kėrko:

Type: Posts; User: Z GROUP; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune sekretare

  Z GROUP SH.P.K
  Ofrojme vend pune me kohe te plote.
  Pozicioni I punes konsiston ne: Pritje dhe percjellje te klientit, shkrim dhe perkthim dokumentash , arshivim dhe sekretari.
  Aplikantja duhet te...
 2. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  Z GROUP SH.P.K
  Ofrojme vend pune, Inxhinier Mekanik.
  Te plotesoje keto kritere:
  1)Te njohe shume mire programet profesionale te projektimit.
  2) Te kete mbaruar studimet e larta.
  3) Te kete...
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu

  Z GROUP SH.P.K
  Ofrojme vend pune, Agjent Marketingu.
  Te plotesoje keto kritere:
  1) Te kete mbaruar studimet e larta. (perben favor fakulteti I Ekonomise)
  2) Te kete njohuri te Gjuhes Angleze.
  3)...
 4. Tirane, ofroj vend pune WEB MASTER

  Z GROUP SH.P.K

  Ofrojme vend pune me kohe te plote.
  Pozicioni I punes:WEB MASTER
  Aplikanti duhet te njoh mire programet profesionale.

  Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
  Dergo cv-ne me...
 5. Tirane, ofroj vend pune IT

  Z GROUP SH.P.K

  Ofrojme vend pune me kohe te plote.
  Pozicioni I punes:IT
  Aplikanti/ja duhet te plotesoje keto kritere:
  1)Diplomė universitare nė Elektronikė, Shkenca Kompjuterike, Sistemet e...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5