Pėr tė gjithė bizneset e mėdha, tė vogla, me apo pa tvsh ofrojmė asistencėn mė efikase kontabėl dhe fiskale nė lidhje me pėrmbushjen e tė gjitha procedurave administrative dhe fiskale tė bizneseve. ...