Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Power call; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Po te kerkojme ty !!!

  Emirates ka hapur procesin e perzgjedhjes se punonjesve per gjuhen italiane, gjermane , angleze dhe spanjolle
  me ose pa eksperience pune

  ofrohet:

  Mjedis i kendshem pune ( zyre komode dhe...
 2. Mundesia eshte tani!!!

  Behu pjese e super skudres per te arritur super rezultate !
  Emirates ju ofron mundesi punesimi per te gjithe ata qe jane njohes te gjuhes gjermane.

  Cfare ju duhet :
  ...
 3. Mundesi e menjehereshme punesimii!!!!!!!

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  – Mundesi trajnimi jashte shtetit
  – Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
  –...
 4. Mundesi punesimi per t gjithe ata qe zoterojne gjuhen italiane

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet :
  1. Te zoterojne gjuhen italiane
  2. Te jene me ose pa eksperience pune
  3. Te kene aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale
  4. Te jene 18-30 vjec
  ...
 5. Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune !!

  Kerkohen operatre te gjuhes italiane, spanjolle, angleze dhe gjermane .
  Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.
  Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene...
 6. Kerkohen operator/e telefonik ne gjuhen italiane me ose pa eksperience pune

  Emirates kerkon te punesoje agjent full time
  Pagesa baze, me kontrate te rregullt pune dhe pagese siguracionesh 100%.

  Kriteret:

  -Te zoteroje mire gjuhen italiane
  -Te kete ambicie dhe motivim...
 7. Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ?

  Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ?
  Ke experience ne call center ?
  Je njohesh I gjuhes italiane, spanjolle, ose gjermane ?
  Je aktiualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet ?
  Ky eshte...
 8. Di te flasesh spanjisht dhe je ne kerkim te nje pune ?

  Emirates kerkon te punesoje agjent full time
  Pagesa baze, me kontrate te rregullt pune dhe pagese siguracionesh 100%.
  Kriteret:
  -Te zoteroje mire gjuhen spanjolle
  -Te kete ambicie dhe motivim...
 9. Agjent Gjermanisht Punesim i menjehershem !!!

  Emirates kerkon te punesoje agjent full time per fushaten forex:
  Pagesa baze, me kontrate te rregullt pune dhe pagese siguracionesh 100%.
  Kriteret:
  -Te zoteroje mire gjuhen Gjermane
  -Te kete...
 10. Tirane, kerkohen Operatore te gjuhes italiane me ose pa eksperience

  Kerkohen menjehere operatore te gjuhes italiane me ose pa eksperience..
  Pagesat nga me te larta ne treg dhe ne cdo date fikse.
  Punesi i menjehershem
  Mundesi rritjeje profesionale
  Kontrate pune...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10