» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 701 deri 750 nga 93627
Kėrkimi zgjati 3.82 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita Rubrika Kontakt postime
Tetis Lubonja

 
Kontakt

Rr. Budi 1.1.6
AL-1010  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (042)2347691
Fax: +355 (042)2347691
Cel.: +355 69 40 97 274
Ndertim

sinjalistike, rikonstruksion, ndertim, rruge, ujesjelles, kanalizime, semafore,
sendpm.gif
Tetis Lubonja dergoji mesazh ne Yahoo!
home.gif
find.gif
1
SIGUROHU TEK NE

ATLANTIK I VETMI PER JU

ATLANTIK POGRADEC
Pogradec
Shqipėri

Tel.: +355683231281
Cel.: +355694004432
Sherbime

Sigurime per JETEN SHENDETIN BANESEN PRONEN MAKINEN
sendpm.gif
SIGUROHU TEK NE eine Nachricht über AIM schicken
0
Elis Kollcaku

 
Tiranė
Shqipėri

Konsulence

Siguria dhe Shendeti ne Pune, ISO 9001:2008
sendpm.gif
home.gif
find.gif
0
anontest

 
test

5 maji
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 696969999
Internet

si per persona private ashtu dhe per biznese pershkruajeni me fjale kyce aktivitetin/historikun/biznesin/produktet ... sherbimet qe ju ofroni ... apo profesionin/specializimin tuaj... pse jo edhe duke perdorur terma apo fjale kyce ne anglisht etj.. vetem ~ 7 milion dijne te lexojne shqip!!!
find.gif 0
call center 123

 
KRYQEZIMI I 21
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0665579330
Call Center

Si offre: • Turni part-time da 4 ore dal lunedģ a sabato • Fisso mensile garantito A FINO A 250 LEK ORA • Provvigioni fino a 3500 lek a contratto • Gare e bonus mensili Requisiti: • Esperienza pregressa nel settore outbound • Spigliatezza e forte motivazione • Attitudine al lavoro in squadra
sendpm.gif
0
Opratori, Rr. Barrikadave, pallati Aleanca Fr

 
IPC

Rr. Barrikadave, pallati Aleanca Franceze
Tiranė
Cel.: +35569 6024073
Telekomunikation

Si assicura : Orari di lavoro flessibili Opportunitą di crescita professionale Gare e bonus settimanali Possibilitą di guadagnare sempre di pił Correttezza
sendpm.gif
0
Alla ricerca di operatori Inbound/Outbound

 
Rr. Barrikadave, pallati Aleanca Franceze
Tiranė
Cel.: +35569 6024073
Call Center

Si assicura : Orari di lavoro flessibili Opportunitą di crescita professionale Gare e bonus settimanali Possibilitą di guadagnare sempre di pił Correttezza
sendpm.gif
0
zoi_eg@hotmail.com

 
Call Center

Bulevardi Gjergj Fishta, pas Drejtorise se Policise
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696170813
Call Center

Si apre un nuovo call center a Tirana.Se ti interessa far parte di una grande azienda internazionale,avere un contratto di lavoro regolare e crescere professionalmente vieni a questo indirizzio: Bulevardi Gjergj Fishta.pas Drejtorise se policise ,069569091 Cercassi operatori che hanno una buona conoscenza della ligua italiana . Supervisori con esperienza jobs.al@verbalcc.com
sendpm.gif
find.gif
8
SHTYPSHKRONJA INTERGRAFIKA

Rruga:"Dervish Hima", kulla 3
Tiranė
Shqipėri

Shtyp digital&liberlidhje artistike
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
edmir miraka

Gramsh
Shqipėri

Tel.: 0662863884
Cel.: 0692863884
Ndertim

Shtrime pllakash, mermer, gure dekorativ, punime oxhaku
sendpm.gif
find.gif
1
Demiri kotruksion

 
Demiri Konstruksion

Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0685808237-0694759077
Cel.: 0355
Ndertim

Shtrime parketi,Shtrime pllakash,Lyrje,Suvatime,Punime dekorative.Ju shwrbejme me cilesi dhe cmime te arsyshme.
sendpm.gif
0
Alti qirko

 
mbrapa stadiumit qemal stafa
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692029233
Imobiliare

Shtitet shtepi 3+1 dy ballkone, dy tualet, sip 159 m/katrore me hipoteke kati i katert
sendpm.gif
0
bingo

 
viti
109  prishtin
kosov

Tel.: noki
Cel.: +3550280381588
Kompjutera

shtet
sendpm.gif
0
Shtėpia e tė Moshuarve "GOLEM"

Joninas 2010

Golem
Shqipėri

Cel.: +355 69 33 18 540
Institucione/Organizata

Shtėpia e tė Moshuarve "GOLEM"
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
albas_tr

