kėrko:

Type: Posts; User: burimet-njerzore; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 90 m² (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Jepet me qera ambient 90 m2 kat 2 ( ambiente biznesi jo apartament),i pershtatshem per klinike, salle baleti, call center etj. Ambienti ndodhet tek rrethrrotullimi i pare...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese cikli i ulet

  Qender studimi pas shkolle kerkon mesuese per ciklin e ulet.
  Kerkohen mesuese me eksperience.
  Orari 14.00-17.30
  Cv - mund te dergohen ne info.zyra@gmail.com
 3. Qender trajnimesh kerkon mesuese Matematike, Fizike

  Qender trajnimesh kerkon mesuese per lendet
  Matematike, Fizike - per shkollat e mesme
  cikli i ulet me eksperience
  orari 14.00-17.30

  Cv- te mund te deegohen ne info.zyra@gmail.com
 4. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e ciklit te ulet

  Oooookerkojme mesuese per ciklin e ulet me eksperience pune. Orari
  i punes 12.00-17.30. Cv-te duhet te dergohen ne info.zyra@gmail.com
  cv
 5. Tirane, ofroj vend pune Mesuese Anglisht

  Qender kursesh kerkon mesuese te gjuhes angleze per oraret 08.00-13.00
  dhe 15.00-20.30
  cv-te mund ti dergoni ne info.zyra@gmail.com

  Cel : 0696373173
 6. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesuese

  Qender Kursesh ne Tirane,Unaza e Re kerkon mesuese
  te gjuhes frenge.
  Preferohen mesuese qe punojne ne sistemin 9 vjecar.
  Pagese e kenaqshme dhe ambient motivues.
  Cv-te mund te dergohen ne...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesimdhenie gjermanisht

  Qender gjuhesh ne Tirane kerkon mesues te gjuhes gjermane
  Orari i punes 16.00-20.00
  Ofrojme kushte shume te mira pune
  Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne ne info.zyra@gmail.com
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune mesues/e

  Qender kursesh kerkon
  MESUES/E PER GJUHEN GJERMANE ME EKSPERIENCE.
  Pagese shume e mire dhe kushte optimale pune .
  Kandidatet mund te dergojne cv-te ne
  info.zyra@gmail.com
  0696373173

  Cel....
 9. Durres, ofroj vend pune mesues te gjuheve italiane, angleze, gjermane

  Qender trajnimi ne Durres kerkon mesues te gjuheve
  italiane,angleze,gjermane.
  Te interesuarit jane te lutur te na dergone cv-ne ne info.zyra@gmail.com
 10. Durres, ofroj vend pune mesues gjuhe te huaja

  Qender trajnimi ne Durres kerkon
  mesues per gjuhen gjermane
  mesues per gjuhen italiane
  mesues per gjuhen angleze
  Ju lutem na dergoni cv-ne ne info.zyra@gmail.com

  Tel. : 0696373173
 11. Durres, ofroj vend pune part time mesues per gjuhen gjermane

  Qender trajnimesh kerkon mesues per gjuhen gjermane.Te kete eksperience pune.
  Perparesi kane kandidatet e diplomuar ne Gjermani.Pagesa shume e kenaqshme.
  Ju lutem dergoni cv ne:
  ...
 12. Durres, ofroj vend pune part time Mesues i gjuhes gjermane

  Kerkohet mesues /e gjuhes gjermane. Te kene eksperience pune .
  Perparesi kane kandidatet e diplomuar ne Gjermani . Ju lutem na kontaktoni ne

  inf.zyra@gmail.com
  0696373173
 13. Durres, ofroj vend pune

  Qender trajnimesh Durres kerkon:
  mesues te gjuhes gjermane
  mesues te gjuhes franceze
  Kandidatet duhet te jene me eksperience pune

  Ju lutemi te dergoni c.v-te ne : info.zyra@gmail.com
 14. Durres, ofroj vend pune Mesues gjuhesh te huaja

  Qender gjuhesh te huaja ne DURRES kerkon :
  1-mesues te gjuhes angleze me kohe te plote .
  Kandidati/ja duhet te kete eksperience ne mesimdhenie .
  Perparesi kane aplikantet qe jane diplomuar ne...
 15. Durres, ofroj vend pune English teacher

  Language center in Durres is looking for a native English teacher to teach different ages and levels of English .


