» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: CARREFOUR ALBANIA
CARREFOUR ALBANIA CARREFOUR ALBANIA ist offline
Logo nga CARREFOUR ALBANIA
 
Aktualizuar: 18.05.2015 13:26 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
TEG - Tirana East Gate Center, Lunder, Farke
Celular/Mobil:
1000
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Supermarket
Specifikat/Specializimi:
Carrefour, the largest retailer in Europe and the world’s second-largest one, with presence in 34 countries and generated sales of € 101 billion in 2010. It employs over 475,000 people globally and runs 15,500+ stores, both company-operated and franchised, in four main formats: hypermarkets, superma
CARREFOUR ALBANIA

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"