Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: OrlindMorina; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes apartament 1+1+BLK 68 m² 28.560 Euro (pran hotel Adriatik)

  Zona/Rruga : pran hotel Adriatik

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 nė Durrės nė afėrsi tė hotel Florida ose hotel Adriatikut.
  Sipėrfaqe e apartamenteve duke filluar nga : 68m2 / 98m2
  • Kati i...
 2. Durres, shes apartament 2+1+BLK 98 m² 41.160 Euro (pran hotel Adriatik)

  Zona/Rruga : pran hotel Adriatik

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 nė Durrės nė afėrsi tė hotel Florida ose hotel Adriatikut.
  Sipėrfaqe e apartamenteve duke filluar nga : 68m2 / 98m2
  • Kati i...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+BLK 121 m² 60.000 Euro (Fresk, Rr. Dajtit)

  Zona/Rruga : fresk, rr dajtit

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e freskut rruga e dajtit.
  apartamenti ka 2 banjo dhe 3 ballkone.
  apartamenti eshte i pa mobiluar.
  Kompleksi i perfunduar ne 2018....
 4. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 69 m² 48.000 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet Apartament 1+1
  48000

  Cel. : 0699373015
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 108 m² 300 Euro (teleferikut)

  Zona/Rruga : teleferikut

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar....
 6. Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 1, 44 m² 35.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Shitet apartament (garzoniere) nė Porcelan nė rrugėn Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka...
 7. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 68 m² 60.000 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet ambjent biznesi nė zonėn e Freskut, nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge. Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0. Ka orientim jug dhe sipėrfaqe totale 68m2 . Ambjenti...
 8. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 68 m² 120 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Jepet me qera ambjent biznesi nė zonėn e Freskut, nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge. Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0. Ka orientim jug dhe sipėrfaqe totale 68m2 ....
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 3, 54 m² 41.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Jepet me qera apartament nė rrugėn e Dibrės tek Kompleksi Orion. Apartamenti ndodhet nė katin e 5 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka...
 10. Tirane, shes Vile 3 Katshe 475 m² 220.000 Euro (sauk)

  Zona/Rruga : sauk

  Shitet, Vilė, Sauk Cmimi: 220,000 €

  Shitet vilė nė zonėn e Saukut tė ri mes gjelbėrimit dhe ajrit tė freskėt, nė Mjull Bathore.Objekti, ndodhet shumė afėr me rrugėn kryesore....
 11. Tirane, shes Vile 3 Katshe 240 m² 300.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Shitet vilė nė zonėn e Porcelanit mes gjelbėrimit dhe ajrit tė freskėt, vila ndodhet nė lagjen numėr 4, e cila pozicionohet nė lindje tė qytetit tė Tiranės. Objekti, ndodhet...
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 110 m² 350 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Porcelanit tek Xhamia Xhura.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 13. Durres, shes apartament 2+1 Kati 2, 58 m² 40.000 Euro (mali robit)

  Zona/Rruga : mali robit

  Shitet apartament tek Mali i Robit tek kompleksi kaltėrsia.Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 14. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 112 m² 43.300 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet, Apartament 2+1, Kamėz Cmimi: 43,300 €

  Shitet apartament nė zonėn e Kamzės nė afėrsi tė shkollės Ibrahim Basha.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati...
 15. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 650 m² 1.200 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Jepet me qera ambjent biznesi nė Rrugėn e Dibrės, tek Komisariati nr 4, nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge.Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0 me 216m2 , katin -1 me...
 16. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 180 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet ambjent biznesi nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Telferikut nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge.Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0 .Ka orientim perėndim dhe sipėrfaqe...
 17. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 100.000 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet ambjent biznesi nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Telferikut nė zonė tė preferuar dhe buzė rruge.Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė katin 0 .Ka orientim perėndim dhe sipėrfaqe...
 18. Elbasan, shes apartament 4+1 Kati 8, 120.000 Euro (rruuga institutit)

  Zona/Rruga : rruuga institutit

  Shitet apartament nė Elbasan nė rrugėn Institut.Apartamenti ndodhet nė katin e 8 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 19. Tirane, shes truall 40.000 m² 320.000 Euro

  Shitet tokė nė Vaqarr, Prush, pėrballė shkollės 9-vjeēare, nė afėrsi tė rrugės kryesore.Me sipėrfaqe totale prej 4000 m2 me ēertifikatė pronėsie.Toka ėshtė e pėrshtatshme pėr ndėrtime dhe pėr...
 20. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 110 m² 45.000 Euro (fresku)

  Zona/Rruga : fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Thesarit. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 21. Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 1, 44 m² 35.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Shitet apartament (garzoniere) nė Porcelan nė rrugėn Xhanfize Keko.Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21