» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q [R] S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 3413
Kėrkimi zgjati 0.47 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita Rubrika Kontakt postime
robert qirinxhi

 
rr irfan tomini.
p22/2 shk1  Tiranė
Shqipėri

zooteknik
sendpm.gif
0
Rupa Guest House

Rupa Guest House

Shkoder - Theth
Theth
Shqipėri

Cel.: +355 682003393
Turizem

We are a typical northern Albanian family waiting to welcome you into our simple home-style accommodation. We take great pride in satisfying our guests. The view of the jagged alpine peaks from the doorstep of the guesthouse is astounding.
sendpm.gif
Rupa Guest House dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
1
RG Albania

 
GR ALBANIA

Sami Frasheri Pall. Moskat
1019  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 042262871
Sherbime

vLERSIME mJEDISORE
sendpm.gif
find.gif
1
Radical Multimedia

Radical Multimedia

Rruga e Barikadave
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355694446443
Shtypi/Media

Videoklipe, reklama, dizajn, webdesign, programe televizive, kurse profesionale, lokalizime
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
RobertTync

 
Uruguay
Puke
Maqedoni

Arsim

Uruguay
sendpm.gif
RobertTync dergoji mesazh ne Skype™ RobertTync eine Nachricht über ICQ schicken
home.gif
0
revista merkatino

 
MERKATINO

Sami Frasheri
Tiranė
shqiperi

Tel.: +355 (0) 42 225374
Fax: +355 (0) 42 225374
Cel.: +355 (0) 682065723
Grafik/Dizajn

TURIZEM
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Rali Color

 
Rali Color

Lagja 28 Nentori ish Nish Vaji
Elbasan
Shqipėri

Tel.: +35554241144
Fax: +35554241144
Cel.: +355692075043
Tregti me shumice

Tregtim bojrash me shumice dhe pakice
sendpm.gif
home.gif
0
Revista Travel

 
Revista Travel

Blv. Bajram Curri, P Agimi
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 42 224 570
Turizem

Travel magazine, tourism, publication, leisure, trips, advertising, guides in Albania, tours
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
ROMEO HASANI

 
rruga artan lenja
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355683932509
Transport/Spedicion kam patent a b c ce,si gjuhen italiane 4 nivele ,komjuter baze. deshiroj te punoj shqiperi itali si dhe qe njof shtetin italian. falimindrit per mirkuptimin.
sendpm.gif
find.gif
1
RRAKLLI-R shpk

 
RRAKLLI-R shpk

L.5 Rruga FOSE
02501  Kavaje
Shqipėri

Tel.: +355684008080
Cel.: +355684040135
Transport/Spedicion

Transport Nderkombetar Ofron transport me Kamiona me mushama si dhe Frigorifer te tonazhit deri ne 27000 kg ,
sendpm.gif
home.gif
0
R.Dh.

 
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 32 64 502
Turizem

Toke me qera ne bregdetin e Jalit. land for rent along Jal seashore.
sendpm.gif
find.gif
3
Roni ĒAVA AVON

 
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355673983353
Estetike

tirane, shkoder, lezhe, diber, kruje
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
ROI-AL Communications

ROI-AL Communications

Blv. Bajram Curri, prane gjykates se rrethit , Ish Ekspozita Shqiperia Sot
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0698581175
Call Center

Telemarketing
sendpm.gif
find.gif
4
Rubens

 
Shqipėri

Tel.: 0682823450
Student
sendpm.gif
find.gif
1
rrozar shiroka

 
rruga,Pjeter Bogdani, Pall.Teuta, Ap. 28
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 069 434 0867
Specialist ne Zhvillimin e Burimeve Njerezore
sendpm.gif
0
R.Mrk

 
Tiranė
Shqipėri

sociologji antropologji/anglisht/greqisht/word,excel,power point etj..
sendpm.gif
0
Rexhepi&Dion Security

 
Rexhepi & Dion Security

Rruga e Re e Trenit,Kompleksi "ALSION" Elbasan
3001  Elbasan
Shqipėri

Tel.: 054259154/155
Cel.: 0694048530
Konsulence

Sisteme Alarmi,VideoSurvejim,Ruajtie Objektesh
sendpm.gif
find.gif
1
Royal Shkolle Kuzhine

 
Instituti Artit Kulinar Royal

Kthesa e kamzes
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0682030034
Cel.: 0696680192
Kurse Profesionale

Shkolle Kuzhine dhe Sherbimi te Ushqimit Dhe Pijeve nga Krenar Beshiri
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Riviera

