kėrko:

Type: Posts; User: Kay; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 147.000 Euro (Kosovarėve)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=674696&d=1577307733

  Zona/Rruga : Kosovarėve

  Shitet apartament 2+1 nė njė nga zonat mė tė kėrkuara tė Tiranės, nė rrugėn e Kosovarėve, fare...
 2. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 20 Euro/Nata (Kodra e Diellit II)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=615255&d=1560196536

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit II

  Jepet me qira apartment modern, 1+1, 54m2 neto, ne rezidencen kodra e diellit 2. ...
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 370 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta"")

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta""

  Ofrohet apartament 2+1+2, 100m2 me qira ne bulevardin "Bajram Curri",tek "Berryli". Apartamenti eshte me termoizolim,krejtesisht i rinovuar si brenda ashtu...
 4. Tirane, jap me qera truall 1.600 m² 1.500 Euro (Kthesa e Rinasit)

  Zona/Rruga : Kthesa e Rinasit

  Jepet me qira truall 1600m2 nė kthesėn e Rinasit. Trualli pozicionohet mes nje zone industriale buzė rrugės kryesore, ndaj ėshtė i pėrshtatshėm pėr njė mori...
 5. Tirane, jap me qera truall 1.000 m² 1.000 Euro (Autostrada Tiranė-Durrės)

  Zona/Rruga : Autostrada Tiranė-Durrės

  Jepet me qira truall 1000m2 nė Autostradėn Tiranė-Durrės.Trualli pozicionohet mes nje zone industriale buzė rrugės kryesore, ndaj ėshtė i pėrshtatshėm pėr njė...
 6. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 2.000 m² 2.500 Euro (Burhan Pustina)

  Zona/Rruga : Burhan Pustina

  Jepet me qira magazine 700m2, 4m2 lartesi, plus 600m2 oborr i rrethuar me kangjella.Magazina ndodhet ne kombinat, vetem 10min larg sheshit Shqiponja.Cmimi dhe pozicioni...
 7. Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 103 m² 52.000 Euro (Mali i Robit Golem)

  Zona/Rruga : Mali i Robit Golem

  Shitet apartament 2+1+2(wc) , 103 m2 neto nė njė kompleks rezidencial tek shkėmbi i Kavajės.Apartamenti pozicionohet nė katin e 3 tė njė rezidence tė mirė...
 8. Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 97 m² 50.400 Euro (Mali i Robit Golem)

  Zona/Rruga : Mali i Robit Golem

  Shitet apartament 2+1, 97 m2 neto nė njė kompleks rezidencial tek shkėmbi i Kavajės.Apartamenti pozicionohet nė katin e 3 tė njė rezidence tė mirė organizuar dhe ka...
 9. Fier, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 160 m² 52.920 Euro (Qėndėr e Fierit)

  Zona/Rruga : Qėndėr e Fierit

  Shitet apartament 2+1, 160m2, bruto dhe 147m2 neto, ne qėndėr tė Fierit. Apartamenti pozicionohet ne katin e 13 , tė nje pallati te ri 15 katėsh, me...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 100 m² 400 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Jepet me qira apartament 2+1, 100m2 , nė rrugėn e "Durrėsit" pak metra larg qendrės.Apartamenti pozicionohet nė katin e 2 dhe organizohet nga njė kuzhinė me sallon tė...
 11. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 100 m² 450 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Jepet me qira apartament 3+1, 100m2 , nė rrugėn e "Durrėsit" pak metra larg qendrės.Apartamenti pozicionohet nė katin e 3 dhe organizohet nga njė sallon,kuzhinė, 2...
 12. Tirane, jap me qera zyre Kati 5, 290 m² 1.725 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Jepen me qira ambiente komerciale 290 m2 tek kompleksi "Halili" ne rrugen e Dibres.Ambienti organizohet nga dy zyra 10m2 secila, 2 tualete dhe pjesa tjeter...
 13. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 574 m² 220.000 Euro (Shenjave Juka)

  Zona/Rruga : Shenjave Juka

  Shitet objekt 502.8m2 neto, mbi njė truall 165.80 m2, me ēertifikatė pronėsie.Objekti pėrbėhet nga 5 kate multifunksionale, dhe pozicionohet nė rrugėn "Shejnaze...
 14. Tirane, shes Penthouse 1+1+A+BLK Kati 7, 65 m² 45.000 Euro (Muhamet Deliu)

  Zona/Rruga : Muhamet Deliu

  Shitet apartament 1+1 + verande ne Fresk. Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine, nje korridor, nje dhome gjumi, nje tualet si edhe nje verande, e cila eshte...
 15. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 450 Euro (Islam Alla)

