖ E KĖRKUARA  Te shperndaje me korrektesi dhe me efikasitet porosite e klienteve.
  Te jene...
 10. Tirane, ofroj vend pune Programues mid-level

  Proper Pizza kerkon te punesoj

  Kėrkojmė tė punėsojmė programues mid-level.

  Tė interesuarit duhet tė kenė njohuri dhe eksperiencė nė programet:

  • Asp.net MVC / Asp.net core

  • Html5
 11. Tirane, ofroj vend pune Assistente zyre

  Pozicioni i punes: Assistente Zyre

  Vend i lire pune ne pozicionin e Assistentes se Zyres

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA


  Te...
 12. Tirane, ofroj vend pune Magaziniere

  Pozicioni i punes: Magaziniere

  Vende i lire pune ne pozicionin e Magaziniere.
  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA


  Diplomė nė Degėn...
 13. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  Ofrojme vend pune: Recepsioniste

  Kualifikimet dhe kėrkesat
  1. Tė ketė mbi 1 vit eksperience pune si recepsioniste pritje telefonatash
  2. Tė ketė pėrfunduar Arsimin e Mesėm
  3. Tė ketė njohuri...
 14. Tirane, ofroj vend pune Koordinatore Marketingu

  Kerkohen kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte:

  Kandidatet per pozicionin e kerkuar duhet te plotesojne keto kerkesa:  Te kene perfunduar studimet e larta ,Dega...
 15. Tirane, ofroj vend pune Menaxhim/ Shefe Salle

  Proper Pizza Albania (Menaxhim/ Shefe Salle)

  Kerkojme te punesojme Menaxhere per menaxhimit te salle restoranti.


  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e

  Proper Pizza (banakier/e)

  Pozicioni Punes:Banakier/e

  Hapen vende te reja pune.

  Te ofroje sherbim te shkelqyer sipas kerkesave te klieneteve

  Kualifikimet dhe...
 17. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Picier

  Proper Pizza Albania (Nd.Picier)

  Hap vende te reja pune ne pozicionin e ndihmes picierit.

  Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte si me poshte:

  · Te jene te komunikueshme
  ...
 18. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Proper Pizza (kamarier)
  Kerkon te punesoj Kamarier me eksperienc pune

  Orari i pershtatshme dhe paga gjithashtu
  I komunikuaeshem me koleget e punes

  Te interesuarit per pozicionin e kamarier/e...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18