Shqipėri

Tregti

Shitje-Blerje artikuj te ndryshem
sendpm.gif
find.gif
3
rexhina coniku

Reji Immobiliare

Rr. Naim Frasheri pas Ambasades Greke
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 045605112
Cel.: 0665826862
Imobiliare

shitje, blerje, qira, siguracione
sendpm.gif
find.gif
160
rigers ilir

 
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692776842
Elektronike

Shitje Kompiutrash si dhe sherbime te kompiutrave
sendpm.gif
0
REXHINA immobiliare

 
rexhina immobiliare

rruga e durresit
Tiranė
Shqipėri

Cel.: o42229383
Imobiliare

shitje blerje qera prona te patundeshme
sendpm.gif
0
real €state 007 agency

 
Real €state 007 Agency

Str. “Gjergj Fishta “ kulla jeshile nr.2
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0673800649
Cel.: 0696620333
Imobiliare

Shitje blerje qera pasuri tė paluajtshme
sendpm.gif
find.gif
5
REAL ESTATE SMART

Real Estate Smart

Rr. Muhamet Gjollesha prane hotel Diplomat 1
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 042242924
Fax: 042242924
Cel.: 0693896305
Imobiliare

Shitje Blerje Qera Konsulence Agjensi Turistike
home.gif
find.gif
220
regliregli

 
TIRANE
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0695782109
SHITET SALLE INTERNETI
sendpm.gif
find.gif
1
RO.AL.AN

 
rruga "jakov xoxa"lagja LIRI
Fier
Shqipėri

Tel.: 0697606470
shitet apartament ne Fier 1+1 kati i pare.afer 50 m2..20 m larg rruges kryesore ..cmimi 65 milion i diskutueshem..
sendpm.gif
RO.AL.AN dergoji mesazh ne Yahoo!
home.gif
0
redis.lala

 
Apartament

Rr.Njazi Meka pran piceri Gashi
Allias
Shqipėri

Cel.: +355682234855
Shitet apartament kati V. 1+1, eshte pershtatur edhe nje dhome per femije totalisht e rregulluar. Dokumenta te rregullta, me hipoteke ēmimi: 36.000 Euro - I diskutueshem
sendpm.gif
find.gif
1
ROBERT marra

 
APARTAMENT

RR KAVAJES
1000  Tiranė
Albania

Tel.: 0696300725
Cel.: 0696300725
Imobiliare

SHITET Apartament kati i 3 te rr e kavajes pallati 12 katesh perbell me ish parkun e autubuzave .oofrojme 2 dhoma guzhin dhom ndenje 2 banjo koridor ballkon anshesor siperfaqja 105 m2 me ipotek
sendpm.gif
find.gif
1
Riviera Realestate

 
Freelance

Qendra Tregetare "Riviera" - Skele
Vlorė
Shqipėri

Tel.: +35533 207339
Fax: +35533 207339
Cel.: +355 (0) 692342041
Imobiliare

Shit/blerje, ndermjetesim, qira, konsulence, vleresim pronash
sendpm.gif
Riviera Realestate dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
21
Real Estate "INF 93"

Agjensia Real Estate "INF93"

Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
1001  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 4 2230 515
Fax: +355 (0) 04 2249 522
Imobiliare

Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme, Real Estate Albania
sendpm.gif
home.gif
find.gif
67
rifat.durres

 
l.14
Durrės
Shqipėri

Tel.: 0692170356
shes,furre per lyerje makinash
sendpm.gif
0
romanolo

 
rr.Jul Varibova
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0695122397
Cel.: +355
Elektronike

SHES NOKIA 1100
sendpm.gif
find.gif
1
rini

 
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 039420652
Cel.: 0692586442
shes nje shtepi ne kanin te vlores ne qender te kanines
sendpm.gif
0
redi-ko

 
sporti
Korēė
Shqipėri

Tel.: 0682063815
Cel.: 0693159950
shes makinen
sendpm.gif
0
rotch

 
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 6426973
shes makine PEUGEOT 306 1.9 tdi viti 1998 1800 EURO Makina eshte ne gjendje te mire, me dokumenta te rregullta me targa. kambio manuale, kondicioner,
sendpm.gif
find.gif
2
reni vl

 
zadik zotaj
Vlorė
Shqipėri

Cel.: 0695221439
shes bmv 315 me dogan me tr gr 6 mij euro kush eshte i interesuare te kontakotoj 0695221439
sendpm.gif
0
rockandroll

