Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: tea bashllari; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m 55.000 Euro (Rruga e Eleonores)

  Zona/Rruga : Rruga e Eleonores

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke.
  Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
  Organizohet ne:
  korridor,
  sallon ndenje te perbashket me...
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 4, 70 m 280 (Bill Klinton)

  Zona/Rruga : Bill Klinton

  Jepet apartament me qira 1+1 ne zonen e Kopshtit Botanik.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim te mire.
  Organizohet ne 1 sallon ndenje...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 9.938 m 69.600 Euro (Konferenca e Pezes)

  Zona/Rruga : Konferenca e Pezes

  Shitet apartament 2+1 tek TIRANA GOLDEN PARK, nje nga komplekset me cilesore qe jane duke u ndertuar ne Tirane, perballe me Spitalin Amerikan 3.

  Apartamenti ka...
 4. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 110 m 400 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qira apartament 2+1, 110 m2 tek Rruga "Myslym Shyri". Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues. Disponon nje mobilim te pershtatshem per nje...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 155 m 105.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet apartament 1+1 prane qendres Kristal. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te perfunduar ne vitin 2005. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 106 m 64.000 Euro (Rruga e Dajtit)

  Zona/Rruga : Rruga e Dajtit

  Shitet apartament 2+1 i ri i pamobiluar. Apartamenti organizohet ne : 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenjeje dhe kuzhine,2 tualete dhe 1 verande. Ndodhet ne katin e 4 banim te...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 117 m 130.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Apartament modern per shitje tek Kodra e Diellit. Ka nje sip.totale prej 117.3m2. Eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe verande me nje pamje fantastike ...
 8. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m 60.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet Apartament 1+1, Kati 4, ne pallat te ri.
  Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon.
  Apartamenti eshte i mire investuar, me...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 86.8 m2 50.000 Euro (Rruga Ura)

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke tek rruga Ura.
  Apartamenti pozicionohet prane rruges kryesore, ne nje pallat te ri me ashensor.
  Ndertesa ka punime cilesore te teknologjise se fundit, anti zjarr...
 10. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 63 m 56.500 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet apartament 1+1 te pallatet ekzistuese me vendodhje prane Globe.
  Apartamenti ka nje siperfaqe 63 m2 dhe eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e...
 11. Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 5, 45 m 43.000 Euro (Gjon Buzuku)

  Zona/Rruga : Gjon Buzuku

  Shitet garsoniere me vendndodhje ne rrugen "Gjon Buzuku" Tirane. Organizohet ne 1 sallon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK 2.000 Euro/m2 (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne nje pallat te ri te ndertuar se fundmi, ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Tiranes.
  Pallati ka punime shume cilesore...
 13. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 71 m 30.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e pergjithshme e apartamentit eshte m2 70.2 . Apartamenti eshte i organizuar...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 102 m 82.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 3+1 tek Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri, te mire administruar dhe me ashensor. Eshte i organizuar ne 1 sallon...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 94 m 85.000 Euro (Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Ferit Xhajko

  Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje totale rreth 94 m2 ,...
 16. Shitet apartament 56.600 EUR tek Rr. Kavajes

  Shitet apartament 1+1 te pallatet ekzistuese me vendodhje prane Globe.
  Apartamenti ka nje siperfaqe 63 m2 dhe eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave,
  nje dhome gjumi,me...
 17. Tirane, shes makine Fiat Doblo Viti 2002, 3.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 190000

  Shitet Fiat Doblo ne gjendje shume te mire.Prodhim i vitit 2002 dhe ka 190000...
 18. Tirane, shes Laptop Acer 850 Euro

  Shitet laptop ACER Aspire V 15 Nitro Black Edition VN7-591G Gaming Notebook, Core i7 Prozessor
  Laptopi eshte blere i ri ne Tetor te 2016.615526615527615528615529

  Parametrat:


  512 GB SSD
  2...
 19. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 11, 72 m 67.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet apartament 1+1 tek Rruga "Komuna e Parisit". Apartamenti ndodhet ne katin 11 banim te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te bollshem...
 20. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 138 m 1.160 Euro/m2 (Mustafa Qosja)

  Zona/Rruga : Mustafa Qosja

  Shitet apartament ne rrugen "Mustafa Qosja" Tirana e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 4(katert) banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar....
 21. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 185 m 195.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet Apartament 3+1 tek Rruga "Komuna e Parisit". Aptartamenti organizohet ne 1 sallon te madh ndenjeje sebashku me kuzhinen e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 78 m 600 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar me vendndodhje ne nje objekt te ri, prane Stadiumit Dinamo. Organizohet nga 1 sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1...
 23. Tirane, jap me qera apartament Kati 7, 110 m 550 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartament me qira tek rruga Myslym Shyri.
  Ka nje organzim shume te mire te brendshem i ndare ne 1 sallon te bollshem,1 kuzhine e vecuar,2 dhoma gjumi,2 tualete ku njeri...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 121 m 72.800 Euro (Rruga Ura)

  Zona/Rruga : Rruga Ura

  Shitet apartament 2+1+2 me hipoteke tek rruga Ura.
  Apartamenti pozicionohet prane rruges kryesore, ne nje pallat te ri me ashensor.
  Ndertesa ka punime cilesore te...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 93 m 65.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 2+1+garazh te Fresku me siprfaqe 93 m2. Apartamenti sht pjesrisht i mobiluar. Ndodhet n katin e par t nj pallati t ri. Organizohet nga korridori,...
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 110 m 550 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartament me qira tek rruga Myslym Shyri 550 Euro/ muaj. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjum,2 tualete,...
 27. Tirane, shes apartament (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  SHITEN

  Apartamente 1+1 me sip 70 m2
  Organzuar ne nje dhome gjumi, ndenje-ngrenie-kuzhine, tualet dhe nje ballkon

  Apartamente 2+1 me sip. 95 m2 deri 100 m2...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi 70 m 1.600 Euro/m2 (Astiri)

  Zona/Rruga : Astiri

  Shitet ambjent komercial i cili ndodhet ne zonen e Astirit.
  Ambienti eshte me fasade xhami kati 0.
  Me siperfaqe te brendshme 61.1m2 dhe siperfaqe totale 70m2
  Per cdo...
 29. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 67 m 49.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Okazion !

  Apartament ne shitje 1 + 1, kati i 4 me siperfaqe totale 67.3 m2.
  Apartamenti organizohet ne 1 sogiorno, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, 1 tualet dhe ndodhet ne...
 30. Dubai, Kerkojme staf pune ne pozicionin Waitress, Italian chef, Hairdresser, Nail designers dhe Beauticians

  Urgjente!

  Kerkojme staf pune ne pozicionin Waitress, Italian chef, Hairdresser, Nail designers dhe Beauticians per ne Dubai.

  MOSHA: 20-35 vjec/e

  ORARI I PUNES: 6 dite pune


  AKOMODIMI...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 30