  Zona/Rruga : Islam Alla

  Jepet me qira apartament 3+1+2 120m2 nė rrugėn "Islam Alla". Apartamenti pozicionohet nė katin e parė teknik tė njė Vile tė re 4 katėshe dhe organizohet nga 3 dhoma gjumi,...
 16. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 55 m2 300 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qira apartament 1+1, 55m2 tek ish ekspozita, 5min larg 'Bllokut'. Apartamenti pozicionohet nė katin e 4 tė njė pallati tė ri me ashensor. Apartamenti organizohet...
 17. Tirane, shes dyqan Kati -1, 31 m² 42.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet dyqan, 31m2, ne rrugen "Komuna e Parisit", 5 min distance nga blloku dhe kryqezimi i 'komunes'. Dyqani pozicionohet ne katin -70% te nje ndertimi ekzistues ne...
 18. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 69 m² 64.000 Euro (Muzakėt)

  Zona/Rruga : Muzakėt

  Shitet apartament 1+1, ne Don Bosko. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 68.80 m2.Per me teper informacion...
 19. Fier, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 78 m² 31.200 Euro (Qėndėr e Fierit)

  Zona/Rruga : Qėndėr e Fierit

  Shitet apartament 1+1, 78 m2 ne qender te Fierit. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Cmimi eshte i padiskutueshem. Per me shume...
 20. Tirane, jap me qera zyre Kati 5, 298 m² 2.000 Euro (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Jepet me qira ambient per zyra, 298m2, ne bllok. Ambienti organizohet nga 5 ambiente qe funksionojne si zyra, nje kuzhine, 4 ballkone dhe 3 tualete.Ambienti pozicionohet...
 21. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 1, 56 m² 250 Euro (Abdyl Frashėri)

  Zona/Rruga : Abdyl Frashėri

  Jepet me qira apartament 1+1, 56m2 nė ishbllok .Apartamenti pozicionohet nė katin e dytė tė njė ndėrtimi ekzistues nė kryqėzimin e rrugės "Abdyl Frashėri" me rrugėn...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 0, 91 m² 17.000 Leke (Dali Skuka)

  Zona/Rruga : Dali Skuka

  Jepet me qira apartament 2+1, 91 m2 nė rrugėn Dali Skuka.Apartamenti pozicionohet nė katin e parė tė njė vile, dhe ėshtė i mobiluar plotėsisht.Pėr mė shumė informacion jeni...
 23. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 100 m² 450 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepen zyra me qira, 100m2 nė rrugėn "Myslym Shyri". Ambienti organizohet nga 3 zyra, 1 recensione dhe 2 tualete. Pozicionimi nė njė nga rrugėt mė tė frekuentuara tė...
 24. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 92 m² 350 Euro (Artan Lenja)

  Zona/Rruga : Artan Lenja

  Jepet me qira apartament 2+1+2 , 92m2 nė rrugėn "Artan Lenja". Apartamenti pozicionohet nė katin e 8 tė njė ndėrtesė tė re me 2 ashensor, brėnda kompleksit tė...
 25. Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 0, 170 m² 175.000 Euro (Rruga "Myslym Shyri")

  Zona/Rruga : Rruga "Myslym Shyri"

  Shitet vilė 3 katėshe pranė rrugės "Myslym Shyri".
  Vila ka njė sipėrfaqe prej 170 m2 dhe shtrihet nė njė truall prej 120 m2.Vila ėshtė e organizuar si mė poshtė...
 26. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 90 m² 400 Euro (Rruga e Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

  Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e Barrikadave, pak metra larg qendrės sė Tiranės.Ambienti pozicionohet nė katin e dytė tė njė godine dhe organizohet...
 27. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 5, 817 m² 3.100 Euro (Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center")

  Zona/Rruga : Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center"

  Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center nė qėndėr tė Durrėsit. Ambientet pozicionohen nė katin e 5 dhe tė 6, dhe kanė...
 28. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 676 m² 2.500 Euro (Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center")

  Zona/Rruga : Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center"

  Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center nė qėndėr tė Durrėsit. Ambientet pozicionohen nė katin e dytė dhe kanė njė...
 29. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 701 m² 2.600 Euro (Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center")

  Zona/Rruga : Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center"

  Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center nė qėndėr tė Durrėsit. Ambientet pozicionohen nė katin e dytė dhe kanė njė...
 30. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 676 m² 2.500 Euro (Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center")

  Zona/Rruga : Shėtitorja Egnatia "Flag Ship Center"

  Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center nė qėndėr tė Durrėsit. Ambientet pozicionohen nė katin e dytė dhe kanė njė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 146
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4