Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Salillari shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR VINĒI

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje SHOFER - VINĒI
  Te kete patente per shofer vinci.
  Te kete eksperience me vinē mbi 45 ton.
  Te jete i moshes 45-55 vjeē.
  Te interesuarit te dergojne cv e...
 2. Kukes, ofroj vend pune HSE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MENAXHER HSE (Health, Safety and Environment)

  DETYRAT KRYESORE DHE PERGJEGJESITE:  Pergjegjes per sigurine teknike te objektit si dhe zbatimin...
 3. Tirane, ofroj vend pune MEKANIK PER MJETE TE RENDA

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MEKANIK per MJETE TE RENDA

  - Te kete mbi 5 vjet eksperience pune

  Te interesuarit te dergojne cv tek adresa e-mail: hr@salillari.al, ose te...
 4. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER HIDROTEKNIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER HIDROTEKNIK

  PERSHKRIMI I POZICIONIT
  Inxhinieri Hidroteknik ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve hidraulike ne...
 5. Tirane, kerkohet SALDATOR

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje SALDATOR

  Te kete eksperience mbi 5 vjet. Mosha deri 45 vjeē.

  Vendndodhja: Fier, Lushnje, Berat, Tirane.

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen...
 6. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI (ZBATIM)

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI (M) NE ZBATIM (TE JETE ME BANIM NGA ZONA: FIER, LUSHNJE, BERAT)

  PERSHKRIMI I POZICIONIT
  Inxhinieri i Zbatimit ka si detyre...
 7. Tirane, ofroj vend pune SHEF/E FINANCE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje SHEF/E FINANCE

  DETYRAT KRYESORE:


  Kontroll i te gjithe sistemit te kontabilitetit te kompanise
  Kontrolli te gjithe veprimeve kontabel
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune SHOFER TRAILER

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje SHOFER TRAILER, OSE 4 AKS
  TE JETE I PAJISUR ME LEJE DREJTIMI "CE"DHE "D"
  TE JETE I PAJISUR ME "KARTE TAHOGRAFI DIXHITALE"
 9. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR ESKAVATORIST

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR ESKAVATORIST, me Deshmi Manovratori

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689, 0682057983
 10. Tirane, ofroj vend pune LAVAZHIER

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje LAVAZHIER.

  Me eksperience, mosha deri 40 vjec

  Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e-mail: hr@salillari.al , ose te kontaktojne tek...
 11. Tirane, ofroj vend pune BOJAXHI MJETESH

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje BOJAXHI MJETESH

  Te kete eksperience mbi 5 vjet.
  Mosha deri 40 vjeē.

  Te interesuarit mund te dergojne CV tek adresa e-mail: hr@salillari.al ose te...
 12. Tirane, ofroj vend pune ELEKTRIĒIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ELEKTRIĒIST

  Te kete eksperience mbi 5 vjet.
  Mosha deri 40 vjeē.

  Te interesuarit mund te dergojne CV tek adresa e-mail: hr@salillari@salillari.al...
 13. Tirane, ofroj vend pune SHOFER BETONIERE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje SHOFER BETONIERE  TE JETE I PAJISUR ME LEJE DREJTIMI "CE"
  TE JETE I PAJISUR ME "DESHMI MANOVRATORI"
  TE JETE I PAJISUR ME "KARTE TAHOGRAFI...
 14. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR FREZE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MANOVRATOR FREZE ASFALTI, me Deshmi Manovratori

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689, 0682057983
 15. Tirane, ofrohen SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI

  KOMPANIA “SALILLARI shpk” OFRON SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI, ANALOGE DHE DIGITALE.
  TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE TEK NUMRI TELEFONIT: +355 68 60 00 610
  E-mail: ekasapi@salillari.al...
 16. ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE

  PERSHKRIMI I POZICIONIT
  Inxhinieri i ndertimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve...
 17. Tirane, ofroj vend pune BANAKIERE

  Kompania “SALILLARI shpk”, kerkon te punesoje BANAKIERE, per BAR-RESTORANTIN e Kompanise, ne Objektin me ndodhje ne Marikaj.

  Te kete experience. Preferohet te kete kryer Kurs Professional per...
 18. Tirane, kerkohet MANOVRATOR GREDIST

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR, me Deshmi Manovratori per GREJDER

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689
 19. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR ASFALTOSHTRUES

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR ASFALTOSHTRUES, me Deshmi Manovratori

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689
 20. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR PER FINITRIĒE

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR PER FINITRIĒE, me Deshmi Manovratori

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20