Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Dakuhotel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Kerkon nje Recepsioniste full time.

  Kandidatet duhet tė plotėsojnė kėto kritere:

  - Tė kenė mbaruar arsimin e lartė ose te mesem
  - Tė njohin shumė mirė gjuhėn angleze. njohja e njė gjuhe tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e

  Hotel Daku kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė.

  Kėrkojmė tė punėsojmė
  Kuzhinier/e (kuzhine tradicionale)

  Kėrkesat, qė duhet tė plotėsojnė:...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e
  Hotel Daku kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė.

  Kėrkesat, qė duhet tė plotėsojnė:

  • Tė jenė mikpritės,...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Hoteli

  Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Hoteli dhe Restoranti
  Hotel Daku kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė.

  Kėrkojmė tė punėsojmė Menaxher...
 5. Tirane, ofroj vend pune sanitare

  Hotel Daku shpall vėndin vakant tė punės Sanitare.

  Permbledhja e pozicionit:

  Pozicioni Sanitare, kryen pastrimin e ambjenteve te dhomave te hotelit dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5