Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 dhe shtypni butonin
 ....
 kundrejt pageses keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + Cover-foto promovuese?!
     fotot = rrisin 10 fish interesin!
 • +
 • + Sqaroni bleresin / investorin:
     pse ja vlen ta bleje?
     pse te investoje?
     xhiro - kosto = fitim i mire?
 • + Pershkruani veprimtarine...
 • + Cfare perfshin biznesi?
 • + Fokusi? Sherbimet/Produktet?
 • + Sa vjet ka? Sa punonjes?
 • + Si ka evoluar xhiro nder vite?
     ...po xhiro e viti i fundit?
 • + Si eshte perspektiva?
 • + Pershkruani klientelen...
 • + Ka objekt?
 • + Sa eshte qeraja?
 • + Ku ndodhet? Infrastruktura?
 • + siperfaqja?
     ...planimetria / permasat?
 • + Aparatura / makineri?
 • + Cfare vlerash te vecanta ka?
 • + Pse e shisni?
     ...pse kerkoni partnere?
 • + Sa Euro kushton komplet?

kliko

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

 1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
 2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
 3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja