» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 25751 deri 25800 nga 95148
Kėrkimi zgjati 2.34 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Sortierung umkehren Kartvizita Rubrika Kontakt postime
domenico

 
sendpm.gif
0
domenigo

 
sendpm.gif
find.gif
13
domenigo74

sendpm.gif
0
Domenika Tasha

 
Abaz Celkupa Lgj.12
2500  Durrės
Shqipėri

Cel.: 0698200948
Kerkoj pune si ekonomiste/financiere , pasi kam perfunduar studimet e larta per Finance , dhe kam eksperience pune ne kete fushe.
sendpm.gif
Domenika Tasha dergoji mesazh ne Yahoo!
0
domeniko

 
Shqipėri

sendpm.gif
0
Domeniko Bita

 
sendpm.gif
find.gif
1
Domeniko Kurti

 
Rruga"Niko Avrami"
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355694250139
Ndertim

Civil engineering Science master Msc
sendpm.gif
Domeniko Kurti dergoji mesazh ne Yahoo!
0
domeniku

 
sendpm.gif
0
Domi

 
sendpm.gif
find.gif
0
domi 2

 
sendpm.gif
find.gif
1
domi valter

 
sendpm.gif
0
Domi Veli

 
sendpm.gif
0
dominatronics

 
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
4
dominik

 
sendpm.gif
0
Dominik Tunaj

 
Zvicer

Sherbime

Piroteknikė
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
dominik24

 
sendpm.gif
0
Dominik_11

 
sendpm.gif
find.gif
2
domino

 
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
1
Dominusoft

 
1000  Tiranė
Shqipėri

sendpm.gif
home.gif
0
Dominusoft Albania

 
Dominusoft

Rruga Mihal Grameno
1000  Tiranė
Shqipėri

Informatike/IT/Software

Dominusoft AS, is a Leading Company offering innovative software services to an always demanding Norwegian Market. Our priority goes mostly to Google Cloud Platform as well as Mobile App Development for either Android or iOS.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
DOMINUSOFT AS

 
Dominusoft AS

Rr"Mihal Grameno" perballe Shkolles se Baletit
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355696130296
Informatike/IT/Software

Permireso mundesite e tua te Karrieres , Investo per te ardhmen tende me nje Program Trajnimi Profesional vetem prane Dominusoft Training . Ju njoftojme se nisin Rregjistrimet ne 1.Linux System Admin 2.Sisteme Elektronike 3.Mobile + Computing 4.Web Design Fokusi kryesor I referohet pregatitjes dhe me pas testimin te pjesmarresve , te cilet ne varesi te performances,rezultateve do te kene mundesi te integrohen ne skuadren profesionale te Dominusoft.Nje test final ne perfundim te trajnimit ka per qėllim njė stazh 6 javor prane zyrave te Dominusoft Tirane Per informacion te detajuar nr kontakti:00355696130296
sendpm.gif
find.gif
38
Dominusoft Training

 
Dominusoft AS

Mihal Grameni
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355696130296
Elektronike

Dominusoft AS eshte nje Software Development Company e perbere nga nje skuader inxhinieresh kreativ,profesional e ambicioz. Produktet qe ofron Dominusoft: 1.Desktop App 2.Mobile App 3.Cloud si dhe keto Sherbime: 1.Konsultim 2.Trajnim Dominusoft AS eshte nje kompani norvegjeze e cila operon tashme prej vitesh ne Shqiperi me nje performance te larte.
sendpm.gif
home.gif
0
domish009

konstruksione metalike dhe veshje sanduiqi

komnino 6
59300  aleksandri
greqi

Tel.: 00302333500530
Cel.: 00306997813840
Konsulence

profile metalike dhe veshje sanduiqi. llamarine
sendpm.gif
find.gif
1
domit

 
sendpm.gif
find.gif
6
Domja

 
sendpm.gif
find.gif
1
domyce@yahoo.it

 
sendpm.gif
find.gif
1
Don

 
sendpm.gif
find.gif
1
don 1

 
sendpm.gif
find.gif
0
Don Arber

 
sendpm.gif
0
don bosko

 
sendpm.gif
find.gif
1
Don bosko apa

 
sendpm.gif
find.gif
2
Don Corleone

 
sendpm.gif
find.gif
1
don corleone vila

 
sendpm.gif
0
Don Fabio

 
sendpm.gif
0
don lili

 
sendpm.gif
0
don xhuzepe

 
sendpm.gif
0
DoN.DoNaLd

 
sendpm.gif
0
Don1985

 
sendpm.gif
find.gif
1
Dona

 
Shqipėri

Tel.: 04265978
student
sendpm.gif
find.gif
4
dona dona

 
sendpm.gif
0
Dona Kanaci

 
sendpm.gif
0
dona.k

 
sendpm.gif
0
dona22

 
sendpm.gif
0
dona5

 
Prizren
Kosovė

Tel.: o29
Arsim/Kurse Profesionale

studente psiko.
sendpm.gif
0
Donaaavdiu

 
sendpm.gif
0
donada

 
sendpm.gif
0
donadoni

 
sendpm.gif
0
DonAlb

 
sendpm.gif
find.gif
1
donalba

 
sendpm.gif
find.gif
1
Donald

 
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
4
Trego rezultatin 25751 deri 25800 nga 95148

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"