kėrko:

Type: Posts; User: Inovest Real Estate; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit.

  Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit.
  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 kuzhine , 2 tualete dhe 1 ballkon.
  Ofron nje pamje panoramike dhe ka...
 2. Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 prane Casa Italia

  Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 prane Casa Italia.
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe organizohet ne kuzhine te vecuar,dhome gjumi,tualet dhe 2 ballkone .
  Permban dritare plastike...
 3. Jepet me qira apartament 2+1 ne Park Gate

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Park Gate

  Jepet me qira apartament 2+1 tek objekti rezidencial Park Gate,prane Rruges se Elbasanit.
  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me cilesi te larte ne...
 4. Jepet me qira ambient zyre ne Park Gate

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Park Gate, i pershtatshem per ambient zyre.
  I ndodhur ne nje objekt me stil te vecante arkitekturor dhe strukturor .
  Organizohet ne nje siperfaqe prej 123 m2.
  Cmimi...
 5. Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, rruga e Dibres

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, rruga e Dibres, organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhine me dritare, korridor, ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne nje rezidence qe ofron cdo facilitet...
 6. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Kerkojme Agjente Shitje.

  Behu pjese e Inovest Real Estate.

  Kanditatet e interesuar jane te lutur te aplikojne ne adresen e email: info@inovest.al

  Cel. : 0698080800
 7. OKAZION: Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna Parisit.

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna Parisit.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , ne nje pallat te ri dhe ofron nje pamje piktoreske te...
 8. Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit.

  Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit.
  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje dhome...
 9. Shitet apartament prane zones se Pazarit te Ri.

  Shitet apartament prane zones se Pazarit te Ri.
  Me siperfaqe 111 m2 , i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete, dy ballkone.
  Apartamenti ka ngrohje me sistem Falkoin dhe...
 10. Jepet me qira restorant tek rruga e Elbasanit.

  Jepet me qira restorant tek rruga e Elbasanit.
  Restoranti eshte i mireorganizuar ne nje siperfaqe prej 90m2 .
  I arreduar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone me akses te larte.
  Cmimi i...
 11. OKAZION: Jepet me qira ambient per dyqan ne qender te Tiranes.

  Jepet me qira ambient per dyqan ne qender te Tiranes,prane sheshit Avni Rustemi.
  Ambienti perfshin opsionin e parkingut per makina gjate dites.
  Mjaft i pershtatshem per autoshkolla, ambiente...
 12. Shitet apartament 2+1 ne Joy Residences

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 113m2, ne Joy Residences, pas TEG, Tirane .
  Apartamenti ndodhet ne nje komunitet te perzgjedhur, me cilesi te larte ndertimi dhe nje stil unik jetese.
  Godinat ne...
 13. Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit.

  Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit.
  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
  Ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenjie dhe nje tualet dhe...
 14. OKAZION: Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu

  Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu
  I organizuar ne nje siperfaqe totale prej 110 m2.
  Apartamenti ndodhet ne nje objekt me cilesi te larte ndertimi dhe ne nje zone te preferuar me mjaft...
 15. OKAZION : Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.
  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit te nje pallati te ri.
  Pallati eshte i pozicionuar buze rruges,duke mundesuar keshtu akses te lehte ne zone....
 16. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit

  Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht.
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, aneks me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon.
  I mobiluar ne menyre moderne.
  ...
 17. Okazion: Shitet apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit- 80.000 euro

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,ne katin e trete te banimit.
  Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon kuzhine,2 dhoma gjumi,tualet.
  I mobiluar ne menyre komode.

  Cmimi...
 18. OKAZION: Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes

  Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuara ne Tirane , ne katin e dyte te banimit .
  I mobiluar ne menyre cilesore dhe...
 19. OKAZION: Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Dibres

  Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Dibres,i mireorganizuar ne nje dhome gjumi ,sallon, kuzhine dhe nje tualet.
  Ndodhet ne nje kompleks te ri, i pajisur me ashensor, prane cdo faciliteti te nevojshem...
 20. Tirane, jepet me qira apartament 3+1 (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 prane Rruges se Elbasanit.
  Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine te ndare ne tre dhoma gjumi, dy...
 21. OKAZION: Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60 m2, tek Ish-Ekspozita.

  Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60 m2, tek Ish-Ekspozita.
  Ambienti eshte i ndare ne dy hapesira dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra, dyqane etj.
  Ndodhet ne nje rruge me vizibilitet...
 22. OKAZION: Jepet me qira bar kafe prane sheshit Avni Rustemi.

  Jepet me qira bar kafe prane sheshit Avni Rustemi.
  Bari ka nje siperfaqe prej 220m2 dhe eshte i mireinvestuar duke pasur nje klientele te rregullt.
  Ndodhet ne nje nga rruget me me shume akses dhe...
 23. OKAZION: Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit.

  Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit.
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje tualet.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te...
 24. OKAZION : Jepet apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu I.

  Jepet apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu I.
  Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon kuzhine, tualet dhe dy ballkone.
  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese...
 25. Shitet apartament duplex 2+1 100 m2 92.739 Euro (21-Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21-Dhjetori

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21-Dhjetorit.

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne nje zone mjaft te preferuar dhe me mjaft facilitete prane.
  Organizimi i...
 26. OKAZION: Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit.

  Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit.
  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet,ballkon.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara me...
 27. Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos

  Jepet me qira apartament 2+1 prane Harry Fultz.
  Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon kuzhine, dy tualete dhe ballkon.
  Zona ku ndodhet...
 28. Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2.

  Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2.
  Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
  Cmimi 700 euro/muaji.
  Per te organizuar nje takim per ta pare nga afer pronen kontaktoni ne...
 29. Jepet me qira apartamenti 3+1, ne katin e dyte te nje vile.

  Jepet me qira apartamenti 3+1, ne katin e dyte te nje vile.
  Apartamenti ka nje siperfaqe 140m2 dhe eshte i mire organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhine dhe 2 tualete.
  Eshte i...
 30. Jepet me qira vile tre kateshe prane rruges se Elbasanit

  Jepet me qira vile tre kateshe prane shkolles Osman Myderizi.
  Vila ka nje siperfaqe prej 400m2 dhe eshte e organizuar ne kater dhoma, nje sonxhorno, tre tualete, tre ballkone dhe ne nje verande te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 69
Faqja 1 nga 3 1 2 3