Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: omegaoptikal; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite shitese

  Omega Optikal kerkon te punesoje shitese part-time mbasdite per promocion.Preferohet te kete eksperienca te meparshme persa i perket kesaj fushe.
  Te interesuarat te na kontaktojne ne ...
 2. Tirane, ofroj vend pune menaxher shitje

  Omega Optikal lider ne fushen e tregtimit ofron vend pune Menaxher/e shitje
  mosha 3
  Duhet :
  Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
  Aftėsi tė mira menaxhimi dhe organizimi.
  Eksperiencė te...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kujdestare

  Kerkoj te punesoj nje kujdestare per dy te moshuar ,te kete eksperienca te meparshme dhe me kohe te plote.
  Na kontaktoni ne numrin me poshte:

  Cel. : 0676497035
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3