Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + pamja / fotot e objektit?
     fotot = rrisin 10 fish interesin!!!
 • + ka foto/video me kualitative
     ne internet?
 • +
 • + vendndodhja? ku mund ta shoh?
 • + sa Litra ne 100 Km?
 • + cilindrata, sa cm³?
 • + dogana e paguar?
 • + siguracion i paguar deri?
 • + garanci deri?
 • + nga dhe kur ka ardhur?
 • + libreze? kontrolli i fundit?
 • + sa pronarė ka patur?
 • + gjendja (karambol/ndryshk)?
 • + ngjyrat brenda?
 • + tipi sportiv?
 • + sedilje Lekure?
 • + disqet/gomat sa % OK?
 • + abs/AirBag?
 • + CD/Kasetofon/bluetooth?
 • + xhamat/mbyllja automatike?
 • + navigator?

 • + Sa Euro kushton?
     Cmimi i negociueshem?
 • + cmimi ~ i tregut?
     Pse oferta juaj eshte okazion?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

 1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
 2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
 3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja