970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Ceka; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Designer

  Ne Tirane kompani italo-zviceriane kerkon te rinj dhe te reja qe dite te perdorin mire komputerin dhe kane njohuri te mira te vizatimit teknik.
  Ofrohet gjithesesi kurs i pershpejtuar nga ndermarrja...
 2. Tirane, ofroj vend pune SANITARE

  Hotel me 3 yje me kliente 90 % e huaj kerkon sanitare me kohe te plote per turnin e pare. Mundesisht me eksperience dhe te dije pak gjuhe te huaj italisht ose anglisht. Me sakte puna konsiston ne...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shitese, Managere Show Room, Agjent Shitje, Arkitekte ne nje show room nė Tiranė

  Kompani italiane ne Tirane nė fushėn e arredimit dhe projektimit kerkon:

  - Shitese
  - Managere Show Room
  - Agjent shitje
  - Arkitekte ne nje show room nė Tiranė.

  Duhet te kenė njohuri tė...
 4. Vlore, kerkohet part time Agjent Shitje

  Ndermarrje italiane ne fushen e arredimit kerkon te punesoje agjent shitje.
  Te interesuarit te nisin CV vetem italisht (kerkohet gjuha italiane) si edhe me foto ne email fattiinitalia@libero.it
 5. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Ndermarrje italiane ne fushen e arredimit kerkon te punesoje agjent shitje, manager, arkitekt, ndihmes arkitekt, . Te interesuarit te nisin CV vetem italish (kerkohet gjuha italiane) si edhe me foto...
 6. Tirane, ofroj vend pune ARKITEKT/E

  Ndermarrje italiane ne fushen e arredimit kerkon te punesoje arkitekt, ndihmes arkitekt, agjent shitje, manager. Te interesuarit te nisin CV vetem italish (kerkohet gjuha italiane) si edhe me foto ne...
 7. Tirane, ofroj vend pune OFERTĖ PUNĖ - WEB & DESIGN

  OFERTĖ PUNĖ - WEB & DESIGN
  Ndėrmarrje italiane Web & Design me seli nė Tiranė kėrkon tė punėsojė njė specialist me kohė tė plotė dhe me mundėsi karriere. Kėrkohen kėto kushte:
  -Njohje tė mirė e...
 8. Durres, ofroj vend pune ARKITEKT/E

  Kompani italiane ne Durres nė fushėn e mobilimit dhe projektimit kėrkon arkitekte o arkitekt ne show room nė Durres.
  Kandidati/ja duhet te kenė njohuri tė mirė tė gjuhės italiane dhe eksperience...
 9. Tirane, ofroj vend pune shites/se ose agjent shitje per show room

  Kompani italiane ne Tirane nė fushėn e arredimit dhe projektimit kerkon shitese ose agjent shitje si edhe arkitekt ne nje show room nė Tiranė.
  Duhet te kenė njohuri tė mirė tė gjuhės italiane dhe...
 10. Tirane, ofroj vend pune INFORMATIKE

  Kompani italiane nė fushėn e informatikes kėrkon programator/informatik nė Tiranė. Duhet te kenė njohuri tė mirė tė gjuhės italiane si edhe te programeve informatike: Piattaforma CMS Wordpress,...
 11. Tirane, ofroj vend pune AGJENT/E SHITJESH

  Kompani italiane nė fushėn e arredimit kėrkon agjent/e per show room nė Tiranė. Duhet te kenė njohuri tė mirė tė gjuhės italiane. Gjithashtu tė kenė eksperiencė nė fushėn e menazhimit, njohuri mbi...
 12. Tirane, ofroj vend pune ARKITEKT/E

  Kompani italiane nė fushėn e arredimit kėrkon arkitekt/e ne show room nė Tiranė. Duhet te kenė njohuri tė mirė tė gjuhės italiane. Gjithashtu tė ketė eksperiencė nė fushėn e menazhimit, njohuri mbi...
 13. Tirane, kerkohet Menazher/e show room, Arkitekt/e, Agjent shitjesh

  KERKOHEN PUNONJES
  Kompani italiane nė fushėn e arredimit kėrkon punonjės pėr menazhim show room nė Tiranė, arkitekt/e si edhe agjent shitje.
  Mundėsisht tė kenė kryer shkollėn e lartė si edhe tė...
 14. Tirane, ofroj vend pune arkitekte

  Il gruppo “Fatti in Italia” cerca personale a Tirana: architetti, agenti di vendita in Show Room e sul terreno. E’ richiesta buona conoscenza della lingua italiana e che siano persone con esperienza...
 15. Tirane, ofroj vend pune shitese o arreduese

  Show room arredime italiane, kerkojme shitese, te kete eksperience dhe kompetence ne arredime, te njohe gjuhen italiane, email: edilcontract-tirana@libero.it

  Cel. : 0692963282
 16. I , Rimini, Koncert shqiptar ne RIMINI - Itali

  lloji i njoftimit. : njoftim

  Shteti............: I ,

  Qyteti............Rimini:

  Me rastin e festave te Nentorit ne Rimini (Itali)
  organizohet nje koncert i madh me yje te skenes...
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 18