kėrko:

Type: Posts; User: İLİR MYRTAJ; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 23 Minutash.

 1. Itali, ofroj vend pune Menaxher, Nepunes

  Ne jemi nje firme internazionale ne fushen e TRANSPORTIT TOKESOR dhe ofrojme mundesi punesimi per kohe te gjate ne Turqi dhe ne İtali.
  Kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa:

  Te kete...
 2. Turqi, ofroj vend pune Menaxher, Nepunes

  Ne jemi nje firme internazionale ne fushen e TRANSPORTIT TOKESOR dhe ofrojme mundesi punesimi per kohe te gjate ne Turqi dhe ne İtali.
  Kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa:

  Te kete...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2