Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: shesblej1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. 0683312510 Tirane, Blejme mobilje te perdorura si: dollape,rafte, kundrabufe dhe cfaredo lloji tjeter mobiljesh. Nr kontakti: 0683312510

  Blejme(mobilje te perdorura) dhe shesim mobilje ( te reja dhe te perdorura) .
  Ose bejme mobilje me porosi Si : Dollape dhe Guzhina .
  Nr kontakti: 0683312510
 2. 0683312510 Shitet dollap antik . Cmimi 130 mije leke. Nr telefoni: 0683312510

  Shitet dollap antik
 3. Tirane, Shitet biciklet 26she Steppenwolf. Me pjes shimano , e ardhur nga gjermania. Cmimi: 130 mije leke. Nr tel: 0683312510

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shitet biciklet 26she Steppenwolf me marrshe .
  Me pjes shimano , e ardhur nga gjermania.
  Cmimi: 130 mije leke.
  Nr tel: 0683312510
 4. Tirane, shes iphone 6s, 32giga. Ka vetem 1 krisje ne ekran. 160 mije leke i padiskutushem.

  Shitet iphone 6s.
  Memorie: 32gb.
  Ka 1 krisje ne ekran por nuk ndikon ne perdorim. As1 difekt tjeter.
  Cmimi: 160 mije leke .
  Nr tel: 0683312510
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4