kėrko:

Type: Posts; User: Newagenewspiritnewlife; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Lista e ofertave - objekte me qera apartament 80 m² 400 Euro (ish parku)

  Zona/Rruga : ish parku

  1-Kerkohet Apartament 2+1 bosh 350 € afer qendres;
  2-Kerkohet Apartament 2+1 , i mobiluar 400 € ;
  3-Kerkohet Apartament 1+1 Bllok, mobiluar.
  Per me shume informacion...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 58 m² 55.000 Euro (Dibres)

  Zona/Rruga : Dibres

  🗝🚪🏡Shitet Apartament 1+1 ,58.1m2📐, kati 1 , pallat ekzistues,i pa rikostruktuar.
  I organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine+ dhome fjetje+ koridor+ tualet(dritare) + ballkon madh...
 3. Durres, shes toke 6.000 m² 13 Euro/m2

  #FORSALE #SHITJE #TOKE
  🏡Shitet Toke-ullishte •
  💶Cmimi: 13 euro/m2
  📌Gjepalaj,Shijak

  📐Siperfaqe:6000m²
  📜Hipoteke

  • Toka eshte e rrethuar me bordure betoni dhe ndodhet prane rruges se...
 4. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 70.000 Euro

  🏠Shitet Apartament 1+1 70m2,pallat i ri i sapo perfunduar, punime shume cilesore, termoizolim ect.
  Cmimi :59mij / €
  Per me shume informacion📣:
  Cel & WhatsApp
  0695662209📲📞

  Cel. : 0695662209
 5. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 56 m² 47.000 Euro

  Shitet Apartament 1+1 , 56 m2 , kati 2 , pallat i ri ashensor , administrim.
  Disponon certifikate te rregullt pronesie.
  Vendodhja : Zona pallateve Cabej .
  Cmimi : 47 mij / € i padiskutueshem.
  Per...
 6. Tirane, kerkoj Apartamente

  Kerkoj Apartamwnte per blerje cash 40 mij- 50mij € pagesa direkt.
  Te jene te paisura me certifikate pronesie.
  Cel & WhatsApp : 0695662209.
 7. Tirane, kerkoj vend pune si Recepsioniste/Asistente Zyre

  Kerkoj te punesohem si recepsioniste dhe asistente zyre.
  Jam person i rregullt.
  Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne:
  Cel & WhatsApp & Viber
  0682121071.

  Cel. : 0682121071
 8. Tirane, kerkoj vend pune si Babysitter

  Kerkoj te punesohem si Babysitter, kam eksperice 1vjecare.
  Jam person rregullt.
  Per me shume informacion:
  Cel & WhatsApp & Viber
  0682121071

  Cel. : 0682121071
 9. Tirane, ofroj vend praktike Servis celularesh

  Kerkohet punonjes per praktike falas ne Servis Celularesh.
  Vendodhja : Qender , tek posta.

  Cel & WhatsApp: 0695662209
 10. Tirane, kerkoj vend pune Kimiste Ushqimore

  Kerkohem te punesohem kimiste Ushqimore .
  Per me shume informacion me kontaktoni ne :
  Cel & WhatsApp
  0695662209

  Cel. : 0695662209
 11. Tirane, kerkoj pune si roje ne Tirane, turni i 1 ose 2

  Kerkoj pune si roje ne Tirane, turni i 1 ose 2, jam person i paster ;

  Per me shume informacion:
  Cel : 0694743976
 12. Elbasan, kerkoj vend pune kasiere

  Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote.
  Per me shume informacion :
  0695662209
  Cel & Whatsapp

  Cel. : 0695662209
 13. Tirane, shes Syze 70 Euro

  Shiten Syze origjinale dielli te polarizuara ,nga italia, ne gjendje te mire pa asnje gervishje te markes Hugo Boss.
  Vendodhja : Tirane.
  Cmimi : 70/ €(euro).
  Per me shume informacion mos hezitoni...
 14. Tirane, kerkoj apartamente (ish parku)

  Zona/Rruga : ish parku

  Kerkoj Apartamente me Qera & Blerje tek ish-Parku Autobuzave
  Cel & WhatsApp
  0695662209📞☎

  Cel. : 0695662209
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 80 m² 250.000 Leke (Mine Peza)

  Zona/Rruga : Mine Peza

  Jepet Apartament me Qera 2+1 , 80m2, kati 4 , (jo fundit) , pallat ekzistues, i mobiluar .
  Vendodhja : afer Rr"Durresit.
  Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate....
 16. Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Imobiliar

  Kerkohen Agjent imobiliar Part -time dhe pa eksperience pune.
  Te jene persona te komunikueshem.
  Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :
  Cel & WhatsApp📲0695662209

  Cel. :...
 17. Kruje, ofroj vend pune Kamarier/e Banakier/e

  Kerkohet Urgjent Kamariere Dhe Banakiere me gjuhe te huaj.(Anglisht).
  Pagesa: Shume e kenaqme.Rroge+bakshishe

  Vendodhja : Rruga Nacionale ,Tirane-Fushe-Kruje.
  Tapize.

  Transporti Falas. Tirane...
 18. Tirane, kerkoj vend pune si Roje

  Kerkoj pune si roje ne Tirane, turni i 1 ose 2, jam person i paster ;

  Per me shume informacion:
  Cel : 0694743976
 19. Kerkoj apartamente per blerje ne zona te ndryshme te Tiranes

  Kerkoj apartamente per blerje ne zona te ndryshme te Tiranes , pagesa cash.

  Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :
  Cel & WhatsApp 0695662209📲
 20. Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Imobiliar

  Kerkohet Agjent imobiliar me kohe te pjeshme-part time.

  Per me teper informacion: 0695662209.📲
 21. Tirane, shes apartament 1+1 kati 2, 72 m2 48.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet Apartament 1+1 , 72m2 (siperfaqa totale) , 62,2 m2 (siperfaqe brendshme), kati 2 ,pallat i ri me ashensor.
  I organizuar : 1 dhome gjumi + dhome ndenje+ guzhine+...
 22. Tirane, kerkoj vend pune Roje

  Kerkoj pune si roje ne Tirane, turni i 1 ose 2, jam person i paster ;

  Per me shume informacion:
  Cel : 0694743976
 23. Tirane, kerkoj Apartamente (Ish parku autobuzave)

  Zona/Rruga : Ish parku autobuzave

  Kerkoj Apartament 1+1 , per blerje , pallat i ri , ne Tr , zona ish parkut autobuzave , pagesa cash , deri ne 50 mij/ €.
  Cel & WhatsApp : 0695662209.

  Cel. :...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 72 m² 33.000 Leke (Myslym Shyre)

  Zona/Rruga : Myslym Shyre

  Jepet Apartament me Qera 1+1 , 72m2, kati 5 , pallat ekzistues, i mobiluar, 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet + ballkon.
  1 Kondicioner+ uje 24ore....
 25. Tirane, jap me qera Apartament (Myslym Shyre)

  Zona/Rruga : Myslym Shyre

  Jepet Apartament me Qera 1+1 , 72m2, kati 5 , pallat ekzistues, i mobiluar, 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet + ballkon.
  1 Kondicioner+ uje 24ore....
 26. Tirane, jap me qera apartament (Myslym Shyre)

  Zona/Rruga : Myslym Shyre

  Jepet Apartament me Qera 1+1 , 72m2, kati 5 , pallat ekzistues, i mobiluar, 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet + ballkon.
  1 Kondicioner+ uje 24ore....
 27. Tirane, jap me qera garsonier 47 m² 17000 Leke (Selite)

  Jepet Gazonjere me Qera , 47m2, kati 1 , pallat i ri , bosh vetem me bufe , ka strukture 1+1.
  Vendodhja : Selite , 200m mbi unaze.
  Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate.
  Cmimi : 170 mij /...
 28. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 82 m² 30.000 Leke (Laprak)

  Zona/Rruga : Laprak

  Jepet Apartament me Qera 1+1 , 82m2 , afer laprakes, i mobiluar , shume mire .
  Cmimi : 300 mij/leke ne muaj.
  Per me teper infomacion mos hezitoni te kontaktoni ne :...
 29. Tirane, blej Apartamente (Ish parku autobuzave)

  Zona/Rruga : Ish parku autobuzave

  Kerkoj Apartament 1+1 , per blerje , pallat i ri , ne Tr , zona ish parkut autobuzave , pagesa cash , deri ne 50 mij/ €.
  Cel & WhatsApp : 0695662209.

  Cel. :...
 30. Tirane, shes Apartament 1+1, 64m2, kati i 5, 50000 Euro (Rruga Petronin Luarasi)

  Shitet Apartament 1+1, 64m2, kati i 5, i fundit , pallat ekzistues, i mobiluar shume mire , (me sistem te ri elektrik & hidraulik), 1 dhome + koridor,+dhome ndenje+guzine+tualet+ballkon,2...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 97
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4