 
Albas shpk

rr. Budi, pall. Clasicc Consrtuction zyra 2
1000  Tiranė
tirane

Tel.: ++355 0 2379184
Fax: ++355 0 2379184
Cel.: ++355 0 2379184
Arsim

shtepia botuese Albas ka redaksi te specializuar per tekste shkollore
sendpm.gif
find.gif
1
Venetik

 
ne hyrje te Sarandes
Sarandė
Shqipėri

Cel.: +355692928445
Turizem

Shtepi pushimi me qera
sendpm.gif
0
adela canodemaj

 
7 Pallatet Uji i Ftohte
Vlorė
Shqipėri

Cel.: 0692196905
Turizem

shtepi private pushimi ne vlore e pozicionuar ne 1 zone mjaft te qete shume afer detit.Shtepia disponon 2 hyrje te kompletuara te cilat mund te funksionojne te ndara ose bashke.te 2 hyrjet disponojne ajer te kondicionuar,ambjent te qete e hapesire teper te bollshme per te kaluar pushime te mrekullueshme.Hyrja e 1 disponon dhome,kuzhine,tualet te kompletuara,te pershtatshme per 4-5 persona.cmimi 15
sendpm.gif
0
klodian sanxhaku

 
shtepi private

sheqi i vogel
Fier
Shqipėri

Cel.: +355698363523
Ndertim

shtepi private 1 kateshe 122 m katror + trualli 762 m katror cmimi i arsyeshem
sendpm.gif
0
Kostika6965

 
Sheq i Madh
Fier
Shqipėri

Cel.: 0694284125
Shtepi Private
sendpm.gif
0
shitet shtepi ceni

 
shtepi 4teshe banimi

dalip topi
tirane
tirane

Tel.: 0694298695
Cel.: 0694298695
Galeri

shtepi per banim 4 kateshe pamje e mrekullueshme cimni i arsyeshem
sendpm.gif
0
Imobiliare_Albania

 
1000  Tiranė
Shqipėri

shtepi me qera, shtepi ne shitje, truall ndertimi
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
ske.no.ge

 
shtepi me qera 2+1, 1+1, gazoniere

rr. Aleksander Moisiu kinostudio
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0683376353
Cel.: 0683376353
Shtepi me qera 2+1 Shtepi me qera 1+1 Gazoniere e kompletuar
sendpm.gif
0
gerald1234

 
Fier
Shqipėri

Tel.: +3550682125067
Cel.: +3550693806905
Tregti

SHTEPI MAKINE
sendpm.gif
find.gif
2
magjun NIKQI

 
hagji zeka 82
38318  Pejė
Kosovė

Cel.: 044707000
shtepi druri
home.gif
find.gif
2
B.P.D ELBASAN ALBANIA

 
Blloshmi Perpunim Druri

sheh mahmud gjuma
Elbasan
Shqipėri

Tel.: 00355684680296
Prodhim/Perpunim

Shtepi druri Mobilim ambientesh te brendeshme , dhe te jashme
sendpm.gif
B.P.D ELBASAN ALBANIA dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
3
barend hoxhaj

 
vlore sklel
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 03333380
Cel.: 0672175618
Turizem

shtepi buze detit
sendpm.gif
0
Shtepi botuese Planet07

 
Planet07

Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0692035512
Shtepi Botuese/Publishing House
sendpm.gif
find.gif
1
KRISTOS SAULI

 
Durrės
Shqipėri

Cel.: 0694642183
shtepi 2+1 shitet 74.000 euro ne qender te durresit,kati i 6 banime pallati i ri.cilolare 0694642183
sendpm.gif
find.gif
1
shitet stepia

 
shtepi

nikel. rruga ``abaz ulliri``
nikel fush_kruje
Shqipėri

Tel.: 0685395974
Cel.: 0685395974
shtepi 2 kate me hipoteke 1 dm toke e komletuar kati1 garazh 2 guzhina dhome pritje banjo kati2 dy dhoma gjumi banjo sallon i madh dhe verande te medha dhe papafingo cmimi 85000euro i diskutueshem
sendpm.gif
0
sinankrosi

 
shtepi 2 kateshe

arben lami
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0039-3887445568
Cel.: 42359761
Ndertim

shtepi 2 kate
sendpm.gif
0
anjeza memlika

 
ska

tirane
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0695880208
Cel.: 0695880208
Imobiliare

shtepi
sendpm.gif
anjeza memlika dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
12
Benedict school of Tirana

 
Benedict school.shpk

RR.Elbasanit tek posta shqiptare kati i 3 (hyrja nga mbrapa pallatit)
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 222 492
Fax: +355 4 222 492
Cel.: +355 (0)69 23 78 869
Kurse Profesionale