  Please send C.V at info.zyra@gmail.com
 16. Durres, ofroj vend pune mesimedhenie e gjuhes gjermane

  Qender gjuhesh te huaja Durres kerkon pedagoge te gjuhes gjermane me eksperience.

  C.V -te mund ti dergoni ne info.zyra@gmail.com
 17. Durres, ofroj vend pune part time mesimdhenie gjermanisht

  Qender gjuhesh te huaja ne Durres kerkon pedagog te gjuhes gjermane me eksperience pune .
  C.V-te mund ti dergoni ne info.zyra@gmail.com
 18. Durres, ofrohet Teaching English

  Language center in Durres is looking for native English teacher who will teach English to children 7-12 .
  Please send cv at info.zyra@gmail.com
 19. Durres, ofroj vend pune asistente zyre, mesuese gjuhesh te huaja

  Qender trajnimesh ne qytetin e Durresit kerkon :
  asistente zyre
  mesuese gjuhesh te huaja :
  anglisht
  frengjisht
  italisht
  gjermanisht
  C.V -te mund ti dergoni ne info.zyra@gmail.com
 20. Durres, ofroj vend pune asistente zyre, mesuese te gjuhes angleze

  Qender trajnimesh profesionale ne Durres kerkon te punesoje :
  -asistente zyre ( te njohe gjuhen angleze shume mire )
  -mesuese te gjuhes angleze

  Kandidatet duhet te jene me banim ne Durres....
 21. Durres, kerkohen pedagoge te gjuheve te huaja

  Qender gjuhesh te huaja ne Durres kerkon te punesoje part time :
  pedagoge te gjuhes greke,gjermane,italiane.
  Cv-te mund ti dergoni ne info.zyra@gmail.com
 22. Durres, ofroj vend pune mesuese te gjuhes angleze me kohe te plote

  EPA TRAINING CENTER KERKON:
  mesuese te gjuhes angleze me kohe te plote qe te jete me banim ne Durres
  cv-te mund ti dergoni ne : info.zyra@gmail.com
 23. Durres, ofroj vend pune mesuese te gjuhes angleze

  EPA TRAINING CENTER DURRES KERKON:
  mesuese te gjuhes angleze

  CV-te mund ti dergoni tek info.zyra@gmail.com
 24. Durres, ofroj vend pune

  EPA TRAINING CENTER kerkon :
  Mesuese te gjuhes angeleze
  Asistente zyre

  C.V-te mund ti dergoni ne adresen e e-mail :info.zyra@gmail.com
  Preferohen aplikantet me banim ne qytetin e Durresit.
 25. Durres, ofroj vend pune sekretare

  Qender trajnimesh Durres kerkon nje sekretare .
  Mosha 22-35 vjec.
  Te dije anglisht dhe te njohe programet baze te kompjuterit.
  C.V -ne mund ta dergoni tek info.zyra@gmail.com
 26. Durres, ofroj vend pune mesuese e gjuhes angleze

  Institucion arsimor privat ne Durres kerkon nje mesuese te gjuhes angleze me kohe te plote.
  Cv-te mund te dergohen ne :
  info.zyra@gmail.com
 27. Durres, ofroj vend pune mesuese e gjuhes angleze

  Kerkohet nje mesuese e gjuhes angleze per te punuar me kohe te plote ne nje institucion arsimor privat ne qytetin e Durresit .
  C.V-te mund ti dergoni te:
  info.zyra@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 27 nga 27