kėrko:

Type: Posts; User: Neal; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Puntore Shtepie

  Ofroj vend pune per punetore shtepie:

  1-Te jete e paster
  2- Te kryej detyrat me pergjegjesi
  3- Te gatuaj mire
  4- Te jete e komunikueshme
  5- Mosha deri ne 55 vjec

  Pagesa ne varesi te...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 56.000 Euro (Unaze e re)

  Zona/Rruga : Unaze e re

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 ne vleren 58,000 Euro ne zonen e Unazes se Re, Tirane.
  Apartamenti ka ballkon nga lindja dhe ndodhet ne katin e katert te nje...
 3. Tirane, ofroj vend pune Estetiste, manikyriste

  Parukeri-estetike "Jona studio "me eksperience 15 vjecare ne fushen e parukeri -estetike ofron vende pune per pozicionet:

  1- Punetore per Manykyr-pedikyr me eksperience pune
  -te jete e...
 4. Tirane, ofroj vend pune Kamariere dhe Banakiere

  Bar caffe "CORSINI" ofron vend pune per kamariere, banakiere dhe pastruese:
  Te interesuarit duhet te kene:
  1-Paraqitje te rregullt
  2-Te jene te komunikueshem me stafin dhe klientet
  3-Te mbajne...
 5. Kerkojme AGJENT SHITJESH/teknike me eskperience ne Tirane dhe ne rrethe

  "Deals-2015" sh.p.k shoqeri qe merret me importimin e kafes Corsini, dhe tregetimin e saj ne Shqiperi
  ofron vende pune per Agjent shitjesh me eskperience dhe teknike ekspresesh ne Tirane.
  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Ofroj vend pune per sanitare (femer):
  -1-Te jete ne gjendje te mire shendetesore
  -2-Te jete e paster dhe e komunikueshme
  -3-Mosha deri ne 55 vjec
  -Pagesa e kenaqshme + siguracionet
  Adresa :...
 7. Tirane, jap me qera Apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 151 m² 330 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Jepet me qera kati i trete i nje shtepie 3+1 me siperfaqe 151m2, me sallon dhe kuzhine me vete me te gjitha pajisjet + lavastovilje, 2 banja, 3 ballkon, e mobiluar...
 8. Shoqeria "Deals" sh.p.k - shet ekskluzivitetin e aktivitetit te shitjeve te kafes CORSINI ne qytetin e Vlores

  Shoqeria "Deals" sh.p.k ofron vend pune si distributor i shitjeve te kafes CORSINI ne qytetin e Vlores ne te cilen ka krijuar klientele prej tre vjetesh. Perqindja mujore e lene nga firma shkon ne...
 9. Tirane, jap me qera apartament Kati 4, 400 Euro (Don Bosko)

  Rent 3 + 1 apartment, with two full bathrooms, on the fourth floor. Address "Zogu i Zi", Tirana, at the beginning of "Don Bosko" street. Monthly rend 400 Euro. Cel : 0694334602

  + 1 apartment, with...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 180 Euro (Unaze e re)

  Zona/Rruga : Unaze e re

  Jepet me qera, apartamet 2+1, i mobiluar me ashensor, pallat 9-katesh, 300 m nga Unaza e re, rruga "Astrit Llosha" prane Supermarket "Anna". Qira mujore 180 Euro i...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 96 m² 180 Euro (Unaze e re)

  Zona/Rruga : Unaze e re

  Jepet me qira apartament 96m2, i mobiluar teresisht, me ashensor ne zonen e Unazes se Re. Qira mujore 180 Euro/muaj.

  Cel. : 0697002654
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 96 m² 200 Euro (Unaze e re)

  Zona/Rruga : Unaze e re

  Jepet me qira apartament 2+1, sip 96 m2, i mobiluar teresisht, ne zonen e e Unazes se re, Cmimi 200 Euro ne muaj, cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 0697002654
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 96 m² 199 Euro (Unaze e re)

  Zona/Rruga : Unaze e re

  Jepet me qera apartament 2+1 96 m2, kati i peste, i mobiluar teresisht, me kondicioner,me ashensor, 500 m nga Unaza e Re, prane lokal 2 Palmat. Qiraja 199 Euro/muaj.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13