Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: meri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shitet biznesi 20.000 Euro Qender Solari Miami Sun- ne BLLOK 110 m2

  Shitet biznesi i Solarit "Miami Sun"- Ne zemer te Bllokut.

  Klientele e rregullt e krijuar prej 14 vjetesh. Solari "Miami Sun" eshte hapur ne vitin 2004 dhe ka qene qendra e pare e solarit ne...
 2. Tirane, kerkohet part time mbasdite Studente e shkencave ekzakte pėr detyrat e shtėpisė

  Kėrkojmė njė studente tė shkencave ekzakte (matematike/fizike) pėr tė ndihmuar nė kryerjen e detyrave tė shtėpisė pėr njė vajzė nė klasėn e VII-tė.

  Prioritet kanė ato qė njohin edhe gjuhėn...
 3. Durres, Shes kosh (box) ITALIAN per femije 10.000 Leke ( i diskutueshem)

  Shes kosh (box) per femije. Koshi eshte shume i mire per te mbajtur femijen gjate dites me lodra dhe te sigurte. E ndihmon shume femijen per te mesuar per tu ngritur ne kembe dhe per te forcuar...
 4. Durres, ofroj vend pune Banakiere dhe Kamariere

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=146383393218710&set=a.108843000306083&type=3&sfns=mo


  Njė Beach Bar nė Plazhin e Golemit kėrkon:

  Banakiere
  Kamariere

  Me eksperiencė
 5. PLAZH- Golem, Apartament I RI Modern, 40 euro/nata 5 PERSONA

  Zona/Rruga : Golem 20 meter afer detit. (Afer Hotel Venecia)

  Apartament modern i sapo mobiluar .
  📌 Me 2 kondicionera.
  🌀 Me 2 TV plazma.
  📌 Mobilje te gjitha te reja.
  🌀 Dysheke dhe jasteke...
 6. Gjiri i Lalezit-Lura 1, jap me qera Vile 70-100 Euro/nata (Gjiri i Lalezit) (5 te rritur +2 femije)

  Zona : Gjiri i Lalezit - Rezidenca LURA Jap me qera Vilė Vendndodhja30 minuta nga Tirana Airport25 minuta nga Porti Detar nė Durrės25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės35 minuta nga Qendra e Qytetit...
 7. pushime 5 dite ne bregdet Gjiri i Lalezit, 400 Euro (5 te rritur + 2 femije)

  Jap me qera Vilė

  Vendndodhja
  30 minuta nga Tirana Airport
  25 minuta nga Porti Detar nė Durrės
  25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės
  35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranė
  2 minuta nga Plazhi...
 8. Prishtine, ofroj vend pune Agjent shitjesh ne terren per Depo Dentare

  Futura Dent Kosovo eshte nje Depo Dentare e cila tregeton pajisje dhe produkte gjermane per ordinanca dhe teknike dentare.
  Per nevojat e zyres tone kerkojme 1 (njė) Agjent shitje ne terren me...
 9. Durres, Plazhi i Golemit shes Apartament 1+1 ose 2+1 ME HIPOTEKE

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit, 50 metra nga deti.

  Shes apartament ME HIPOTEKE:

  1+1+banje+ ballkon 47 m2

  1+1+banje+ ballkon 53 m2

  2+1+banje+ ballkon 86 m2 ETJ
 10. Durres, shes ose jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 500 m² 800 Euro/m² (Plazhi i Golemit)

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit

  Ne plazhin e Golemit, Shitet ambjent 500 m2.

  Kati 0. Me lulishte perpara.

  50 metra larg detit.

  Parkim privat.
 11. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 134 m² 134.000 Euro (Kopshti Zoologjik,Liqeni)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik,Liqeni

  SHES APARTAMENT- 134 m2

  VENDODHJA: Rruga Eduard Mano, Kopshti Zoologjik, Liqeni artificial, Tirane

  3 dhoma gjumi + Sallon + 2 ballkone+ 2 banjo+ korrior...
 12. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 500 m² 1.000 Euro (Plazhi i Golemit)

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit

  Ne plazhin e Golemit, Jepet me qera ambjent 500 m2.

