Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Inovest Management and Sales Services; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 100 m² 75.000 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Afer rruges se Dibres SHITET APARTAMENT 2+1 me cilesi te larte ndertimi dhe cmim
  okazion. Apartamenti ka sip. 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, ndenje- ngrenie-...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 75.000 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Super okazion.
  Shitet apartament 2+1 prane rruges se Dibres. Pjese e nje rezidence prestigjioze e cila ofron fasilitete si bar, klinika, farmaci, kopshte, shkolla shume...
 3. Tirane, shes 1.900 Euro/m2 (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Shitet ambient biznesi ne nje nga rezidencat me prestigjioze. Ambiente me siperfaqe duke filluar nga 25m2. Mundesi shume e mire investimi ne nje rezidence me 1000 banore....
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 100 m² 75.000 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngrenie-ndenje me dalje ne ballkon....
 5. Tirane, shes zyre Kati 1, 1.600 Euro/m2 (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Ne rrugen e "Dibres", shitet zyre me siperfaqe te ndryshme nga 70 - 400 m2 Open space me mundesi ndarje sipas nevojes. Me lartesi 4m dhe mundesi ndarje me memexanine....
 6. Tirane, ofroj vend pune Specialist Shitje

  Inovest Management and Sales Services nje kompani e fokusuar ne menaxhim projektesh ne fushen e ndertimit dhe ofrimin e sherbimeve real estate.
  Aktualisht ofron vend vacant pune Specialist Shitje ...
 7. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 135 m² 100.000 Euro (Rruga Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga Dibres

  Super OKAZION
  641533Shitet apartament 3+1 ne rrugen e "Dibres". Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 dhe i organizuar ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine me dritare...
 8. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Operacional

  Inovest Management and Sales Services eshte nje kompani e fokusuar ne menaxhimin e projekteve ne sektorin e ndertimit ne Shqiperi.

  ​DETYRAT
  1. Menaxhimi i stafit te shitjes nepermjet...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8