kėrko:

Type: Posts; User: Forex Call Center; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune team leader

  Kerkohet Team Leader ne gjuhen italiane.

  Te interesuarit duhet te kene eksperienca ne kete fushe.
  Orari full time 10:00 - 19:00

  Ofrohen pagat me te mira ne treg
  Bonuse te larta
  Ambjent...
 2. Tirane, ofroj vend pune Operatore Italisht / spanjisht / gjermanisht

  Kerkohen Operator ne gjuhet italisht, spanjisht, gjermanisht.
  Te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne call center
  Disponibiliteti full time

  Ofrohen pagat me te mira ne treg
  Ambjent...
 3. Tirane, ofroj vend pune agjent dhe retention spanjisht

  Kerkohen agjent dhe retention spanjisht.

  Duhet te kene eksperience
  Orari full time

  Ofrohen paga duke filluar nga 400 euro
  Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

  Tel. 0696109407
  Email....
 4. Tirane, ofroj vend pune agjent dhe retention gjermanisht

  Kerkohen agjent dhe retention gjermanisht.

  Duhet te kene eksperience
  Orari eshte full time

  Ofrohen paga duke filluar nga 400 euro
  Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

  Tel. 0696109407...
 5. Tirane, KERKOHEN AGJENT DHE RETENTION PORTUGALISHT

  Kerkohen agjent dhe retention portugalisht.

  Duhet te kene nivel te mire gjuhe.
  Orari eshte full time

  Ofrohen paga duke filluar nga 400 euro
  Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

  Tel....
 6. Tirane, KERKOHEN AGJENT DHE RETENTION ITALISHT

  Kerkohen agjent dhe retention italisht.

  Duhet te kene eksperience
  Orari eshte full time

  Ofrohen paga duke filluar nga 400 euro
  Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

  Tel. 0696109407...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6