Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ALBANIA ONE; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 43 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes AGJENSI IMMOBILIARE DHE TURISTIKE

  *-shitet biznesi agjensi immobiliare dhe turistike me aktivitet prej 16 vitesh.
  *-biznesi ndodhet ne zonen e ish bllokut.
  *-biznesi shitet per arsye shendetesore.
 2. Tirane, jap me qera apartament Kati 4, 35 m² 25.000 Leke (NJAZI DEMI)

  Zona/Rruga : NJAZI DEMI

  *-GARSONIER ME QERA PRANE LULISHT 1 MAJI NE RRUGEN NJAZI DEMI .TIRANE .https://www.albaniaone.com/listing/garsonier-3/Kodi Identifikimit tė Pronės: 25602
  *-GARSONIERA...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 58 m² 500 Euro (BLLOK)

  Zona/Rruga : BLLOK

  *-APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE BLLOK .TIRANE Kodi Identifikimit tė Pronės: 25468 https://www.albaniaone.com/listing/apartament-11-113/
  *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR....
 4. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 100 m² 700 Euro (VASO PASHA)

  Zona/Rruga : VASO PASHA

  *-AMBIENT ME QERA PRANE BLLOKUT NE RRUGEN VASO PASHA .Kodi Identifikimit tė Pronės: 25426 https://www.albaniaone.com/listing/ambient-biznesi-zyra-3/
  *-AMBIENTI ESHTE I...
 5. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 85 m² 180.000 Euro (BLLOKU)

  Zona/Rruga : BLLOKU

  *-AMBIENT ME QERA PER BAR -KAFE ETJER PRANE ISH BLLOKUT . TIRANE Kodi Identifikimit tė Pronės: 25336https://www.albaniaone.com/listing/dyqan-per-bar-kafe/
  *-AMBIENTI NDODHE T...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 986 m² 103.000 Euro (PETI)

  Zona/Rruga : PETI

  *-SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE TOTALE 98.69M2. Kodi Identifikimit tė Pronės: 25327 https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-241/
  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E...
 7. Tirane, ofroj vend pune AGJENTE UDHETIMI

  *-kerkojme te punesojme agjente udhetimi.
  *-te njohi pogramet e biletarise.
  *-te kete pervoje ne agjensi.
  *-te kete njohuri te gjuhes angleze.
 8. Gjermani, kerkohet Kamarjer

  Kerkohet Kamarier per te punuar ne gjermani.
  Kerkohet njohje e gjuhes gjermane.
 9. Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Immobiliar

  AGJENSI IMMOBILIARE ALBANIA ONE:
  *-*-*Ne i japim mundesi secilit prej jush te punoje i pavarur prane agjensise sone.
  *-Studio pronat, sill nje bleres apo investitor potencial dhe merr shperblimin...
 10. Tirane, jap me qera Ambjent biznesi 115m2, kati 7, 550 Euro (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  Kodi Identifikimit tė Pronės: 23921https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-208/  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN MYSLYM SHYRI .
  *- APARTAMENTI ESHTE ME...
 11. Tirane, jap me qera Zyre 256m2, kati 5, 2000 Euro (RRUGA E DIBRES)

  Zona/Rruga : RRUGA E DIBRES

  Kodi Identifikimit tė Pronės: 23835
  *-AMBIENT BIZNESI ME QERA NE RRUGEN E DIBRES.
  *-AMBIENTI KA SIPERFAQE 256M2.
  *-AMBIENTI NDODHET NE KATIN E 5.
  *-AMBIENTI ESHTE I...
 12. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 420 m2, 7000 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : ABDYL FRASHERI

  *-AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE 420M2. NE BLLOK.
  *-CMIMI: 7000EURO NETO.
  *- AMBIENTI ESHTE NE RRUGE KRYESORE.
  *-AMBIENTI ESHTE ME FASAD XHAMI NGA RRUGA KRYESORE....
 13. Shkoder, Marrim Apartamente me qera

  *-Marrim apartamente me qera me afat 10 vjecar ne qender te Shkodres.
  *-Preferohen te jene te mobiluar.
  *- Te jene ndertime cilesore.
 14. Pogradec, Marrim Apartamente me qera

  Marrim apartamente me qera per afat 10 vjecar ne qender te Pogradecit.
  Preferohen ndertime cilesore dhe te jene te mobiluar.
 15. Berat, Marrim Apartamente me qera

  *-Marrim apartamente me qera ne Berat per afat 10 vjecar.
  *-PREFEROHEN TE MOBILUAR DHE TE JENE NDERTIME CILESORE.
 16. Tirane, shes apartament 1+1 (HIM KOLLI)