  Kati 0. Me lulishte perpara.

  50 metra larg detit.

  Parkim privat.
 13. Vlore, direkt tek deti per 6 persona , jap me qera apartament ne plazh Kati 4, 104 m² 5.000 Leke (Lungo Mare -Kompleksi Oslo)

  Zona/Rruga : Lungo Mare -Kompleksi Oslo menjehere prane detit.

  Tek Lungo Mare tek kompleksi Oslo ne katin e 4 pallat i ri me ashensor.


  Jap me qera apartament 1+1 me siperfaqe 76 meter...
 14. Shqiperi, jap me qera apartament ne plazh 2 Katshe Kati 6, 550 m² 2.000 Euro (Rruga Qemal Stafa, Plazhi Golem)

  Zona/Rruga : Rruga Qemal Stafa, Plazhi Golem

  Jepet me qera Apartament (Penthhouse) ne zonen e Plazhit Golem.

  Apartamenti eshte ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati. Ka nje siperfaqe totale...
 15. Tirane, shes ambient biznesi 146 m² kati bodrum me dalje direkte ne rruge 73.000 Euro (Kopshti zoologjik, Rruga Eduard Mano buze rruge)

  Zona/Rruga : Kopshti zoologjik, Rruga Eduard Mano buze rruge

  Shes bodrum me dalje direkte ne rruge 146 m2. Rruga Eduad Mano prane Kopeshtit Zoologjik.

  Qepen elektrik me pult dhe porte dytesore...
 16. Tirane, kerkoj biciklete me 3 rrota per te rritur

  Kerkoj te blej nje biciklete me 3 rrota per te rritur.

  Cel. : 0694050041
 17. Prishtine, ofroj vend pune Ndihmese e stomatologut ose teknike e dhembeve

  Per nevojat e Depos tone dentare kerkojme nje ndihmese te stomatologut ose teknike te dhembeve.
  Orari : E hene - E Premte 09:00-17:00, Te shtune 09:00- 14:00 E diel: Pushim
  Kushte pune shume...
 18. Tirane, mundesi bashkepunimi - Jap me Qera Ambjentin e Parukerise tek SOLARI MIAMI SUN, BLLOKU 30.000 leke

  QENDRA E SOLARIT "MIAMI SUN" jep me qera pjesen e parukerise. Adresa : tek Blloku perballe kafe AMA.

  Eshte nje mundesi bashkepunimi shume e mire per te dyja palet pasi klientela e solarit mund te...
 19. Berat, ofroj vend pune agronom

  Kompania Alfresh Production e cila merret me shitjen e farave dhe fidaneve si perfaqesuese e firmes Hollandeze Enza Zaden, kerkon nje Agronom.
  Kerkesat:
  - njohje e gjuhes angleze (komunikim gjate...
 20. Prishtine, kerkohet Arketare per Depo Dentare

  Futura Dent Kosovo eshte nje Depo Dentare e cila tregeton pajisje dhe produkte gjermane per ordinanca dhe teknike dentare.
  Per nevojat e zyres tone kerkojme 1 Nje arketare me kerkesat si me poshte:...
 21. Tirane, jap me qera / shes GARAZH/AMBJENT BIZNESI Kati 1, 146 m² 40.000 Leke (Prane Kopeshtit Zoologjik te Farmacia)

  Jap me qera nje GARAZH 146 m2. Rruga Eduad Mano prane Kopeshtit Zoologjik
  (te Farmacia).

  Perdoret edhe per magazine ose biznes si :repart mobilerie; punime duralumini; servis makinash, punishte...
 22. Prishtine, ofroj vend pune Stomatolog per Depo Dentare

  Futura Dent Kosovo eshte nje Depo Dentare e cila tregeton pajisje dhe produkte gjermane per ordinanca dhe teknike dentare.
  Per nevojat e zyres tone kerkojme 1 Stomatolog per Depo dentare me kerkesat...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 23