» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 201 deri 250 nga 95128
Kėrkimi zgjati 6.36 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita RubrikaSortierung umkehren Kontakt postime
Arget

 
Rruga Sadik Zotaj, L. 28 Nentori
9401  Vlorė
Shqipėri

Tel.: +355696367285
Tregti dhe Prodhim

Beer Factory with a capacity production 4000 liter / day
sendpm.gif
find.gif
2
DeltaGroup

Autostrada Tirane-Durres Km 1
Tiranė
Shqipėri

Tregti dhe Prodhim

DeltaGroup perbehet nga kompanitė Deutschcolor, Delta, Dast dhe DeltaHome. Deltagroup ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare
sendpm.gif
home.gif
find.gif
32
selo

 
Durrės
Shqipėri

Cel.: 0692787035
Tregti

selo dergoji mesazh ne MSN selo dergoji mesazh ne Yahoo!
0
Albert Docaj

 
Euroflex

Ferit Xhajko
04  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692077112
Tregti

Tregtoj dysheke,krevate,susta ortopedike,jorgane,batanije,carcafe,jasteke.
sendpm.gif
0
Bota e Veres

Ilyria Com & Tour

Rruga "Gjergj Legisi", Laparake
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 24 54 714
Fax: (043) 6 36 48
Cel.: (069) 40 62 330
Tregti

Distributor i mbi 200 Etiketa vere nga e gjithe bota
sendpm.gif
home.gif
find.gif
5
ilir hamo

 
IA(sh.p.k)

Sadik Zotaj
Vlorė
Shqipėri

Cel.: +355692255077
Tregti

LOREAL-paris
sendpm.gif
find.gif
2
gemsy-al

Gemsyalbania

Siri Kodra Nr 4
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 00355 4 223 6147
Cel.: 00 355 683046606
Tregti

Makina Qepese,Sewing Machine Gemsy,Riparim makina qepese
sendpm.gif
gemsy-al dergoji mesazh ne MSN gemsy-al dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
0
elidoni

 
Tiranė
Shqipėri

Tregti

shitje produktesh te ndryshme ushqimore
sendpm.gif
find.gif
3
lindicomm

 
Podujeve
Kosovė

Tel.: 044889627
Tregti

nderrmarrja tregtare grumbulluese perpunues merret me grumbullimin dhe perpunimin e kpurdhave
sendpm.gif
0
gefir

 
Gefir Technology sh. p. k.

Myslym Shyri 8/7
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0)692794495
Tregti

Kursim Karburanti
sendpm.gif
gefir dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
7
piktori

 
ANJEZA sh.p.k

Bul. Bajram Curri pall. AGIMI 16
Tiranė
ALBANIA

Tel.: ++ 355 4 258504
Fax: ++ 355 4 233403
Tregti

Tregti produkte Kozmetike eskluzive
sendpm.gif
find.gif
1
pocja

 
Permet
Shqipėri

Tel.: 0692981944
Cel.: 08754265
Tregti

shes raki rushi
sendpm.gif
find.gif
4
Firma Kan

 
Firma Kan

Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 68 3621232
Cel.: +355 69 3131603
Tregti

Kangjella Duralumini te derdhura luksoze
sendpm.gif
0
Shkumbin ALIU

 
AGRO HERMES

Mulla Idrizi nr.79
Gjilan
Kosovė

Cel.: 044/667/299
Tregti

AGRO HERMES bėn prodhimin e dritarėve nga plastika KBE
sendpm.gif
0
JYSK

Scandinavian Living shpk

Tiranė
Shqipėri

Tregti

sendpm.gif
find.gif
1
Vathkruja

 
Vathkruja Shpk

Shkodėr
Shqipėri

Cel.: +355693255524
Tregti

sendpm.gif
Vathkruja dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
4
bexhet_d

