Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Omega Optikal; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune agjent/e shitje

  Omega Optikal kerkon te punesoje agjent/e shitjesh
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr. tel. 0674572772
  Email : instrumentaoptik@gmail.com

  Cel. : 0676497035
 2. Tirane, kerkohet agjent shitje

  Omega Optikal kerkon te punesoje puntor/e ne pozicionin agjent/e shitje.
  Kandidati duhet:
  Te kete njohuri dhe informacione te ndryshme ne fushen e marketingut.
  Te kete perrfunduar arsimin e larte....
 3. Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

  Omega Optikal kerkon te punesoje puntor/e ne pozicionin agjent/e shitje.
  Kandidati duhet:
  Te kete njohuri dhe informacione te ndryshme ne fushen e marketingut.
  Te kete perrfunduar arsimin e larte....
 4. Tirane, ofroj vend pune Kujdestare

  Ofroj vend pune ne pozicionin kujdesatare per dy te moshuar,me eksperience pune dhe kohe te plote.

  Per informacione te detajuara ne kontaktoni 0676497035

  Cel. : 0676497035
 5. Tirane, kerkohet Agjent Shitje

  Omega Optikal kerkon te punesoje puntor/e ne pozicionin agjent/e shitje.
  Kandidati duhet:
  Te kete njohuri dhe informacione te ndryshme ne fushen e marketingut.
  Te kete perfunduar arsimin e larte....
 6. Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

  Omega Optikal kerkon te punesoje puntor/e ne pozicionin agjent/e shitje.
  Kandidati duhet:
  Te kete njohuri dhe informacione te ndryshme ne fushen e marketingut.
  Te kete perrfunduar arsimin e larte....
 7. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Agjent/e shitjesh

  Firma gjermane Rodnstock kerkon te punesoje agjent/e shitjesh me kohe te plote.
  Te interesuarit te kontaktojne ne Nr. Tel: 0675472772
  Email: instrumentaoptik@gmail.com

  Cel. : 0675472772
 8. Tirane, ofroj vend pune part time Menaxher/Agjent shitjesh

  Omega Optikal
  Kerkone te punesoje menaxher/agjent shitjesh Part Time
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr. Tel 067 54 72 772
  Adresa: Komuna e Parisit

  Cel. : 0675472772
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8