Shquhet per risite pedagogjike e per metodat efikase te mesimedhenies me staf pedagogjik mjaft te pregatitur si brevda dhe jashte vendit.Tek ne ofrohen keto kurse:Anglisht, Gjermanish,Frengjisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht. Mund te regjistrohet cdo lloj moshe.Cmimet jane te arsyeshme.
sendpm.gif
find.gif
7
aleksander hida

 
rr aleksander goga spitall
Durrės
Shqipėri

Tel.: 0696399288
shqip
sendpm.gif
0
A.K.M

 
Cel.: 0692089140
Shpojm puse uji
sendpm.gif
0
elma imobiliare

 
Elma-Group Imobiliare

lagja 13 plazh
Durrės
Shqipėri

Tel.: 067 20 55 550 / 067 20740164
Cel.: (0)52 260 260
Imobiliare

SHPIA PER NJERIUN ESHTE NJE ENDERR E VERTET ,TEK NE DO TA GJENI KETE ENDERR NE JU OFROJME SHPI ME CMIMET ME FANTASTIKE NE TE GJITHE TREGUN
sendpm.gif
find.gif
8
zvisi

 
NetEnis

prane universitetit A.Xhuvani
3001  Elbasan
Shqipėri

Tel.: +355662232999
Cel.: +355662232999
Telekomunikation

shperndarje interneti
sendpm.gif
find.gif
10
najrod icerp

 
MALI SH.P.K.

lezhe
1500  Lezhe
Shqipėri

Tel.: 02157684
Cel.: 0682432562
Butik

SHPENZO PER DICKA QE VLEN
sendpm.gif
0
Sirius Perkthime

 
Rr. Vaso Pasha, Tirane
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 692671702
Perkthime

Shpejtesi dhe Korrektesi eshte motoja jone
sendpm.gif
find.gif
2
ervin mucaj tr

 
rr qemal stafa
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0672740182
shorfer
sendpm.gif
0
Hysen Dosti

 
reklate SHPK

tirane
shpiperi

Tregti

shoqeria zoteron license.shoqeria ushtron aktivitetin:mdertim vreshtarie,tregtim pijesh alkolike
sendpm.gif
Hysen Dosti dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
1
Mobileri RO-AL

 
RO-AL shpk

Autostrada Tirane-Durres,km 8
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 0 67 20 29 739
Fax: +355 48 300 032
Cel.: +355 0 67 20 29 739
Mobilje

Shoqeria RO-AL shpk eshte krijuar me 23/01/1995. Veprimtaria e saj konsiston ne prodhimin dhe tregetimin e mobiljeve,artikujve te ndryshem te konsumit te gjere ,hidrosanitareve,paisje zyre etj . Shtrihet ne nje siperfaqe prej 18.000 m2 ,ne Autostraden Tirane –Durres, km 8, nga te cilat 10000 m2 jane siperfaqe prodhimi,magazinimi dhe showroom. Shoqeria RO-AL shpk ka rritur nga viti ne vit aktivitetin e saj duke investuar ne fushen e prodhimit te mobiljeve.Shoqeria po punon per zgjerimin e aktivitetit te saj si dhe futjen e teknogjise moderne per te realizuar ekportin e mallrave te prodhimit te vet sipas kerkesave dhe standarteve europiane.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
11
Shoqeria "BRECANI-R.O.S.P"sh.p.k

 
SH.P.S.F "Brecani-R.O.S.P"

Rr. Papa.Gjon Pali II, Stadiumi "Qemal Stafa", Tribuna C, Nr.30
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 20 62 503
Sherbime

Shoqeria Private e Sigurise Fizike “BREĒANI R.O.S.P.” sh.p.k ėshtė krijuar me Vendim Gjykate Nr. 33323 datė 07.04.2005 dhe liēensuar nga Ministria e Rendit Publik, me liēence per Nenkategorine 1.3.A“Per Sherbimin e Ruajtjes dhe Sigurise Fizike te objekteve, mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te shtetasve, vendas dhe te huaj“ dhe I.3.B, “Transportim te vlerave monetare e sendeve te ēmuara”. SH.R.S.F “BREĒANI R.O.S.P.” sh.p.k siguron fizikisht objekte te rendesishme dhe ben verifikime te sinjaleve te alarmit nepermjet salles operative e cila eshte aktive 24 ore ne 24. “BREĒANI R.O.S.P.” sh.p.k ka punonjes sherbimi te kualifikuar, te afte fizikisht dhe psikologjikisht per realizimin e detyres, me eksperience pune ne drejtim te sigurimit fizik te objekteve. Pjesa me e madhe e stafit ka eksperience shume vjecare jo vetem ne Shqiperi por edhe ne vende te tjera duke demostruar profesionalizem, impenjim dhe nje nivel te larte sherbimi. Shoqeria “BREĒANI R.O.S.P” sh.p.k organizon ne menyre te vazhdueshme kurse trajnimi dhe kualifikimi me profesioniste te ketij sektori. Per kryerjen e ketij sherbimi Shoqeria ka ne stafin e saj Police Private me eksperience, te kualifikuar....
sendpm.gif
0
PASTRA SH.P.K

