» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 95137
Kėrkimi zgjati 4.52 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita Rubrika Kontakt postime
loqkat

 
zvicer

pulaxhi
sendpm.gif
home.gif
0
S.Lamce-Zvicer

 
Lamce IT-Services

Bahnhofstr 4
5734  Menziken
Zvicer

Tel.: 0041(79)4425183
Informatike/IT/Software

Ing-Informatike
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
lee

 
Zvicer

Webmasterin
sendpm.gif
0
leon

 
Zvicer

sendpm.gif
find.gif
1
HATABI

 
Bern
zvicer

Tel.: 0041
sendpm.gif
0
SwissAlba GmbH

 
Staad
Zvicer

Automjete

sendpm.gif
find.gif
33
nol

 
luzern
Zvicer

sendpm.gif
0
Mafia85

 
Basel
Zvicer

sendpm.gif
0
Gentleman

 
Kumanovė
Zvicer

Shtypi/Media

sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
Qana

 
pestallozistrass
3600 thun  Bern
Zvicer

Tel.: 078 637 31 95
sendpm.gif
0
EXPRESS

 
Zürcherstrsse 1
8500  Frauenfeld
Zvicer

Tel.: 0788265305
Cel.: 052
Shkrirje te hekurit
sendpm.gif
EXPRESS dergoji mesazh ne Yahoo! EXPRESS eine Nachricht über ICQ schicken
0
__Gh3tto-Barbi3__

 
Aarau
5610  Kumanova
Zvicer

sendpm.gif
0
ZellTrade AG

 
Zelltrade AG

Cyrih
Zvicer

Tel.: +41 (0)43 540 05 44
Cel.: +41 (0)76 304 48 80
Informatike/IT/Software

Zhvillim te aplikacioneve informatike, programeve te ndryshme per mjete elektronike.
sendpm.gif
ZellTrade AG dergoji mesazh ne MSN ZellTrade AG dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
2
Rrustem SALIHU

 
Rue du lac 12
1020 Renen  Lausanne
Zvicer

Cel.: 0041763432501
sendpm.gif
0
nikolai

 
gjeneve
Zvicer

sendpm.gif
find.gif
1
Skender LILA

 
Borde 40
1018  Lausanne
Zvicer

Cel.: 0041788317544
Perkthime

sendpm.gif
0
pitoni

 
altelandstrasse 29
8707  zurich
Zvicer

Fax: 0041(0)43 541 33 05
Cel.: 0041(0)76 212 24 94
sendpm.gif
0
Dardana_chicc

 
Zürich
Zvicer

sendpm.gif
0
JeanLepicard

 
Gjenevė
Zvicer

Tel.: 0041227965677
Cel.: 0041765467664
Tregti me shumice

sendpm.gif
find.gif
1
gllo22

 
Zvicer

sendpm.gif
find.gif
1
Dominik Tunaj

 
Zvicer

Sherbime

Piroteknikė
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
jimmi71

 
av de la Harpe 36
1007  Lausanne
Zvicer

Tel.: 0041788317544
sendpm.gif
0
Ismet Ajvazi

 
chemin de Lieugex 65
1860  Aigle
Zvicer

Tel.: + 41 24 463 90 80
Cel.: 076 450 60 08
Imobiliare

Aktualisht punoj si keshilltar ne nje agjencion turistk,mirpo interesi im i madhe eshte pervec turizmit edhe ndertimtaria dhe investimi ne objekte turistike.Prandaj , kam nevoj per bashkpuntor dhe persona qe kane ne disponim objekte ndertimi dhe siperfaqe te medha ndertimore ku do te investoj . flm.
sendpm.gif
0
wesa

 
forellenweg 16
2504  Pejė
Zvicer

Tel.: -
Fax: -
Cel.: -
Internet

sendpm.gif
0
www.select-finance.ch

 
select finance

Gare 43
1870  Monthey
Zvicer

Cel.: ++41 79 401 97 07
Imobiliare

Deshironi te shitni pronen e juaj veteme nje aderes ju nevoitet : www.select-Finance.ch
sendpm.gif
home.gif
0
ViktorZ1001

 
bern
Zvicer

sendpm.gif
0
ari.11

 
Zvicer

sendpm.gif
0
Forex2011

 
Bursa e devizave

Geneva
1217  Zvicer

Cel.: 0041765467664
kurse profesionale formimi nė bursė (forex treader)
sendpm.gif
find.gif
1
TUBAG AG

 
TUBAG AG

Aarau
Zvicer

Projektim/Inxhinieri

sendpm.gif
0
arlo-protection

 
Security,Detetective privat

1232  Geneve
Zvicer

Cel.: ==41796281968
Sherbime

Ofrojme mbrojte personalitetesh ,individesh dhe shoqeri private si dhe investigacion dhe informacione si detektiv privat ,je mi te acredituar nga shteti i Zvicres
sendpm.gif
0
ardi 234

 
Xhamaika

sendpm.gif
0
musaja

 
Rahovec
xerxe

sendpm.gif
0
barjam veizaj

 
kumja 7
Vlorė
vlore

Tel.: 00393397859268
Cel.: 0039
sendpm.gif
0
vietnam manpower

Vietnam

Punesim

sendpm.gif
home.gif
find.gif
10
Vespa & Motto Guzzi Falcone

 
Shitje Riparim Vespa dhe Motto Guzzi

Naim Frasheri, Prpa Ambasades Gjermane
Tiranė
VESPA

Tel.: +355696316328
Sherbime/Riparime

Riparim Vespa, Shitje Vespa dhe Motto Guzzi Falcone
sendpm.gif
0
BOBOK

 
LaptopKG

USA - Shqiperi - Kosove

Tel.: 0019783049821
Cel.: 0692811170
Elektronike

Laptop Kompjuter te lire te rinj e te perdorur shesim ofrojme me porosi
sendpm.gif
BOBOK dergoji mesazh ne MSN BOBOK dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
4
Fieriweb

 
USA

Civil Engineer
sendpm.gif
Fieriweb dergoji mesazh ne MSN Fieriweb dergoji mesazh ne Yahoo!
home.gif
find.gif
1
Radio Alba ne Detroit

 
USA

Tel.: 1248-703-9275
Gazetar
sendpm.gif
home.gif
0
kosovari

 
USA

Tel.: 0019176921770
student
sendpm.gif
0
Une

 
USA

Businessman
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
nelton

 
USA

sendpm.gif
home.gif
0
Monika_NY

 
USA

Administration/Finance
sendpm.gif
0
Reinald

 
73107  OKC
USA

Cel.: +14054123711
sendpm.gif
find.gif
5
Shpetim Carcani

 
85-15 151st jamaika 11432 ny usa
11432  ny york
USA

Tel.: 7184879665
Fax: no
Cel.: 001
Arsim

arsim histori gjeografi biznes
sendpm.gif
find.gif
1
oilime

 
manhattan
10006  new york
USA

Cel.: 015453435
Sport

sendpm.gif
0
Irena24

 
315 Central Park West
10025  New York, NY
USA

Cel.: +1917-582-9149
Wholesale/Retail
sendpm.gif
0
Drita Shyti

 
USA

sendpm.gif
0
American Product Export (Anthony)

 
American Product Export

New York
USA

Informatike/IT/Software

IT/ Software/Hardware/ Kompjutera dhe Celulare te markave Amerikane
sendpm.gif
find.gif
1
fitimtarim

 
USA

Cel.: 068 25 60 632
sendpm.gif
0
alstefani

 
USA

Informatike/IT/Software

sendpm.gif
find.gif
1
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 95137

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"