  Zona/Rruga : HIM KOLLI

  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-11-66/ Kodi Identifikimit tė Pronės: 21102
  *-APARTAMENT 1+1 ME QERA
  *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 85 M2
  *-QERAJA E...
 17. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 300 m² 600 Euro (NAIM FRASHERI)

  Zona/Rruga : NAIM FRASHERI

  JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI I PERSHTATSHE PER DYQAN MAGAZINIM ETJER.
  *-SIPERFAQIA E AMBIENTIT ESHTE 300M2.
  *- LARTESIA E AMBIENTIT ESHTE 3.8M2.
  *- CMIMI I QERASE...
 18. Tirane, blej apartament 2+1 (Ali Demi)

  *-blejme apartament 2+1.
  *-ne zonen e fushes se sportit tek Ali Demi.
  *-cmimi:45000euro.
 19. Kavaje, Shitet Vile 2 kateshe 170.000 Euro (Pishat e buta, Prane detit)

  Zona/Rruga : Pishat e Buta.Prane detit

  OKAZION
  *-SHITET VILE ME 2KATE.
  *-ME HIPOTEK.
  *-ME OBORR TE MBJELL ME PEME.
  *-NE NJE ZONE REZIDENCIALE VILASH.
  *-PRANE DETIT.
  *-MOBILIM BASHKOHOR....
 20. Tirane, kurse Formimi profesional TRAJNIM TEORI DHE PRAKTIK SERVIS KONDICIONERI

  *- Mbushje me gaz dhe servis kondicioneri!
  *- Siaps kerkesave tuaja per nje trajnim ne fundejave (te shtune & te diele),jemi gati per trajnimin e rradhes.

  *-Per me shume info mos hezitoni, na...
 21. Tirane, ofroj vend pune Mesues Anglishte

  *-kerkojme te punesojme mesues te gjuhes angleze
  *-ju lutem degoni cv .
  *-kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen prej nesh.
 22. Tirane, ofroj vend pune part time Mesues Gjermanishte

  *-kerkojme mesues te gjuhes gjermani.
  *- ju lutemdegoni cv.
  *- kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen prej nesh.
 23. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 65 m² 20.000 Leke (PEDIATRIA)

  Zona/Rruga : PEDIATRIA

  *-APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE 65 M2. APARTAMENTI ESHTE KATI I 1. APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR TERESISHTE .APARTAMENTI KA VETEM KONDRABUFE.
  CMIMI:20000LEKE .
 24. Tirane, shitet ambient banimi (3 apartamente) Kati 6, 440 m² 2.000 Euro/m2 (ISH BLLOK)

  Zona/Rruga : ISH BLLOK

  *-SHITET NJE SIPERFAQE 440M2.
  *-E ORGANIZUAR NE 3 APARTAMENTE. ME SIPERFAQE 230M2,130M2,80M2.
  *-TE GJITHA NE NJE KATE E TE DHENE ME QIRA.
  *- PUNIME TEPER CILESOR....
 25. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 30.000 Leke (KODRA E DIELLIT)

  Zona/Rruga : KODRA E DIELLIT

  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KODRA E DIELLIT .CMIMI:30000LEKE NE MUAJ.
  *-APARTAMETI ESHTE I MOBILUAR.
  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 ME ASHENSORE.
  Kodi...
 26. Tirane, kerkohet AGJENT IMMOBILIAR

  *-Kerkojme agjent immobiliar.
  *-Mosha e preferuar 22-45 vjec.
  *-Te kene perfunfunduar arsimin e larte.
  *-Te njohin gjuhen italiane dhe angleze.
  *-Preferohet patent te klasit B.
  *-Kandidatet e ...
 27. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 116 m² 99.000 Euro (BRRYLI)

  Zona/Rruga : BRRYLI

  -SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BRYLIT ME SIPERFAQE 116.2M2.
  *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 2.
  *- APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE PERENDIM .
  *-APARTAMENTI KA HIPOTEK.
  *-...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 108 m² 235000 Euro (SELIT)

  Zona/Rruga : SELIT

  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-220/
  Kodi Identifikimit tė Pronės: 24456
  *-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE SELITE PRANE KOPESHTIT BOTANIK.TIRANE
  *-APARTAMENT ME...
 29. Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 270 m² 2.500 Euro/m2 (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  - SHITET AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE 270M2 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI.TIRANE CMIMI: 2500 EURO M2.
  Kodi Identifikimit tė Pronės: 24264...
 30. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 30.000 Leke (STACIONI I TRENIT)

  Zona/Rruga : STACIONI I TRENIT

  *-APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE ARSHIVES SE SHTETIT .TIRANE
  *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 65M2.
  *- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.
  *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 7....
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1263
Faqja 1 nga 43 1 2 3 4