 
Tregti

sendpm.gif
0
taku001

 
teodor keko
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355693026512
Tregti

sendpm.gif
0
bankaeideve

Banka e Ideve

Rr.Durresit
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355(0)4237558
Cel.: +355(0)682067991
Tregti

sendpm.gif
home.gif
find.gif
11
taku1

 
rruga Teodor Keko.(unaza e re)
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355693026512
Tregti

sendpm.gif
find.gif
2
GEOTRIM

 
GEOTRIM shpk

Rr.Lord Bajron Vila Nr.1
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355(0) 42260528
Fax: +355(0) 42260528
Cel.: +355 (0)682055616
Tregti

Distributore te TRIMBLE COMPANI SHESIM STATION TOTAL,GPS,NIVELA dhe lazer dhe shume aksesore ndihmes per biznesin e ndertimit.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
miAmi

miAmi bar

Bulevardi vlore-skele
9400  Vlorė
Albania

Tel.: +35533400478
Fax: +35533400478
Tregti

find.gif 1
almabledi

 
oferta nga kina

Kine

Cel.: 008613439590918
Tregti

makineri ,mobileri ,hidrosanitare, led tv
sendpm.gif
find.gif
5
BORO RIBAJ

 
Il mercantino

Agjenzia e vjeter
Vlorė
Shqipėri

Cel.: 00355694837715
Tregti

sendpm.gif
BORO RIBAJ dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
2
Gezim Haxhija

 
Rr.S.Riza 9/3
50000  Gjitokastėr
Kosovė

Cel.: +37744636197
Tregti

sendpm.gif
Gezim Haxhija dergoji mesazh ne MSN
0
Kompleksi Euro Mati

Luca sh.p.k

Superstrada Lezhe-Tirane km7
Gajush(Le)  Lezhe
Shqipėri

Tel.: +3552152118
Fax: +3552152118
Cel.: +355692437786
Tregti

Karburant-supermarket-butik(italiane)-agjensi udhtimesh-sigal(siguracion)-bar-restorant
sendpm.gif
find.gif
6
landi & lindi

 
00355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 069 21 20 310
Cel.: +355 069 21 20 310
Tregti

kerkoj te blej ose te mar me qera bar restorant
sendpm.gif
0
NDUEZEFI

 
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +3550420023
Fax: +3550420027
Cel.: +3550692707737
Tregti

Kerkoj te blej biznes bar-kafe
sendpm.gif
0
personalb

 
Sauk-Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355(0)683600149
Tregti

Looking for a better life...
sendpm.gif
personalb dergoji mesazh ne MSN
find.gif
2
Yasin OZEL

 
VATAN-ALBANIA TEXTIL TURIZM Sh.p.k

Tregu Cameve
14211  Tiranė
Turqi

Cel.: +355 69 34 09 541
Tregti

sendpm.gif
find.gif
21
Vatan-Albania

 
Vatan-Albania

Tregu Medresese Rr. 15 Tirane
ISTANBUL
Turqi

Cel.: +355 69 34 09 541
Tregti

Textil Turizm... Yasin OZEL
sendpm.gif
0
bencobaj

 
makina me porosi

kryengritja e fierit
16233  athine
Greqi

Tel.: 6937066686
Fax: 2117102530
Cel.: 0030
Tregti

sendpm.gif
bencobaj dergoji mesazh ne MSN bencobaj dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
2
Mond PALUSHI

mondobiz sh.p.k

Mihal Duri nr.101
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355/0/44804537
Fax: +355/0/44804537
Cel.: +355/0/672764170
Tregti

Interational Business,Trading,real estate,turisem,inssurance,Cunsulting,Connecting
sendpm.gif
find.gif
1
ilir hoxha

 
REDARD

KADRI QYSTRI
355  Lushnje
Shqipėri

Cel.: 355686010825
Tregti

HIDROSANITARE DHE HIDRAULIKE ITALIANE
sendpm.gif
0
Pranvera kusha

 
"KUSHA COMERCE"

Rexhep Bislimi nr157/A Ferizaj
70000  Rr/per Bibaj
Kosovė

Tel.: +381290327500
Fax: +381290327500
Cel.: +37744171633
Tregti

Salloni Tepiheve dhe Tepisoneve me shumic dhe pakic
sendpm.gif
0
Kusha Comerc

 
"KUSHA COMERCE"

