Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: TREGU OFERTAVE; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Tirane, shes garsoniere te ish Ekspozita, Gjykata. Cmimi 35.000 €

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta.

  Shes garsoniere, prane Gjykates, Bulevardi Gjergj Fishta, ish Ekspozita, te "Trendafili i Bardhe", 32.5m2, kati 13(i fundit)
  dy ashensore, e mobiluar me te...
 2. Tirane, jap me qera dyqan, kati 2, sip 52 m² (prane gjimnazit Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : johan von han

  Jap me qera dyqan te gjimnazi Ismail Qemali, siperfaqe 52m2, kati 2, Ruga Johan Vone Han
  Cmimi 50.000 lek(i pa diskutueshem)
  Cel: 0685276407
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1, 18.000 Leke te reja (R. Loni Ligori, Astir)

  Zona/Rruga : Loni Ligori, Astir

  Jap me qera ap 1+1, mbrapa Astirit, Ruga Loni Ligori, prane ish "Ana Market", e mobiluar pjeserisht me kondra bufe, ashensor.
  Cmimi 18.000 lek/ muaj
  Cel:...
 4. Tirane, jap me qera ap 1+1, i mobiluar. Cmimi 16.000 Lek (Paskuqan)

  Zona/Rruga : Paskuqan

  Jap me qera apartment 1+1, ne Paskuqan, ne fund te boulevardit te ri. E mobiluar me te gjitha. Cmimi 16.000 lek/muaji
  Cel : 0684648717
 5. Tirane, jap me qera apartament 1+1, kati 4 i mobiluar, 230 Euro (R. Elbasanit, mbrapa Hotel iliria)

  Zona/Rruga : Ruga Elbasanit
  Jap me qera apartment 1+1 i mobiluar me te gjitha, mbrapa Hotel Iliria, te Leon Park.
  Cmimi 230 euro/muaj
  Cel: 0693295272
 6. Tirane, bej portrete me porosi. Cmimi 100 euro

  Bej portrete me porosi, me bojera vaji me ngjyra, penel, kanavace. Cdo gje cilesore dhe profesionale. Nje nga portretistet me te mire ne vend.(Jo vizatime me laps dhe copa letre). Cmimi 100 euro. ...
 7. Tirane, Shes aparat fotografik dixhital canon. Cmimi 20 euro

  Shes aparat fotografik dixhital Canon "Power Shot A 470" shume pak i perdorur, i pajisur me 2 pale bateri te karikueshme si dhe me karikues baterie Brondi.
  Cmimi 20 euro.
  Cel:0693295272
 8. Tirane, shes mikrovale Whirlpool e perdorur. Cmimi 4.500 Leke

  Shes mikrovale Whirlpool, e perdorur, ne gjendje te mire pune. Shitet per shkak te mosperdorimi. Cmimi 4.500 lek
  Cel: 0693295272
 9. Tirane, shes vepra arti, figura 3D.

  Shes vepra arti figura 3D te cdo lloj permase per dekorimin e ambjenteve te banimit, zyrave.
  Te punuara me dore, gozhde, fije pe ose spango, kompesate.
  Cmimi sipas porosise.
  Cel: 0693295272
 10. Tirane, shes Madherbord Foxconn, procesor AMD 2giga, 30 euro

  Shes madherbord te perdorur Foxconn, procesor AMD 2 giga , ram, karte grafike, bashke me kasen. Cmimi 30 euro
  Shes madherbord te perdorur, procesor intel 1.8 giga, ram, karte grafike, bashke me...
 11. Tirane, shes motor dhe pompe per Lavatrice Candy Smart Activa

  Shes motor dhe pompe per Lavatrice Candy Smart Activa, ne gjendje te mire pune ( pa probleme ).
  Cmimi i motorit 5.000 lek
  Cmimi i pompes 2.000 lek
  Cel: 0693295272
 12. Tirane, shes DVD Player Majestic 30 Euro

  Shes DVD player Majestic HDMI577USB, pothuajse i paperdorur, lexon te gjithe formatet,mp3, mp4,dvd, mpeg4,hdmi, me 1 dalje USB, 1 dalje SCART.
  Cmimi 30 euro
  Cel: 0693295272
 13. Tirane, shes Aparat fotografik Dixhital Casio Exilim 3.000 Leke

  Shes fotokamera dixhitale Casio Exilim 6.0 mega pixels , ne gjendje te mire pune, bashke me karikuesin. Ka nevoje per bateri te re. Cmimi 3.000lek.
  Cel: 0693295272
 14. Tirane, shes Laptop Toshiba Satellite, cmimi 75 euro

  Shes Laptop Toshiba Satellite M40-141 it, intel Pentium 1.60 GHz, 798MHz, 512RAM, ne gjendje pune, ka vetem problemin qe jane fshire germat e tastieres. Cmimi 75 euro
  Cel: 0693295272
 15. Tirane, Ofroj Perkthime anglisht - shqip dhe italisht - shqip

  Ofroj perkthime anglisht - shqip,
  Italisht - shqip dhe anasjelltas,
  per cdo lloj literature, per detyra kursi, tema diplome, studime apo projekte ne fusha dhe profesione te ndryshme.
  Cmimi per...
 16. Tirane, Ofroj Perkthime anglisht - shqip dhe italisht - shqip

  Ofroj perkthime anglisht - shqip,
  Italisht - shqip,
  per cdo lloj literature, per detyra kursi, tema diplome, studime apo projekte ne fusha dhe profesione te ndryshme.
  Cmimi per literaturen =...
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 20