» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: ROGNER HOTEL TIRANA
ROGNER HOTEL TIRANA ROGNER HOTEL TIRANA ist offline
Logo nga ROGNER HOTEL TIRANA
 
Aktualizuar: 22.09.2015 17:20 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Bulevardi Dėshmoret e Kombit
Telefon:
2235035
Fax:
2235050
Emri i Subjektit:
HOTEL ROGNER TIRANA
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
ROGNER HOTEL TIRANA

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"