Rexhep Bislimi nr157/A Ferizaj
70000  Rr/per Bibaj
Kosovė

Tel.: +381290327500
Fax: +381290327500
Cel.: +37744171633
Tregti

Salloni Tepiheve dhe Tepisoneve me shumic dhe pakic
sendpm.gif
find.gif
1
mode

 
L GJ.13 PLAZH
Durrės
Shqipėri

Tel.: 0693587285
Cel.: 00355693587285
Tregti

BISNES TELEFONASH
sendpm.gif
find.gif
0
Albamotor One O7 shpk

 
Albamotor One 07 shpk

Rr Teodor keko (Unaza e RE )
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 2359689
Fax: 2359689
Cel.: 0682033753
Tregti

motora ,Trecikla, Pjese kembimi
sendpm.gif
find.gif
4
Erined

 
Tirane
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0693066886
Tregti

Makina
sendpm.gif
0
Euromax shpk

Euromax shpk

Autostrada Tiranė-Durrės, Km 8
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 42 389500
Fax: +355 (0) 42 389501
Cel.: +355 (0) 42 389500
Tregti

Jeni dinamik, ambicioz, korrekt nė punė: Bėhuni pjesė e EUROMAX
sendpm.gif
home.gif
find.gif
6
G.K.

 
G.K. GmbH & Co.

Hamburg
Gjermani

Cel.: 0049-17625929769
Tregti

Ofrojme Mallra Shumice te Dryshme, Marrim dhe Porosi, ju na Pyesni dhe ne i Gjejme
sendpm.gif
find.gif
6
ORA e SHKODRES

 
Pijace
Shkodėr
Shqipėri

Tel.: 022 25 33 00
Cel.: 068 40 44 765
Tregti

Doracak ne Shkoder
sendpm.gif
0
behar sherifi

 
"SHERIFI HBA"

" IBE " tiane elbasn km 18
ibe  Tirane
Shqipėri

Cel.: +355684034287
Tregti

Materiale Ndertimi,Elektrike,Hidraulike,Vegla Pune,Bojra cilsore dhe shume aksesore te ndryshem. Faleminderit qe zgjodhet "SHERIFI HBA"
sendpm.gif
0
beshiktash

 
Vlorė
Shqipėri

Tregti

senior sales menager
sendpm.gif
find.gif
1
Hysen Dosti

 
reklate SHPK

tirane
shpiperi

Tregti

shoqeria zoteron license.shoqeria ushtron aktivitetin:mdertim vreshtarie,tregtim pijesh alkolike
sendpm.gif
Hysen Dosti dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
1
Gerant shingjergji

 
SHELL

Jashar Ali
Elbasan
Shqipėri

Cel.: 0672302570
Tregti

Eshte firma qe merret me vajrat e makinave te gjithave llojeve.Me nje siguri te madhe. VAJRA & LUBRIFIKANT
sendpm.gif
0
Latina Caffe

 
Latina Caffe

Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 6936 27883
Tregti

Tregtim Kafeje Express
sendpm.gif
find.gif
1
vasfi21

 
hanbury drive
n211sz  london
Angli

Cel.: 00447817659043
Tregti

tregti makinash
sendpm.gif
0
tonajdo

 
DYQANE

ura e dajlanit plazh L.13
Durrės
Shqipėri

Cel.: 0693200588
Tregti

JAP ME QERA 2 DYQANE DHE NJE MAGAZINE
sendpm.gif
find.gif
2
"ROYAL"shpk

Km i 6 Autostrada Tirane-Durres, Kashar
Tiranė
Shqipėri

Tregti

Royal shpk, ndermarrje distributore e disa prej markave lider ne tregun vendas dhe italian si Tusce, Sterilgarda, Sammontana etj
sendpm.gif
home.gif
find.gif
9
Trego rezultatin 201 deri 250 nga 95128

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"