Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale • + Cover-foto promovuese?!
     ...p.sh. foto nga FaceBook?
 • + Kush e zhvillon kursin?
 • + Adresa / www / Logo / Kartvizita
 • +
 • + dicka mbi pervojen tuaj
     ...te institucionit?
 • + kush jane cilesite e kursit?
     ...qe nuk i ofrojne te tjeret?
 • + Kur? ku zhvillohet?
 • + sa zgjat kursi (sa dite / sa ore)?
 • + sa kushton?
 • + oraret para dite / mbas dite?
 • + kursi eshte per:
     fillestare / te avancuar?
 • + zhvillohet ne grup? deri sa veta?
 • + apo edhe me individ?
 • + programi konkret i kursit?
 • + a ka libra, materiale
     ...ushtrime per ne shtepi?
 • + a jepet diplome / vertetim?
     a njihet?
 • + mundesi / shanse punesimi
     ... brenda / jashte vendit?
 • + mundesi / shanse kreditimi?
 • + mundesi / ndermjetesim strehimi
     ... per kursante nga rrethet?
 • + pershtypjet:
     C“thone ata
     qe kane punesuar kursantet tuaj?
     C“thone kursantet qe
     kane perfunduar?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

 1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
 2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
 3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja