Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: MIA ORGANIC Tirana; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Mia Organic kerkon te punesoje SANITARE.

  Dyqani ndodhet ne zonen e ish-Bllokut, perballe RossmanLala

  Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin +355672016919
  Cel. : +355672016919
 2. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Mia Organic kerkon te punesoje Shitese.

  Detyrat dhe pergjegjesite:


  Pergjegjes per te ofruar nje sherbim cilesor dhe te njejte per cdo kliente qe viziton dyqanet MIA
  Konfirmon furnizimet...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2