 
PASTRA SH.P.K

Gjitokastėr
Shqipėri

Shoqeria PASTRA sh.p.k eshte femeluar ne vitin 2009.Eshte pozicionura ne prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe profesional duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive :sfungjera guzhine ,sfungjera trupi,peceta ,shtupa,etj.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
lara dairy shpk

 
lara dairy shpk

kashar Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0689097116
Prodhim/Perpunim

Shoqeria LARA DAIRY shpk operon ne fushen e prodhimit dhe te perpunimit te qumeshtit
sendpm.gif
find.gif
2
DIAMOND-HILL

 
KRIENKO GROUP

UJE I FTOHTE
Vlorė
Shqipėri

Cel.: +355662064203 ,
Ndertim

SHOQERIA KRIENKO GROUP KA NDERTUAR NJE KOMPLEKS REZIDENCIALE, AMBIENT BANIMI DHE SHERBIMESH , I PERBERE NGA 40 APARTAMENTE HOTELERI, 72 APARTAMENTE BANIMI, 2 PISHINA VERORE DHE NJE DIMERORE, KEND LOJRASH PER FEMIJE 1300 M2, RESTORANT, SAUNA HAMAME, JAKUZZI, FITNESS, BARE, ETJ
sendpm.gif
home.gif
find.gif
28
power&Justice

 
Tiranė
Shqipėri

Sherbime juridike

Shoqeria jone Permbarimore eshte themeluar ne kuadrin e liberalizimit te sherbimit permbarimor gjyqesor, ne zbatim kjo te ligjit “Per sherbimin permbarimor gjyqesor privat” nr.10031 dt:11.12.2008, dhe e kryen aktivitetin e saj ne fushen e ekzekutimit te titujve ekezekutive
sendpm.gif
find.gif
2
FEAR

FEAR shpk

Rruga e Durresit
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 042269646
Fax: 042269647
Automjete

Shoqėria FEAR sh.p.k eshte nje kompani private me objekt kryesor te aktivitetit te saj tregtimin me shumice dhe pakice te pjeseve te kembimit per te gjithe llojet e automjeteve, vajra lubrifikante, pajisje elektrike, etj.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit

Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit, FAF sh.a

Rruga Dervish Hima, nr:4
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 042226027
Sherbime Financjare

Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit FAF Sh.a ėshtė Subjekt Financiar Jobankė qė jep kredi direkt Individėve dhe Ndėrmarrjeve tė Vogla dhe tė Mesme (SME) nė zonat gjysėm urbane dheurbane tė Shqipėrisė, rurale dhe tė disfavorshme,tė cilat nė shumicėn e rasteve janė tė paarritshme prej bankave. FAF sh.a. krediton kryesisht ato ndėrmarrje private tė cilat janė fitimprurėse dhe tė qėndrueshme qė me aktivitetin e tyre ndihmojnė dhe kanė impakt pozitiv nė zhvillim, krijojnė vende pune dhe tregje tė sigurta, duke u perpjekur tė reduktojnė varfėrinė nė kėto zona dhe tė pėrmirėsojnė kushtet e jetesės sė tyre.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
83
HR Abissnet sh.a.

burimet njerezore Abissnet

"Ismail Qemali", Pallati Abissnet
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 044300001/222
Internet

Shoqeria Abissnet sh.a. eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi me objekt te aktivitetit te saj kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj. per abonente te ndryshem.Kjo shoqeri eshte themeluar ne vitin 2000 dhe ka nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e Sh
sendpm.gif
find.gif
213
Misha Saranda

 
SARANDA-AL

Rruga "Siri Kodra" Blloku Magazinave tek Ish Kartografikia
1019  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355682040355
Cel.: +355 682040355
Tregti me shumice

Shoqeria "Saranda-Al" eshte krijuar ne Shkurt 1999. Fusha e veprimtarise eshte prodhimi(me bashkepunim partneresh) amballazhim, paketim e tregetim i produkteve bujqesore e blektorale me origjine Shqipetare.
sendpm.gif
Misha Saranda dergoji mesazh ne MSN
home.gif
find.gif
1
Trego rezultatin 701 deri 750 nga 93627

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"