 
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355695709993
shes benz sec 500 sport coupe 7800 euro.
sendpm.gif
find.gif
1
Real Estate QINAMI

Real Estate QINAMI

Tirane e Re, Posta 8, Qendra OLIMPIA, K2, Tirane.
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 355 069 20 91 716
Imobiliare

Sherbimet tona mbulojne shitjen, blerjen, lenien me qera te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme. e-mail :qinamistudio@hotmail.com
sendpm.gif
find.gif
45
Rrobaqepsi

 
Rrobaqepsi

Prush Vaqarr
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35548580075
Cel.: 0355682092380
Sherbime

RRobaqepsia jone ofron vend pune per: Modeliste,Stiliste,Ing.Tekstili.
sendpm.gif
find.gif
1
Riviera Real Estate

Riviera Real Estate

Lagjia "Panvarsia" QTU Riviera
Vlorė
Shqipėri

Tel.: +355 (0)33 403 360
Fax: +355 (0)33 403 360
Cel.: 0686033671
Imobiliare

Riviera Real Estate ofron sherbim lider ne shit-blerje,marrie dhe dhenie me qera te pasurive te paluajtshme.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
riad

 
motorist

ylli drites
38400  prizren
Kosovė

Cel.: 049185333
Fitnes

rio choppers
sendpm.gif
0
Rimbushje tonerash

 
Cartridge World Albania

Rr.Pjeter Bogdani Nr.4 prane shkolles Edith Durham(ish 11 Janari)
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 4502511
Cel.: 068.20.74147
Sherbime

Rimbushje tonerash.HP53A,49A=2500L!!Garanci & lire.
sendpm.gif
Rimbushje tonerash dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
1
Riformatime

 
Riformatojme kompjuter,android , iphone=500L
sendpm.gif
0
Redmark

 
Redmark

Rruga Brigada VIII
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355692046691
Cel.: +355692046691
Shtypi/Media

Revista "Shije"
sendpm.gif
find.gif
1
Red Lion

"Red Lion"

Rr. e Kavajes, perballe Hotel Kalifornia
Tiranė
Shqipėri

Gastronomi

Restoranti "Red Lion" shquhet per gatimet e veta tradicionale shqiptare dhe jo vetem
sendpm.gif
find.gif
1
Relational Albania SHPK

 
Relational Albania SHPK

Tiranė
Shqipėri

Informatike/IT/Software

Relational S.A. is a company engaged in all aspects of Information Technology, Application Development and System Integration. The company was founded in 1995 in Greece and since then we have expanded internationally with offices in Greece, the UK, Albania, Romania, and Qatar and an active presence in Cyprus Bulgaria, Serbia, Malta, Poland, Ukraine, Lebanon, Egypt, UAE and Saudi Arabia. We offer a portfolio of solutions on Business Process management, Business Intelligence, Data Base Management and Data Warehousing, Business Service Management, System Integration and bespoke application development. Our services and products address the needs of four major business segments: (a) Banks and Financial Institutions, (b) Retail companies (c) Telecom Companies and (d) the Public secto
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
ReklamaTERROTI

 
Lagjia:Liria,Kompleksi:"Bexhisteni",Shkoder
4001  Shkodėr
Shqipėri

Tel.: +35522241120
Cel.: +355 662411257
Grafik/Dizajn

Reklama,printime,veshje me leter murale,fletpalosje,kartvizita,stampime ne tekstil etj.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
reklam

 
vuslat reklam

shirinevler
1234  stamboll
Turqi

Cel.: 00905365035230
Grafik/Dizajn

reklama me ndriēim.pa ndriēim.digital foto_reklam.advertisement.
sendpm.gif
reklam dergoji mesazh ne Skype™
0
REMAX Unlimited

RE/MAX Unlimited

Rr. Elbasanit, P. 20 Perballe Amb. Amerikane
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: + 355 24 510 94
Cel.: +355 674045555
Imobiliare

REAL ESTATE IMMOBILIARE
sendpm.gif
home.gif
find.gif
30
RE/MAX Albania

RE/MAX Vision

Rruga "Ismail Qemali" Pallati 34/1 Kati i 2-te
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 450 6006
Cel.: +355 67 60 600 10
Imobiliare

RE/MAX Albania, pėrfaqėsuesi rajonal i liderit botėror nė tregun e ndėrmjetėsimit tė pasurive tė paluajtshme
sendpm.gif
home.gif
find.gif
45
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 3413

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"